Dla wszystkich mam – Książka o fotografowaniu dzieci

Na polskim rynku wydawniczym pojawiła się pierwsza tego typu publikacja – książka dla rodziców, którzy chcieliby uchwycić w kadrze najpiękniejsze chwile w życiu swoich pociech.
Dla wszystkich mam – Książka o fotografowaniu dzieci
23.08.2008

Chyba każdy chciałby mieć taką bezcenną pamiątkę – zdjęcia swoich dzieci, gdy stawiają pierwszy krok, uczą się sznurować buciki czy robią pierwszą w życiu laurkę na Dzień Mamy.

Andrzej Artur Mroczek, fotograf, autor bestsellerowych poradników z dziedziny fotografii, postanowił wydać coś w rodzaju poradnika i udowodnić młodym rodzicom, że nie wszystkie niemowlęta muszą wyglądać na zdjęciach tak samo. Autor uczy, jak uchwycić na fotografii pełnego energii malucha czy jakich błędów nie popełniać.

Wiedza i erudycja Andrzeja Artura Mroczka, połączone z osobistymi doświadczeniami, tworzą poradnik, który będzie doskonałym wprowadzeniem w świat fotografii. Ponad 200 zdjęć tworzy wyjątkowy album rodzinny – wzór, który ma ośmielić i zachęcić czytelników do robienia pięknych fotografii własnych dzieci.

Poradnik podzielony został na kilka rozdziałów, na przykład: „Pomysł tworzy dzieło”, „Każdy zoom ma dwa końce” czy „Portrety małe i duże”, natomiast każdy z rozdziałów jest bogaty zarówno w zagadnienia teoretyczne, jak i porady praktyczne.

Czytając tę książkę, poczujesz otwierające się przed tobą nowe możliwości, uwiedzie cię sztuka fotografii. Dzięki niej odkryjesz potencjał drzemiący w twoim aparacie i uwiecznisz najpiękniejsze chwile z życia twojego dziecka.

"Książka o fotografowaniu dzieci", Andrzej A. Mroczek, Znak 2008.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2008 17:31
Wszyscy się śmieją,że ja z aparatem to chyba śpię.Uwielbiam robić zdjęcia.Mam super fotki,więc mi taki poradnik nie jest potrzebny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2008 16:06
kocham fotografię i moje dwa bąble, więc chętnie bym tą książkę poczytała...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2008 15:55
świetna książka :D polecam ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2008 12:53
musze kupic by wiedze jak robic zzdjecia siostrze ;D yhm...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2008 12:09
mysle ze to malo potrzebne aby cieszyc sie zwykla fotografia naszego dziecka - choc napewno to jest pomysl - aby ktos zarobil kase.. i nic wiecej na ten temat ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie