Filmowy przewodnik weekendowy

Na ten weekend polecamy filmowe sensacje! Gwarantujemy: Sprawią, że wieczór nie będzie nudny i pozbawiony emocji!
Filmowy przewodnik weekendowy
19.02.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Next, sensacja

Chris Johnson, magik z Las Vegas, potrafi przewidzieć przyszłość najbliższe kilka minut. Dar ten jest jego przekleństwem. Jako dziecko musiał poddać się wielu bolesnym eksperymentom. Dlatego zmienił tożsamość i ukrywa się. Kiedy terroryści grożą zdetonowaniem bomby nuklearnej, agentka FBI próbuje namówić Chrisa do współpracy. Wierzy, że tylko on może uratować miliony ludzi. Ale on nie potrafi podjąć decyzji, tym bardziej że jego działanie może zagrozić kobiecie, którą Chris kocha.

Sobota, TVP2, 22:10, Czarna dalia, kryminał

Impulsywny Lee Blanchard i spokojny Dwight "Bucky" Bleichert pracują jako policjanci w Los Angeles i prowadzą śledztwo w sprawie zamordowania Elizabeth Short. Sprawa wydaje się rutynowa, ale detektywi wkrótce odkrywają, że zabójstwo kobiety to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dziewczyna Lee twierdzi, że ofiara znana była w półświatku pod pseudonimem Czarna Dalia. Policjanci odkrywają siatkę powiązań i układów, które stanowią o tym, kto ma realną władzę w Los Angeles.

Sobota, TVN, 21:05 Dom nad jeziorem, melodramat

Doktor Kate Forster podjęła decyzję o przeprowadzce do Chicago i z żalem opuszcza piękny dom nad jeziorem. W skrzynce pocztowej zostawia list adresowany do kolejnego lokatora z prośbą o przesyłanie ewentualnej korespondencji pod wskazany adres. Nowym lokatorem zostaje architekt Alex Wyler, który pewnego dnia odpisuje nieznajomej. Wraz z upływem czasu listowna znajomość przekształca się w przyjaźń, a następnie w romans.

Sobota, Polsat, 15:45, I kto to mówi III, komedia

Mikey i Julie marzą o psie. James zabiera Mikeya do schroniska. Ten wybiera sobie zwierzaka, który wabi się Rocks. Jednak po powrocie pojawia się mały problem: w domu jest już jest pies Daphne, suczka szefowej Jamesa. James i Mollie mają teraz dwójkę nowych podopiecznych  grzecznego i dobrze wyszkolonego oraz psotnika. Tymczasem atrakcyjna szefowa Jamesa, zauroczona pracownikiem, postanawia rozbić jego małżeństwo.

Sobota, Polsat, 21:00, Gliniarz  zBeverly Hills, komedia

Axel Foley, czarnoskóry policjant z Detroit, jest świadkiem zabójstwa przyjaciela, Mikeya. Wkrótce okazuje się, że ten ostatni zbyt wiele wiedział o nielegalnych interesach wpływowego pracodawcy, Maitlanda. Pełen oburzenia Axel postanawia osobiście poprowadzić śledztwo i schwytać przestępcę. W tym celu jedzie do snobistycznego Beverly Hills. Axel nie pasuje do tamtego otoczenia, ale nie zraża się, nie pozwala również, aby usunięto go stamtąd siłą.

Sobota, Polsat, 23:15, Ojciec Chrzestny III, sensacja

Starzejący się Michael Corleone pragnie rozpocząć uczciwe życie. Ma zamiar zalegalizować wszystkie swoje dotychczasowe interesy i doprowadzić do połączenia rodziny, której drogi rozeszły się przed laty. Zerwanie z kryminalną przeszłością jest znacznie trudniejsze, niż przypuszczał. Bank watykański, z którym miał przeprowadzić transakcje, okazuje się instytucją głęboko skorumpowaną.

premiery filmowe

Niedziela, TVP2, 21:10, Fuks, sensacja

Aleks skończył właśnie osiemnaście lat. Dzień urodzin uczcił nietypowo: odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch radiowozów. Aleks nie jest jednak chuliganem. Realizuje przebiegłą intrygę, aby zemścić się na człowieku, którego nienawidzi. Zamierza okraść z grubej gotówki znanego biznesmena, o którym wiadomo, że prowadzi brudne interesy. W szalony plan z łatwością wciąga młodą dziewczynę, która pracuje w firmie wroga. Na trop Aleksa wpada dociekliwy śledczy, który obserwuje każdy krok chłopaka.

Niedziela, Polsat, 16:45, Diamentowa afera, sensacja

Miles Logan jest doświadczonym złodziejem klejnotów. Niestety, jego ostatni napad kończy się wpadką. Przed przybyciem policji Miles ukrywa ogromny diament w szybie wentylacyjnym budynku. Kiedy po wyjściu z więzienia próbuje odnaleźć swój łup, okazuje się, że w miejscu, gdzie go ukrył, znajduje się obecnie komisariat policji. W przebraniu detektywa dostaje się do środka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

METAMORFOZY VICTORII BECKHAM: Od brzydkiego kaczątka do ikony mody!

Jak przeciętna nastolatka stała się wielką gwiazdą i żoną najgorętszego sportowcy świata?

Botoksowe królowe ze spraliżowanym czołem: Sprawdź, które gwiazdy straciły mimikę!

Od kilkunastu miesięcy w Hollywood panuje moda na botoksowy detoks – gwiazdy deklarują, że zrywają z nałogiem ostrzykiwania. Czy aby na pewno zeznają uczciwie?

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 17:15
same filmy sprzed kilkunastu lub nawet kilkudziesieciu lat. cholera jasna, za co ja place zeby takie starocie puszczac? najlepiej puscic fuksa 3 razy w roku, i kto to mowi - nie no skad, puscicie jeszce raz, moze znAjdzie sie osoba ktora JESZCZE tego nie widziala. o i gliniarz.. super nowosci, naprawde, jeszcze niech dołoza przy znaczku kanału "premiera".
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 16:57
Ojciec chrzestny 3, super! ;D tylko szkoda, że o takiej dziadowej porze...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 13:14
Naprawdę nie wiem gdzie ty widzisz tę "Szaradę" w programie. Może inny kanał?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 11:40
na TVP Kultura będzie Szarada z Audrey ;p
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2011 11:38
"Dom nad jeziorem"! Mój ulubiony! :-) Ale się cieszę, że dziś będzie na tvnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo