Co dziś w serialach?

Jesteś ciekawa, jak potoczą się dalsze losy twoich ulubionych bohaterów serialowych? Zajrzyj do naszego przewodnika, a wszystko stanie się jasne!
Co dziś w serialach?
24.02.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5354

Rodzina zaczyna się martwić, gdy Katie wyznaje publicznie, że nie może poprowadzić ceremonii, dopóki nie zostanie wysłuchana. Owen otrzymuje kuszącą propozycję od Felicii ma sprawić, że Eryk zobaczy, jaka naprawdę jest Donna. Katie kontynuuje ceremonię  Nick i Bridget pobierają się. Ridge i Brooke dochodzą do porozumienia.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2036

W banku Jacka następuje redukcja stanowisk i Borecki już niedługo zostanie bez pracy. Feliks wybiera się do hotelu na spotkanie z przedstawicielami firmy. Monika ma wątpliwości, dlaczego tak duże przedsiębiorstwo nie ma własnego biura. Prosi Feliksa, aby uważał. Profesor Deptuła jest niepocieszony, że to nie Krystyna tłumaczy książkę Vujkovicia. Kamila i Błażej wracają z obozu dzień wcześniej i planują spędzić go razem na Sadybie. Basia opowiada Zuzi prawdę o rodzicach dziewczynki. Bogna wyprasza siostrę.

TVP1 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 51

W Busku-Zdroju trwają przygotowania do corocznego konkursu cukierniczego w hotelu państwa Shultzów. Natalia namawia księdza Mateusza i Emilkę do wyjazdu na tę imprezę. Kandydatem do głównej nagrody jest słynny cukiernik Pawicki. W trakcie konkursu dochodzi jednak do tragicznego zdarzenia. Po skosztowaniu tortu Shultz, przewodniczący jury, nagle umiera, a Pawicki trafia do szpitala. Policja ustala, że ktoś dodał do tortu lek nasercowy. Ten środek w połączeniu z lekarstwami na nadciśnienie, które zażywał Shultz, spowodował śmierć.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 73

Zbliża się Boże Narodzenie. Bartek ma wystąpić jako aniołek w szkolnej szopce. Wszyscy się z niego podśmiewają. Przyjeżdżają babcia i dziadek Leszczyńscy, którzy spieszą z pomocą w przygotowaniach do świąt. Paweł z niepokojem obserwuje, że coś dzieje się z mamą  jest roztargniona i o wszystkim zapomina. Mężczyzna podejrzewa, że to demencja. Nazajutrz starsza pani znika. Romę ogarnia gorączka świątecznych przygotowań  lepienie pierogów i uszek. Niespodziewanie przyjeżdżają teściowie oraz siostra. Goście nie zamierzają pomagać gospodyni.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 546

Gordon chce kupić działkę pod budowę domu. Izie nie podoba się ten pomysł. Chce być niezależna, także finansowo. Oznajmia Rafałowi, że postanowiła znaleźć pracę. Tymczasem Aldona krytykuje Kaję, która rzuciła Piotra. Wkrótce Kaję odwiedzają także Jakubowscy, którzy chcą zobaczyć, w jakich warunkach pracuje ich córka. Andrzej krytykuje dziewczynę. Klara dowiaduje się, że Nejman zaproponował Danucie wyjazd do Paryża. Uważa, że to zły pomysł. Ilona próbuje ją przekonać, że powinna pozwolić matce na podejmowanie samodzielnych decyzji.

TVP2,  21:45, Dr House, odc. 112

House zrozumiał, że potrzebuje pomocy. Rozpoczyna terapię u doktora Nolana. Jednak jego stan się nie poprawia. Dręczy go poczucie winy. Coraz bliższe stosunki z Lydią także niekorzystnie wpływają na równowagę psychiczną doktora.

seriale w internecie

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 7 Do szpitala trafia mężczyzna, który został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Eddie daje Jackie prezent z okazji rocznicy. Grace rozpoczyna naukę w prywatnej szkole. Pani Akalitis znajduje w poczekalni porzucone niemowlę. Tymczasem O'Hara przeżywa problemy osobiste. Personelowi szpitala daje się we znaki chory psychicznie mężczyzna, który przestał brać leki.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 39

Podczas otwarcia butiku Konstancja udziela wywiadu przybyłym dziennikarzom. Informuje ich o ślubie z Arturem, który wspólnie planują. Artur proponuje Monice, by wróciła do pracy w jego firmie. Ta, po zastanowieniu, decyduje się przyjąć propozycję. Otrzymuje stanowisko asystentki Artura. Basia zwierza się Gośce, że jest zauroczona Mariuszem. Prosi też koleżankę o pożyczenie sukienki. Aneta wyjaśnia z Moniką sprawę pobicia jej przez chłopaka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1402

Janusz proponuje Marcie, by wprowadziła się do niego razem z Ksawerym. Michał jest bardzo zadowolony z pracy Laury. Za zgodą Izy proponuje jej stanowisko doradcy finansowego Bud-Maksu. Przechodząc Andrzej widzi, że Laura z podziękowaniem obejmuje Michała. Roztoccy są zbulwersowani żądaniem Sebastiana. Ich zdaniem, Antosia nie może dowiedzieć się, że Petrus jest jej biologicznym ojcem. Weronika przekonuje Adama, by spróbowali spokojnie porozmawiać z mężczyzną. Próba porozumienia kończy się jednak kłótnią.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1254

Majka zdaje sobie sprawę, że jedynym mężczyzną, na którym jej zależy, jest Paweł. Były mąż odwiedza ją niespodziewanie. Okazuje się, że on też tęskni za Marysią. Franek odkrywa, że śmierć ojca Izabeli jest powiązana ze sprawą wyburzenia kamienicy w Poznaniu. Mężczyzna głośno się przeciwstawiał, za co na zlecenie został napadnięty i pobity. Porzucono go nieprzytomnego na mrozie. Bartek i Patryk chcą naprawić relacje z Emilką i Eweliną. Niestety, dziewczyny nie zamierzają im wybaczyć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

SAVOIR –VIVRE w łóżku

Nawet figlując w łóżku niczym dzika kotka, możesz zachowywać się z klasą. Uprawiając seks warto pamiętać o dobrych manierach. Przed Wami SYPIALNIANY BON TON!

Muzeum medyczne w Filadelfii: Zobacz PRZERAŻAJĄCE eksponaty (18+)

Ogromna kolekcja modeli patologicznych przyciąga do Mutter Muzeum liczne wycieczki szkolne.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 23:31
hahahaha ''Moda na sukces'' ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 18:42
Marysia jednocześnie przespała się z Pawłem a później z Sebastianem , po tym całym zajściu Marysia zajdzie w ciąże lecz nie będzie wiedziała z ki, ale zejdzie się z Pawłem. ;) Błażej za to spędzi noc z Panią Grażyną po czym ona się niby ocknie i go uderzy i stwierdzi, że to było nieodpowiedzialne. Błażej wybiegając z domu Wekslerowej będzie chciał popełnić samobójstwo i wpadnie pod samochód, będzie w szpitalu. Coraz bardziej denerwuje mnie Pierwsza Miłość, strasznie zamotane to wszystko, się połapać nie idzie, ale cóż ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 14:09
niech Bartek i Patryk zostaną parą!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 14:00
o prosze czyzby Marysia&Paweł sie zejda??:d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2011 12:31
w końcu coś się dzieje w pierwszej miłości ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie