Co dziś w serialach?

Nie wiesz jak zaplanować dzisiejsze popołudnie? Spędź je w gronie serialowych bohaterów z kubkiem gorącej herbaty w dłoni!
Co dziś w serialach?
22.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5350

Bridget dzieli się wiadomością o ślubie z Erykiem, Donną i Brooke. Taylor i Rick spędzają romantyczny poranek w łóżku. Katie mówi Jackie, iż ślub odbędzie się za dwa dni. Brooke składa obietnicę Bridget. Donna i Jackie pytają Katie o uczucia względem Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2034

Krystyna jest zła na Stiepana, że powierzył tłumaczenie powieści mało kompetentnej przyjaciółce. Lubiczowa odbiera telefon od Sandry z prośbą o dyskretne spotkanie. Bogna zwierzyła się Basi, że jest alkoholiczką i rozpoczęła terapię we wspólnocie AA. Do Agnieszki telefonuje adwokat Mirona i prosi o spotkanie w kancelarii. Okazuje się, że Miron wystąpił o ustalenie ojcostwa. Krystyna spotyka się z tłumaczką. Sandra prosi o udostępnienie tłumaczenia pierwszego rozdziału książki. Basia przypadkowo znajduje dziennik Bogny.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 69

Madzia Barańska nie chce chodzić na balet. W tajemnicy zapisuje się na lekcje boksu. Trener odkrywa, że dziewczyna ma talent. Zbliżają się mistrzostwa, lecz Madzia nie może ujawnić swojej pasji. Weronika Leszczyńska nie jest w stanie pogodzić obowiązków zawodowych z domowymi. Zapomina odebrać Bartka ze szkoły. Gdy zdarza się to kolejny raz, chłopak znika.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 544

Robert wraca z wyjazdu służbowego. Chce pogodzić się z Martą, ale dochodzi między nimi do kolejnej kłótni. Karolina jest bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy. Stefanowi nie podobają się komentarze Grzesia dotyczące jego stosunku do Oksany. Wieczorem odbywa się impreza z okazji powrotu Oksany do Polski. Grześ psuje atmosferę swoimi uwagami. Oliwia prosi Łukasza o pieniądze na kurs prawa jazdy. Zwoleńscy postanawiają porozmawiać z Halickim o zobowiązaniach wobec rodziny. Łukasz mówi Natalii, że zamierza wyjechać za granicę.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 812

Agnieszka prosi Tomka, by ograniczyli znajomość do spraw zawodowych  dla dobra jego rodziny. Tymczasem Małgosia wraca do Polski. Spotyka się z Olszewską i żąda od niej, by zostawiła jej męża w spokoju. Ola spotyka się w Oazie z chłopakiem, który ma zostać jej współlokatorem. Łukasz wciąż unika spotkań z Gabi. Dużo czasu spędza w szpitalu, z Ewą. Gabi otwarcie pyta go, czy zamierza z nią zerwać. Po rozmowie z Tadeuszem Marta wyznaje Budzyńskiemu, że jest bezpłodna. Proponuje, by jeszcze raz przemyśleli decyzję o ślubie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 37

Artur ze spokojem przyjmuje wiadomość o ciąży narzeczonej. Jest gotów zachować się z honorem. Chce przyjąć odpowiedzialność i założyć rodzinę. Monika rozpoczyna pracę w butiku. Konstancja, widząc, jak Artur przyjął informację o tym, że będzie ojcem jej dziecka, postanawia rzeczywiście zajść w ciążę. Oczekuje, że dzięki temu zbliżą się do siebie.

seriale w internecie

TVN, 20:05, Na wspólnej, odc. 1400

Marta prosi męża, by pozwolił jej zobaczyć się z synkiem. Danka pyta Marka, co sądzi o oświadczynach Czubaka. Ten przyznaje, że Gosia mogła poczuć się urażona tym, że Piotr nie uprzedził jej o zamiarach. Sebastian dopytuje się, czy Roztoccy przemyśleli propozycję wyjazdu Antosi do jego matki. Weronika uświadamia Petrusowi, że oboje z Adamem nigdy się na to nie zgodzą. Mężczyzna nalega. Przekonuje, że już czas, by Antosia dowiedziała się, kto jest jej biologicznym ojcem.

TVN, 22:30, Pamiętniki wampirów, odc. 10

Po przeczytaniu dziennika Gilberta Jeremy powraca do rysowania pierwszy raz od śmierci rodziców. Ku zaskoczeniu przyjaciół Matt i Caroline kontynuują wspólne wyjścia. Kiedy szeryf Forbes informuje Damona o kolejnym ataku, ten oferuje pomoc w odnalezieniu zabójcy. Otrzymuje też zaskakujące informacje o członkach rodzin, które zakładały Mystic Falls. Stefan i Elena ponownie zbliżają się do siebie. Wszystko ulega zmianie, kiedy kobieta przypadkowo dokonuje przerażającego odkrycia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1252

Aleks informuje Artura, że firma, w akcje której zainwestował, wpadła w tarapaty. Artur wszystko stracił. Tego samego dnia Aleks obdarowuje Sabinę pięknym, kosztownym naszyjnikiem. Zwierza jej się również, że zamierza kupić samochód. Grzegorz chce pogodzić się z synem. Błażej przyjmuje przeprosiny, jak również zaproszenie dla niego i Miksera do baru wskazanego przez ojca. Król planuje wyleczyć syna z problemów sercowych w klubie go-go. Podczas tłumaczenia CV Wiktoria całuje Patryka. Świadkiem zdarzenia jest Emilka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak Polacy jedzą w pracy?

Czy można pogodzić pracę ze zdrową dietą? Sprawdź, jakie prawa przysługują pracownikom w zakresie odpoczynku w pełnieniu służbowych obowiązków i przerw na posiłek!

35 lat i 6 miesięcy – oto granica młodości! Zgadzacie się?

Pojmowanie zasięgu młodości i starości zależy od naszego wieku, płci, wykształcenia i pozycji zawodowej.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 17:15
widze ze polowa polski oglada pierwsza milosc. tepic wiktorie! niestetytakie wariatki spotykane sa dosc czesto w zyciu publicznym... nie ozostaje nic innego jak walnac taka w twarz i powiedziec" szanuj sie a przede wszystkim innych"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 14:49
Dobrze robi, niech pokaże tym tępym wieśniarom Ewelinie i Emilce kto w Wadlewie rządzi!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 07:30
Alez ta wiktoria to zmija
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2011 01:42
ooo jaaa Król zaszaleje:D:D:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo