Co dziś w serialach?

Kto z kim i dlaczego?! Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz przejrzyj nasz serialowy przewodnik, aby być zawsze na bieżąco!
Co dziś w serialach?
21.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5348

Bridget jest zaskoczona, gdy Nick chce poprosić ją o rękę. Felicia zachęca Ashley do wstrzymania prac nad zapachem "La Donna", ponieważ według niej to chybiony pomysł. Katie mówi Brooke, że pragnie, aby Bridget i Nick byli razem. Kobieta podsłuchuje, gdy mężczyzna oświadcza się siostrze. Felicia zauważa, że Owen interesuje się Donną.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2033

Ryszard omawia z adwokatem wezwanie do sądu. Mężczyzna jest zdenerwowany, gdyż w rozprawie będzie uczestniczyła żona ofiary, występując w roli oskarżyciela posiłkowego. Okazuje się, że Basia dobrze sprawdza się w roli opiekunki. Zuzia polubiła ciocię i nie chce, żeby wyjeżdżała. Bogna namawia siostrę, aby została dłużej. Krystyna skończyła czytać nową powieść Stiepana i jest przekonana, że będzie ją tłumaczyć. Nieoczekiwanie zjawia się u niej pisarz w towarzystwie młodej tłumaczki Sandry. Rafał daje Weronice zbiór wierszy miłosnych.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 67

W domu Leszczyńskich dzieci podnoszą alarm  Wiktorii popsuł się laptop, a Bartek przeszedł wszystkie poziomy gier. Weronika zastanawia się, czy budżet domowy udźwignie nieplanowane wydatki. Paweł radzi, by nie ulegać zachciankom dzieci. Staje się to przyczyną cichej wojny. Roma i Ryszard postanawiają pójść na wystawę sztuki współczesnej. Oglądając eksponaty, są coraz bardziej oburzeni. Marysia staje w obronie wolności sztuki. Ryszard stosuje wobec córki drastyczne metody wychowawcze. Dziewczyna w odwecie ogłasza strajk głodowy.

TVP2, 20;10, Barwy szczęścia, odc. 543

Łukasz proponuje Bogdanowi otwarcie sklepu z importowanymi kafelkami. Małgorzata jest temu przeciwna. Natalia ma za złe Halickiemu, że podsuwa jej ojcu ryzykowne pomysły. Celina jest świadkiem ich kłótni. Magda idzie na rozmowę w sprawie pracy. Jednak w czasie spotkania potencjalny szef zachowuje się dwuznacznie. Dziewczyna urządza awanturę i niszczy umowę, którą przed chwilą podpisała. Wieczorem Tomek ją pociesza. Janek udaje, że boli go kręgosłup. Justyna próbuje delikatnie wytłumaczyć matce, że jej mąż nie chce mieć drugiego dziecka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 811

Barbara przeprasza męża za to, co powiedziała. Tadeusz spędza u Mostowiaków coraz więcej czasu. Umawia się z Lucjanem i Kisielem na ryby. Ojciec Kingi wraca do Gródka. Zduńska zostaje na Deszczowej sama. Wieczorem ma wrażenie, że ktoś wszedł do domu. Przerażona dzwoni do Pawła. Gdy szwagier przyjeżdża, po intruzie nie ma śladu. Kinga zauważa jednak, że zniknął jej wisiorek. Anna prosi Hankę o spotkanie. Opowiada jej o swoim mężu. Tymczasem Nowacki zamierza skorzystać z usług agencji matrymonialnej. Hanka poleca mu biuro, w którym pracuje Kinga.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 36

Monika postanawia zachować dystans w kontaktach z Arturem. Konstancja proponuje Monice pracę w butiku, który właśnie otwiera. Basia podsłuchuje rozmowę Konstancji z Rafałem i Robertem na temat ciąży. Jest przekonana, że kobieta spodziewa się dziecka. Tym sposobem Artur dowiaduje się, że jego narzeczona jest w ciąży. Postanawia z nią porozmawiać o wspólnej przyszłości.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1399

Filip dowiedział się o zdradzie Marty. Żąda, by żona się wyprowadziła. Izabela stwierdza, że spółka, w którą Bud-Maks zainwestował, jest bankrutem. Michał uspokaja ją, mówiąc, że posłuchał sugestii Laury i nie kupił tych akcji. Gosia i Piotr świętują sukces artykułu. Mężczyzna niespodziewanie pyta ją, czy chciałaby mieć dzieci. Jest zaskoczony jej nerwową reakcją. Podczas obiadu u Zimińskich Piotr prosi Dankę i Marka o rękę ich córki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1251

Renata próbuje namówić Błażeja na powrót do domu. Chłopak nie zamierza się łatwo poddać. Uważa, że jeśli nadal będzie mieszkał z ojcem, ten nie przestanie traktować go jak dziecko. Sebastian postanawia porozmawiać z Pawłem. Mężczyzna nie może zrozumieć, że został tak potraktowany przez kobietę. Paweł mówi mu, żeby znalazł sobie inną partnerkę, bo Majka nie jest dziewczyną dla niego. Kiedy Marysia poznaje opinię byłego męża, jest zdenerwowana. Mówi mu, że nie ma on prawa wtrącać się w jej życie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgorsze i najlepsze stylizacje POLSKICH GWIAZD z ostatnich dwóch tygodni! Sma oceń!

Spośród setek zdjęć zrobionych gwiazdom w ciągu minionych dwóch tygodni, wybrałyśmy 10, a wśród nich pięć najgorszych i pięć najlepszych naszym zdaniem stylizacji!

Zobacz jak odjąc sobie 5 lat makijażem! Super TRIKI +FOTO dowody!

Zobacz makijażowe sztuczki wizażystów, dzięki którym kobietom ubyło nawet kilkanaście lat! I to wszystko bez użycia skalpela!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 18:33
Boże ale macie problemy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 17:58
W fragmencie z Modą na sukces jest błąd, powinno być : Kobieta podsłuchuje, gdy mężczyzna oświadcza się siostrzenicy a nie siostrze, bo Katie jest dla Bridget ciotką ( Bridget jest córką Brook, która jest siostrą Katie) a nie siostrą, a więc Bridget dla Katie jest siostrzenicą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 15:49
Mam takie same kubki jak tu na zdjęciu w tle :)))
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2011 13:02
Kocham Pawła, incydent z Marysią to tylko przykrywka - Sebastian.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo