Z jakimi facetami chcemy romansować na wakacjach? (Ranking narodowości)

Okazuje się, że najbardziej podobają nam się mężczyźni pochodzący z…
Z jakimi facetami chcemy romansować na wakacjach? (Ranking narodowości)
29.07.2014

Włosi – to właśnie oni sprawiają, że kobiece serca na wakacjach biją dużo szybciej. Tak przynajmniej wynika z europejskiego badania przeprowadzonego przez portal turystyczny Zoover wśród 2000 respondentów.

 Co jeszcze wykazał sondaż? Otóż europejskie kobiety nie są zachwycone polskimi mężczyznami. Poza wyżej wspomnianymi Włochami najbardziej pociągają ich Hiszpanie i Turcy.

Top 5:

1. Włochy - 20.6%

2. Hiszpania - 11.6%

3. Turcja - 9.1%

4. Skandynawia - 8.9%

5. Portugalia - 6.8%

Z kolei niemieccy mężczyźni nie przyciągają wzroku kobiet z innych krajów. Tylko 4,1% kobiet uważa niemieckiego mężczyznę jako ideał swojego wakacyjnego szaleństwa.

włoch

Nawet na wakacjach kobiety wybierają swoich rodaków

Warto zauważyć, ze nawet podczas wakacji Polki uważają mężczyzn ze swojego kraju za najbardziej atrakcyjnych. 43% polskich kobiet woli zwrócić uwagę na swoich męskich rodaków. Oprócz nich lubią też rzucić okiem na Włochów (20%) i Hiszpanów (14%).

Polacy mało popularni

Polscy mężczyźni powinni próbować swoich wdzięków w granicach swojego państwa. Tylko 5,7% europejskich kobiet wyraziło chęć na wakacyjny romans z Polakiem.

włoch

Wcześniejsze badania przeprowadzone przez Zoover pokazują, że włoskie kobiety zostały wybrane jako najbardziej atrakcyjne, otrzymały one prawie 20% głosów. Szwedki i Hiszpanki znalazły się w ścisłym top 3. Polki otrzymały dużo więcej głosów niż ich mężczyźni. 13% mężczyzn uważa bowiem, że Polki są najbardziej atrakcyjne.

A Wy z kim chciałybyście przeżyć wakacyjny romans, dziewczyny?

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.92 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2015 08:26
Nie zwierdziłam za dużo świata, ale spędziłam sporo czasu we Włoszech i Hiszpanii, a teraz mieszkam w UK. Pracuję w firmie, w której miesza się masa różnych narodowości. Zanim wyjechałam, słyszałam dużo pozytywów o Włochach, Portugalczykach, Turkach i Hiszpanach. No i oczywiście tyle samo złych rzeczy o Polakach, że zaniedbani, że grubi, brzydko ubrani, brzydko pachnący. Wyjazd zweryfikował moje zdanie na ten temat. Z tego, co widzę, to Turcy, Portugalczycy i Hiszpanie są raczej niezbyt wysocy, drobni i wypielęgnowani jak laleczki. Zupełnie nie mój typ mężczyzny. Za każdym razem, kiedy widzę mężczyznę, za którym mam ochotę obrócić głowę, to okazuje się, że jest Polakiem. Nasi panowie są zazwyczaj troszkę wyżsi (powyżej 180cm), większość uprawia jakiś sport, więc mają ładne, zadbane ciała, ubierają się w porządku, nie przesadzają z pielęgnacją w kobiecą stronę, są czyści, sympatyczni, nie eksperymentują z fryzurami w ten modny aktualnie, karykaturalny sposób (tu ulizane, tam postawione, a po bokach podgolone - koszmar). Czarnoskórzy mężczyźni mnie nigdy nie pociągali, znów zupełnie nie mój typ. Jedyny facet, którego kiedykolwiek widziałam, w którego wyglądzie nie zmieniłabym nic, to właśnie Polak, a nie piszę tego zamroczona zauroczeniem, bo nigdy z nim nie rozmawiałam. Nasi panowie są super.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2014 00:49
dla mnie bardziej liczy się osobowośc i wygląd niż narodowość
odpowiedz
Ne (Ocena: 5) 29.07.2014 23:32
Szkoci zdecydowanie ;) ciezko znalezc urodziwych..ale jak juz sie trafi to jest megaaa ;) i ten akcent ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2014 21:28
wszyscy ciemnowłosi przystojniacy są super :D
odpowiedz
em (Ocena: 3) 29.07.2014 17:12
Polecam czarnoskórych. Na romans jak najbardziej, na związek nie bardzo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie