Co dziś w serialach?

Sprawdź, co tuż przed weekendem wydarzy się u Twoich ulubionych serialowych bohaterów...
Co dziś w serialach?
18.02.2011

TVP1 16:15, Moda na suckes, odc. 5346

Rick wyjawia Marcusowi, dlaczego nie powiedział prawdy, gdy pierwszy raz przyjechał do Los Angeles. Beth przypomina sobie fragmenty wspomnień na temat córek, gdy te były małe. Mówi Stephenowi, że jeśli jej stan pogorszy się, ona nie będzie już rozpoznawała bliskich. Rodzina Loganów zawiera pakt. Brooke, Donna i Katie schodzą na dół, zastanawiając się, kto robi tyle hałasu. Beth oznajmia, że wraca do Paryża. Owen Knight i człowiek z przeszłości Marcusa zjawiają się w Forrester Creations.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2032

Lubiczowie zastanawiają się, co spowodowało atak duszności u Pawełka, gdy ten mieszał farby. Paweł jest pewien, że to duże stężenie chemikaliów w powietrzu stało się przyczyną ataku. Aga i Marek rozmawiają o Weronice, w której zakochał się uczeń. Beata wybiera się z dziećmi na zakupy przed wyjazdem na narty. Wieczorem Ryszard wypłaca Maćkowi pieniądze za pomoc przy remoncie. Basia, siostra Bogny, zwierza się jej z kłopotów.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 432

Lena i Latoszek kłócą się. Ona zarzuca Witkowi, że nie stara się jej zrozumieć. Wyprowadza się na kilka dni do Zosi. Do szpitala trafia dziewczyna, która jest wolontariuszką w zoo. W jej jelitach lekarze znajdują dziwne przedmioty. Nikt wiadomo, skąd się wzięły. Wiki nie może znieść bliskości obcych mężczyzn. Za namową Agaty bierze wolne w pracy. Agata wyjawia Piotrowi, że chciałaby polecieć na interwencję helikopterem. Wiki jest niezadowolona, że przyjaciółka zbliżyła się do Piotra. Aśka składa Przemkowi propozycję.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 35

Monika i Artur zabierają dzieci do zoo. Spędzają bardzo miło czas. Artur zaprasza Monikę na obiad. Czarek stawia pieniądze sąsiadów na kolejnego konia, który mu się przyśnił. Wiki stwierdza, że jest zakochana w Górze. Konstancja waha się przed okłamaniem Artura, że jest z nim w ciąży, niemniej wciąż o tym myśli.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1250

Wiktoria prosi Patryka o pomoc w przetłumaczeniu CV i listu motywacyjnego na język angielski. Sabina jest zaskoczona, kiedy okazuje się, że jej ojciec wiedział o sytuacji między Błażejem i Grażyną. Ola nabiera wątpliwości, czy nadal powinna być z Mikserem. Pocieszenia szuka w rozmowie z Renatą. Ola uważa, że każda jej decyzja zrani chłopaka. Sebastian chce zabrać zdjęcia z galerii. Aneta namawia Marysię, żeby wpłynęła na jego postanowienie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Zwierzenia polskiej sprzątaczki: Co można znaleźć w niemeckich domach?

ustyna Polanska, Polka sprzątająca niemieckie domostwa, postanowiła przemówić! Jej książka "Pod niemieckimi łóżkami" jest u naszych sąsiadów prawdziwym bestsellerem!

Najszczęśliwsze imiona, znaki zodiaku i daty urodzenia: Sprawdź, czy FORTUNA Ci sprzyja!

Sprawdź, czy jesteś kobietą, która ma szansę na bogactwo! Wszystko zależy od imienia, znaku zodiaku i roku urodzenia!

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 17:46
jak nie chcesz to nie oglądaj za to mi ten serial bardzo się podoba jest śmieszny i wogule fajnyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 16:03
Ten serial Prosto w Serce, bez urazy, to dno. Ta sama fabula co w BrzydUli i po części Majce - przychodzi sobie biedna dziewuszka do firmy i zakochuje się w szefie. Szef z kolei ma złą narzeczoną, której, jak potem sobie uświadamia, nie kocha. A na dodatek jeszcze grają ci sami aktorzy co w BrzydUli i nawet w tym samym pomieszczeniu, z podobnymi rekwizytami... TVN próbuje zbić łatwą kasę - tworzy ciągle te same niskobudżetowe gnioty, a ludzie to oglądają i cieszą się "jakie to bohaterowie mają wspaniałe życie". Bo rzeczy jakie tam się dzieją, są co najmniej dziwne i nieprawdopodobne. Ale właśnie na tym polega "magia" owych seriali. Pokazać ludowi wspaniałe, bogate życie, i scenariusze rodem z kreskówek o księżniczkach dla dzieci. Takie bajki dla dorosłych.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 11:42
zauważyłam że już kolejny raz pomieszaliście imiona osób z "Mody na sukces". postarajcie się bardziej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 11:31
Sebastian i Marysia już się nudni zrobili dawno ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 11:11
a gdzie co na wspólnej:(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo