Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych bohaterów! Adrenalina gwarantowana!
Co dziś w serialach?
17.02.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5344

Brooke mówi Stephenowi, że nie pozwoli matce odejść, dopóki nie dostanie wyjaśnień. Marcus jest wdzięczny Erykowi, że ten przyjął go do rodziny. Beth mówi Katie, że nie czuje się już jej matką. Wsiada do samochodu i odjeżdża. Steffy wyjaśnia Marcusowi, dlaczego jej rodzina nie lubi Donny. Katie wzywa do siebie Stephena i Brooke. Wyznaje, że ich matka miała serię udarów i myśli, że to pierwsze objawy demencji. Beth przyjeżdża do domu Brooke, gdzie dochodzi do wzruszającego spotkania z wnuczką, Hope.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2031

Jacek jest zły na Beatę, że wykupiła wyjazd na narty bez porozumienia z nim. Obiecał już urlop zastępcy i sam nie będzie mógł wziąć kilku wolnych dni. Krystyna śmieje się z Pawła, któremu ciężko rozstać się ze starymi meblami. Lubiczowie spotykają w sklepie Surmaczową kupującą krzesła do Feminy. Zakochany licealista znów nagabuje Weronikę. Odprowadza ją do kawiarni, w której umówiła się z bratem. Marek przedstawia się Rafałowi jako mąż Weroniki. Pawełek pomaga Ryśkowi w remoncie. Nagle dostaje ataku duszności.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 49

Trwają zawody motolotniarskie połączone z festynem dla mieszkańców miasta. Filip jest faworytem. Podczas zawodów ginie jeden z uczestników, Marcin Denel. Śledztwo wykazuje, że nie był to wypadek. Najwyraźniej komuś bardzo zależało na tym, by zlikwidować Marcina. Podejrzenie pada na Filipa. Ojciec Mateusz pomaga policji w wyjaśnieniu przyczyny tragedii.

TVP2, 19:00,Licencja na wychowanie, odc. 65

Wiktoria Leszczyńska jest zakochana. Na przemian tryska radością i tonie we łzach. Ryszard Barański dostrzega, że jego nowy asystent, Czesław, nie tylko bardzo dobrze radzi sobie z prowadzeniem sekretariatu, ale także wykonuje część jego pracy, a nawet piecze babeczki. Pewnego dnia Barański widzi, że Czesław płacze. Asystent zaczyna się zwierzać.

TVP2, 20:45, Barwy szczęścia, odc. 542

Laura organizuje kolację urodzinową dla Borysa. Na uroczystość zaproszeni są także Pyrkowie. Na imprezie Borys jest pod wrażeniem atrakcyjnego wyglądu Marysi. Blanka spędza wieczór z Szymonem. Jest nim coraz bardziej zafascynowana. Wieczorem Iza udowadnia Blance, że Szymon wciąż wysyła do niej smsy. Karolina wpada roztrzęsiona do mieszkania Walawskich i prosi Roberta, by zawiózł ją do szpitala, do chorej matki. Walawska jest wściekła, że jej narzeczony daje się tak wykorzystywać. Spędza wieczór w towarzystwie Piotra.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 111

House jest zmuszony zostać w szpitalu psychiatrycznym pod groźbą, że straci prawo wykonywania zawodu lekarza. Stara się przechytrzyć kierownika oddziału, doktora Nolana, ale jednym ze swoich pomysłów omal nie doprowadza do śmierci innego pacjenta. House zaprzyjaźnia się z młodą kobietą, Lydią, która codziennie odwiedza w szpitalu swoją szwagierkę.

seriale

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 6

Paula, przyjaciółka Jackie, ma raka płuc. Prosi pielęgniarkę o pomoc w popełnieniu samobójstwa. Matka doktora Coopera trafia do szpitala z ostrym bólem brzucha. Przy okazji ujawnia rodzinny sekret.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 34

Trwają poszukiwania Hani. Konstancja zauważa, że dziewczynka coraz gorzej znosi dzień poza domem i postanawia z nią wrócić. Na wyścigach konnych Czarek stawia na konia, który mu się przyśnił. Hania się odnajduje. Artur ma pretensje do narzeczonej. Rafał przedstawia Konstancji nowy plan. Sugeruje, żeby oszukała Artura, mówiąc, że jest z nim w ciąży.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1398

Marta w godzinach pracy spotyka się z Januszem. Dominika nie może się do niej dodzwonić w ważnej sprawie. Prosi o pomoc Filipa. Po południu Konarski pyta żonę, gdzie była. Oszukani wczasowicze domagają się zwrotu kosztów. Kobiety obliczają, że odszkodowania wyniosą trzydzieści tysięcy złotych. Antosia wychodzi ze szpitala. Przed budynkiem czeka na nią Sebastian, który czule wita się z dziewczynką. Roztoccy są zmieszani. Petrus oznajmia im, że chce razem z Antosią odwiedzić matkę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1249

Aby nakłonić Patryka do powrotu do domu, Emilka decyduje się zastosować wobec niego terapię szokową. Zjawia się w mieszkaniu Bartka z jego ubraniami. Niestety, gest wywołuje przeciwną reakcję. Skalski zaczyna coraz bardziej wierzyć w słowa Wiktorii. Czuje, że Emilka go nie docenia. Nie zamierza wracać do domu. Berenika ma żal do Artura, że po raz kolejny ma przed nią jakieś tajemnice. Sabina jest zła na Olę i Miksera, że nie powiedzieli jej niczego na temat zamieszania wokół jej mamy i Błażeja. Ola i Mikołaj podejmuję decyzję o wyprowadzce.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ross Ritalin: Chłopak EMO – BARBIE! Zobacz zdjęcia 20-latka, który zakochał się w sobie!

Ross uwielbia błyszczący makijaż, opalanie i kuse stroje. Nie pokazuje się publicznie bez odrobiny biżuterii, nie wychodzi z domu bez podkładu na wypielęgnowanej buźce. Zdobył w Szkocji zaszczytny tytuł – Męskiej Barbie.

Czy data urodzin decuduje o powodzeniu w życiu?

Czy istnieję szczęśliwe daty? Na kiedy warto zaplanować narodziny własnego dziecka?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 10:44
jak berety:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 10:38
eee... a gdzie M jak milośc ?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2011 01:07
ale jajaaa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo