MAGIA FOTOGRAFII: Czarno-białe zdjęcia miast w obiektywie Martina Stavarsa (piękne!)

Na tych zdjęciach Paryż, Londyn i Dubaj wyglądają naprawdę bajkowo!
MAGIA FOTOGRAFII: Czarno-białe zdjęcia miast w obiektywie Martina Stavarsa (piękne!)
23.04.2012

Martin Stavars jest światowej sławy fotografem, który urodził się… w Polsce, a dokładnie w Częstochowie. 31-letni artysta specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu zdjęć czarno-białych. Najczęściej fotografuje miasta – odwiedził ich już ponad dwadzieścia.

Zawsze byłem zafascynowany tętniącymi życiem miejscami. One nieustająco mnie inspirują. Dla mnie radość tuż przed naciśnięciem przycisku aparatu jest zawsze tak ogromna, że chyba można już mówić o obsesji – tłumaczy artysta.

Trzeba przyznać, że w jego obiektywie Hong Kong, Paryż, Londyn, czy Dubaj wyglądają naprawdę bajkowo… Przekonajcie się same!

Singapur

Singapur

Dubaj

Dubaj

Szanghaj

Szanghaj

Hong Kong

Hong Kong

Paryż

Paryż

Tokio

Tokio

 Toronto

Toronto

Londyn

Londyn

Paryż

Paryż

Maja Zielińska

Zobacz także:

Gdzie mieszkają najlepsze ciacha? (Tam warto wybrać się na wakacje z przyjaciółką ♥ ♥ ♥)

Będziecie bawiły się jak nigdy! Romanse gwarantowane ;-)

OBRZYDLIWE HISTORIE Z PODRÓŻY (Ludzie potrafią być naprawdę odrażający! Fuuuuuj!)

To wydarzyło się naprawdę!

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 22:53
Swietne zdjecia!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2012 11:29
Z tego co widzę to on musi dobrze sprzedawać, skoro tyle podróżuje (sprawdziłam sobie ile kosztuje wyjazd do Japonii - to chyba z 15 tys zl trzeba miec), jednak to nie jest tak łatwo w dzisiejszych czasach kiedy mamy tylu fotografów ot tak sobie robić zdjęcia na takim poziomie. Dobrze ze mamy takich artystow z Polski, szkoda tylko ze mimo wszystko mentalnosc ludzi nadal jest taka ze "aby drugiemu bylo gorzej", ale wlasnie moze przez to ci ambitniejsi uciekaja z naszego kraju bo zamiast sie cieszyc to szukaja dziury w calym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 11:18
Tak to jest, jak się mieszka za granicą. W Polsce nie ma szans na taką popularność. Jednak profesjonalni fotografowie wciąż go jednak nie doceniają. Wciąż jest to jednak zwykłe "travel photography", tyle, ze obrobione. Nawet kadry nie zawsze przemyślane, nie do końca rozplanowane, wręcz amatorskie (w sumie amatorem wciąż on jest). A że to nie jest coś wielkiego i wymagającego wiele wysiłku, widać na jego stronie - Stawiarz produkuje tego na pęczki. Zresztą jest on dobrym przykładem, jak zdobyć popularność jako fotograf dzięki portalom jak facebook i deviantart. Może zresztą takie czasy dziś mamy... Zdjęcia świetne i nawet przełomowe. Ale za 10 lat nikt o nich nie będzie pamiętać. Tryumfem dla niego byłoby osiągnięcie tego w fotografii analogowej, najlepiej wielkoformatowej. Wielcy artyści to wciąż analogowcy. A Stawiarz będzie sprzedawać do kalendarzy i gazet. Choć to i tak sukces... Byleby mu na życie starczyło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2012 07:48
super tylko szkoda ze nie ma NOWEGO JORKU
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 23:32
Genialne !!! Piękne zdjecia..sztuka prawdziwa sztuka w ukazywaniu współczesnego swiata. Bardzo dobre zdjecia... interesuję się ta formą sztuki od lat i jestem zachwycona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie