Co dziś w serialach?

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się w serialach tuż przed weekendem!
Co dziś w serialach?
11.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5336

Steffy dowiaduje się prawdy o Marcusie. Obiecuje jednak, że nie powie o niczym Ridge'owi. Katie dzwoni do Paryża, ale Beth nie może rozmawiać.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2027

Elżbieta i Jerzy denerwują się, bo Chojnicki nie ma paszportu. Ela namawia męża, aby jeszcze raz poszedł do biura paszportowego. Ola prosi Norberta o rozmowę z matką. Mężczyzna uważa, że jego matka manipuluje ich uczuciami. Bolek przyjeżdża do Warszawy z żoną Heniutką. Zaprasza Pawła i Krystynę na kolację do restauracji Moniki. Podczas odwiedzin u matki Norbert rozmawia z nią na temat pożaru. Oboje dochodzą do wniosku, że powinni podjąć leczenie. Błażej szykuje się do wyjazdu na obóz narciarski.

TVP2, Na dobre i na złe, odc. 431

Wiktoria udaje, że wszystko jest w porządku, jednak bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Tymczasem do szpitala trafia osiemnastoletni Bartek. Okazuje się, że jego babcią jest dawna sympatia Trettera _ Jagoda. Irena i Żakowa są zazdrosne o relacje łączące Stefana z dawną miłością. Dla dobra leczenia wnuka Jagoda wyjawia Tretterowi prawdę o dziadku Bartka. Rezydenci zastanawiają się, na jakiej zasadzie rozdzielane są między nich operacje. Nie wiedzą, że Zybert układa grafik, posługując się specyficznymi kryteriami.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 30

Artur zmierza do bójki z Czewskim. Monika w ostatniej chwili ich rozdziela i próbuje wyjaśnić sytuację. Wiki w akcie zazdrości policzkuje Bernarda i zrywa przyjaźń z Konstancją. Bernard próbuje ją udobruchać. W firmie pojawia się Robert, który zaczyna flirtować z Anetą. Feliks jest zazdrosny. Do domu Artura przychodzi Pola, by poprosić Kacpra o pomoc. Artur dowiaduje się o zdjęciach Konstancji i Bernarda. Monika podejmuje kolejną próbę powiedzenia Arturowi prawdy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1245

Okazuje się, że w kamienicy, którą wyburzył ojciec Artura, mieszkała Izabela z rodziną. Podjęto decyzję o eksmisji lokatorów. Wiktoria postanawia zmienić obiekt westchnień. Tym razem próbuje kokietować Patryka. Dziewczyna nie szczędzi mu komplementów. Prosi go, żeby wyświadczył jej pewną przysługę. Pomimo że wesele Bartka i Eweliny zostało odwołane, zjawia się kurier z wódką weselną. Aleks kolejny raz proponuje Oli kolację. W "Barbarianie" zjawia się kontrola przeciwpożarowa.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

POLSKA RZECZYWISTOŚĆ:  Nie stać nas na ogrzewanie, jedzenie ani wakacje!

Zarobki w Polsce są tak niskie, że nie mamy pieniędzy na podstawowe potrzeby!

Kasia Smolińska w dużej kam panii reklamowej! LEPSZA OD PAPIERSKIEJ?

W pierwszej polskiej sesji zdjęciowej marki Diva wystąpiła znana z programu TOP MODEL - Katarzyna Smolińska.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2011 14:49
Olka to juz sama nie wie czego chce..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2011 11:30
dokładnie! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2011 01:44
jest wódka jest impreza heloooł ;d
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo