Filmowy przewodnik weekedowy

Nie masz pomysłu na weekendowy wieczór? Polecamy śmieszną komedię, trzymającą w napięciu sensację oraz wzruszający melodramat!
Filmowy przewodnik weekedowy
26.02.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Pacyfikator, komedia

Shane Wolfe jest tajnym agentem, który staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem  opieką nad piątką niesfornych dzieciaków: zbuntowaną nastolatką Zoe, zarozumiałym 14-latkiem Sethem, 8-letnią Lulu, 3-letnim Peterem i niemowlakiem Tylerem. Ich ojciec, naukowiec pracujący dla rządu nad sprawami najwyższej wagi, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaprawiony w sztukach walki Shane będzie musiał nie tylko chronić rodzinę profesora, ale także wykazać się umiejętnością zmieniania pieluch i rozwiązywania problemów nastolatków.

Sobota, TVP2, 22:10, To ja, złodziej, sensacja

16-letni Piotrek, nazywany przez kolegów Jajem, chce oderwać się od patologicznej rodziny. Wierzy, że pomoże mu w tym zdobycie pieniędzy. Pracuje dla właściciela warsztatu samochodowego, Wyskocza, dopuszcza się drobnych kradzieży. Marzy jednak o etacie u Maksa, szefa gangu i specjalisty od kradzieży luksusowych samochodów. Aby wkupić się w łaski mafijnego bossa, Jajo na własną rękę kradnie zielonego jaguara. Okazuje się, że ten sam samochód był też celem ludzi Maksa. Życie chłopca znalazło się w niebezpieczeństwie.

Sobota, TVN, 21:05, Dotyk miłości, melodramat

Zestresowana i zmęczona życiem Amy udaje się na weekendowy wypoczynek. Korzysta z usług przystojnego masażysty, który nie tylko przynosi jej odprężenie, ale podbija też serce. Virgil nie przypomina mężczyzn, z którymi Amy do tej pory się spotykała. Odbiera świat w szczególny sposób jest bowiem niewidomy. Jego nadzieją na odzyskanie wzroku jest eksperymentalna operacja. Lekarze odnoszą sukces, ale pacjent ma problem z przyjęciem do wiadomości faktu, że widzi.

Sobota, Polsat, 15:35, Sam w domu poraz trzeci, komedia

Ośmioletni Alex rozchorował się na ospę wietrzną i z tego powodu musi sam zostać w domu. Tymczasem z Departamentu Obrony USA czwórka przestępców skradła, na zlecenie międzynarodowego gangu, najnowszy model mikroprocesora. Przestępcy ukryli skarb w zdalnie sterowanym samochodzie-zabawce, który przez niedopatrzenie na lotnisku wylądował w bagażu pani Hess. Gdy tylko zorientowała się, że zostały zamienione torby podróżne, oddała niepożądany prezent małemu sąsiadowi i w ten sposób łup wpadł w ręce Aleksa.

Sobota, Polsat, 20:00, Skazani na Shawshank, obyczaj

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. To od niego Andy uczy się też, że w brutalnym świecie więziennej przemocy do końca nie wolno tracić nadziei, bo tylko ona pozwala przetrwać.

Niedziela, TVP1, 22:10, Wimbledon, obyczaj

Peter Colt najlepsze dni w karierze tenisisty ma już za sobą. 30-letni Brytyjczyk był niegdyś klasyfikowany na 11 miejscu w międzynarodowym rankingu, dziś jest zaledwie na 119. Niespodziewanie dostaje szansę, dzięki której będzie mógł po raz ostatni stanąć do zawodów. W turnieju ma również wystartować młoda Amerykanka Lizzie Bradbury. Przebojowa dziewczyna po raz pierwszy stanie na kortach słynnego Wimbledonu, ale nie ma tremy. Pewnego dnia drogi Lizzie i Petera przecinają się. Wkrótce będą musieli wybrać między karierą a miłością.

jak zaplanować wolny weekend

Niedziela, TVP2, 21:10, Na krawędzi, sensacja

Gabe Walker, ratownik górski, porzuca pracę, nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy, iż nie zapobiegł śmierci dziewczyny, która runęła w przepaść na jego oczach. Po roku Gabe decyduje się wziąć udział w akcji ratowniczej wraz z byłym partnerem i kolegą z pogotowia górskiego, Hallem. Zamiast rozbitków z katastrofy lotniczej Gabe i Hall odnajdują grupę przestępców, którym nie powiódł się brawurowy napad na samolot rządowy transportujący 100 milionów dolarów.

Niedziela, TVN, 16:10, Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm, komedia

Jaś Fasola jest pracownikiem londyńskiej Royal National Gallery, gdzie ma posadę zwykłego stróża. Zaniedbuje obowiązki, ciągle zapada w drzemkę w godzinach pracy. Nadarza się wyjątkowa okazja, by na jakiś czas pozbyć się uciążliwego pracownika. Przełożeni wysyłają go do Kalifornii na uroczystość powrotu do USA płótna amerykańskiego malarza Jamesa Whistlera. Jaś Fasola wystąpi jako "wybitny rzeczoznawca", który ma wygłosić przemowę. Okropne zamieszanie zaczyna się już w samolocie i na lotnisku w Los Angeles.

Niedziela, Polsat, 14:35, Dziewięć miesięcy, komedia

Samuel Faulkner ma trzydzieści trzy lata, jest uznanym psychologiem dziecięcym, zadowolonym z pracy, życia, pięknego mieszkania i sportowego auta. Pewnego dnia jego przyjaciółka oświadcza mu, że spodziewa się dziecka. Mężczyzna wpada w panikę. Ponieważ kocha Rebeccę, podejmuje próbę stawienia czoła losowi. Jednak pomimo wsparcia przyjaciela, z każdym miesiącem popada w coraz głębszą frustrację. Gdy zapomina o terminie kolejnej wizyty u lekarza, Rebecca postanawia odejść i wychować dziecko samodzielnie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polskie modelki podbijają wybiegi: Zuzia, Maddie, Anja, Jac, Basia, Ramona i reszta – OCEŃ i PORÓWNAJ!

10 pięknych Polek, które szturmem wkroczyły na zagraniczne wybiegi. Najgorętsze nazwiska i nowe twarze - OTO NASZE TYPY!

MISS PUP 2011: Ponętne, kształtne, piękne! Zobacz pośladki, które kręcą facetów!

Wybory odbyły się w Ameryce Południowej 20 lutego. Zobacz, która pupa otrzymała miano najpiękniejszej!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2011 17:42
Ferie kończą się owszem .. ale tylko dla warszawki ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 00:18
kończą się ferie i nawet nic nie puszczą w tv normalnego;/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo