Co dziś w serialach?

Kto z kim będzie, kto kogo zostawi? Nie czekaj do wieczora! Już teraz sprawdź serialowe nowinki!
Co dziś w serialach?
16.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5342 

Ridge wysyła Marcusowi tajemniczą wiadomość. Nick wyjawia Stephenowi, co dzieje się z Beth. Brooke jest zszokowana, kiedy słyszy przypadkiem, że matka wraca następnego dnia do Paryża. Ridge mówi Erykowi, że Marcus jest synem Donny. Ten nie wierzy, dopóki Donna nie potwierdza informacji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2030

Paweł jedzie zabrać Pawełka do domu, ponieważ syn rozchorował się na obozie sportowym. Chłopak jest zły na rodziców, że narobili mu wstydu przy kolegach. Leszek przeprasza żonę za spóźnienie. Przez niego Bogna przyszła z opóźnieniem na spotkanie grupy AA. Rano kobieta odbiera telefon od siostry, która nie może otrząsnąć się po śmierci ojca. Razem z Leszkiem postanawiają zaprosić ją do siebie. Uczeń Weroniki, maturzysta Rafał, wyznaje jej miłość. Zaskoczona kobieta pyta o radę Agnieszkę. Dzieci Beaty coraz gorzej znoszą nieobecność matki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 541

Iwona unika Alka. Hubert przekonuje siostrę, by porozmawiała z chłopakiem, ale nie zmienia to sytuacji. Po spotkaniu Iwona idzie do Pyrków. Z goryczą wyznaje, że ma dosyć wtrącania się rodziców w jej życie. Postanawia przenieść się na studia do innego miasta. Magda wierzy, że szybko znajdzie pracę i nie chce przyjąć od Jerzego pomocy finansowej. Tymczasem Tomek zabiera dziewczynę do stadniny koni. Waldemar mówi Ksaweremu, że odszedł od Klaudii, ale nie zamierza wrócić do Aliny. Klaudia nieoczekiwanie odwiedza Rybińskiego w kancelarii.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 11

Na budowie wieżowca zostają odkryte zwłoki młodego mężczyzny. Ciało jest zmasakrowane wskutek upadku z dużej wysokości. Ze znalezionych przy ofierze dokumentów wynika, że zmarły to Rafał Migalski, pracownik budowy. Ada i Wolski udają się do mieszkania, w którym Migalski wynajmował pokój. Śledztwo wykazuje, że chłopak przed śmiercią mógł się z kimś szarpać. Ada i Wolski wracają na budowę. Dowiadują się, że Migalski trenował boks. Karierę przerwała kontuzja barku. Sekcja zwłok nie wykazała jednak, że denat miał kiedykolwiek złamany bark.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 33

Monika dochodzi do wniosku, że to Artur był na balu w przebraniu Zorro. Żąda, by mężczyzna wyjaśnił, co robił minionej nocy w kamienicy. Wiki budzi się w mieszkaniu Niny i Cezarego. Konstancja realizuje plan Rafała i Roberta uprowadza Hanię z parku.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1397

Emilka i Agnieszka jadą na spotkanie z małżeństwem, które chce adoptować dziecko. Niespodziewanie Emilka zmienia decyzję. Izabela chce, by Burzyński wyjaśnił powody rozstania z Laurą. Mężczyzna twierdzi, że Brzozowska jest dla niego ideałem kobiety. Adwokat Zuzy proponuje jej, by wystąpiła w telewizji i zdementowała kłamstwa byłego szefa. Zuza decyduje, że będzie walczyć.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1248

Krystyna jest zaskoczona wizytą Artura. Przeprasza go za zachowanie córki. Uważa, że Izabela źle się zachowuje. Opowiada Arturowi historię związaną z kamienicą w Poznaniu. Wiktoria zamierza wykorzystać sytuację, w której znaleźli się Emilka i Patryk. Próbuje zaimponować Skalskiemu otwartością i wyrozumiałością, krytykując przy tym Emilkę i jej zachowanie. Grzegorz ma dosyć problemów Błażeja. Postanawia porozmawiać z Grażyną. Po spotkaniu oświadcza Oli, że ma wyprowadzić się z mieszkania Sabiny i wrócić do domu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polska to RASIŚCI?Nie lubimy Romów, Wietnamczyków i Arabów!

Nie tolerujemy zazwyczaj tego, czego się boimy, czego nie znamy, tego, co wydaje nam się obce.

Kościól poddaje się modzie? Organizuje msze święte dla singli

Osoby, które nie mają partnerów, najpierw idą na nabożeństwo, a potem na wspólny poczęstunek, podczas którego dobierają się w pary.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 12:27
SxLT65 glsixsjhiugs
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 16:50
ygxqrJ soubygwqbjkz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 10:25
Cheers pal. I do appreciate the writnig.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 14:48
ten grzegorz z pierwszej milosci jest psychiczny bez kitu
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 14:40
i tyż dobrze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo