Co dziś w serialach?

Monika z „Prosto w serce”, Marta z „Na Wspólnej”, Beata z „Klanu”... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz przewodnik po serialach!
Co dziś w serialach?
10.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na suckes, odc. 5334

Jackie wyznaje Briget, że nie spodziewała się, iż ta może zrobić coś tak wspaniałego dla Katie. Donna wyjawia Brooke, że jej syn pracuje w Forrester Creations. Steffy informuje Ridge'a, Thorne'a i Felicię, iż Marcus został zatrudniony pomimo braku doświadczenia. Nick jest dotknięty szczerością Katie. Rodzina Forresterów sprawdza przeszłość Marcusa i Donny. Brooke wita nowego członka rodziny Loganów i mówi mu, że jest teraz jednym z nich. Ridge chce dowiedzieć się wszystkiego o Marcusie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2026

Zyta martwi się, że nie może mieć dzieci. Beata postanawia porozmawiać z Rafalskim. Jasiek chciałby, aby matka podjęła leczenie. Jerzy wzbrania się przed zażyciem tabletek przeciwmalarycznych. Elżbieta śmieje się z jego skłonności do hipochondrii. Ciocia Stasia obiecuje zaopiekować się domem podczas nieobecności Chojnickich. Zastanawia się tylko, co powie na to zazdrosny Jeremiaszek. matka Norberta odwiedza Olę podczas nieobecności syna. Opowiada dziewczynie o samotności i pożarze sprzed lat. Jerzy jest zły, gdyż nie dostał paszportu.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 46

Na zamku Krzyżtopór odbywa się przegląd teatralny. Uczniowie jednej z sandomierskich szkół wystawiają "Romea i Julię". Karolina, jedna z uczestniczek przeglądu, zostaje zgwałcona podczas imprezy na zamku. Podejrzenia padają na nauczyciela Tomasza Podgórskiego, w którym uczennica się podkochiwała. Ale pojawiają się też inne poszlaki. Ojciec Mateusz próbuje pomóc dziewczynie i chce dowiedzieć się, kto ją skrzywdził. Policja wszczyna śledztwo w tej sprawie.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 60

Wiktoria rzuca Łukasza, bo chłopak wyznał, że ją kocha. Dziewczyna boi się składania wiążących deklaracji. Łukasz nie rozumie, o co Wiktorii chodzi. Roma i Ryszard są zaskoczeni takim obrotem sprawy. Barańska widzi, że jej syn cierpi. Postanawia wkroczyć do akcji. Angażuje przy tym męża i dziewczynki. Plan wygląda następująco trzeba podrzucić do domu Leszczyńskich prezent, który skruszy lód w sercu Wiktorii.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 538

Basia ma dość nocnych eskapad Zenka. Stawia mu ultimatum albo zakładają ze Zdzisiem dzienną taksówkę, albo ona wyprowadza się z domu. W trakcie porządków w mieszkaniu Klaudii Waldemar znajduje robione z ukrycia zdjęcia Ksawerego. Wygląda na to, że dziewczyna nie może zapomnieć o byłym narzeczonym. Bożena odwiedza Rybińskiego. Mówi, że romans jest zemstą Klaudii na rodzinie Ksawerego. Iwona czuje obawę przed spotkaniem u Pyrków, w trakcie którego mają oznajmić z Alkiem, że się zaręczyli. Okłamuje chłopaka, że źle się czuje i odwołuje wizytę.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 132

Gdy House przychodzi wręczyć Cuddy książkę pradziadka, dowiaduje się o katastrofie budowlanej w pobliskim Trenton. Na miejscu akcji ratunkowej lekarz podejrzewa, że przyczyną wypadku nie było zaśnięcie, lecz choroba operatora dźwigu. W ruinach podziemnego parkingu House znajduje dziewczynę, której betonowy blok przygniótł nogę.

seriale

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 5

10-letnia Stephanie przyprowadza do szpitala matkę. Dziewczynka jest jedyną opiekunką cierpiącej na nieuleczalną chorobę kobiety. Jackie ma też pod opieką Ukraińca, który przeszedł udar. Stara sięprzekonać jego rodzinę, że mężczyzna wie, co się wokół niego dzieje, choć nie może mówić. Mo-Mo unika zalotów Thora, a jednocześnie przyjmuje od niego podarunki. Doktor O'Hara idzie na kolację z Zoey, ponieważ Jackie wcześniej umówiła się z Eddiem. Obie przyjaciółki doznają rozczarowania. Pani Akalitis przychodzi na nocną zmianę.

TVN, 17:55, Prosto e serce, odc. 29

Konstancja spotyka się z Bernardem. Ten w sekrecie kontaktuje się z fotografem, by zrobił im zdjęcie podczas pocałunku. Monika przychodzi do pracy w peruce, by ukryć ślady walki. Rafał spotyka się z prawnikiem Robertem Millerem. Proponuje mu współpracę nad przejęciem firmy w zamian za część udziałów.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1394

Do Sobczaków przyjeżdża mama Emilki. Konarscy wracają z urlopu w kiepskich nastrojach. Filip ma pretensje do żony, ale mimo to wręcza jej prezent z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Zaskoczona Marta przyznaje, że o tym zapomniała. Marek mieszka u Stefana do czasu, aż Dębkowa opuści jego mieszkanie. Po operacji plastycznej Halince nareszcie schodzi opuchlizna z twarzy. Kobieta prezentuje się Dance i Markowi. Zimińscy są zszokowani jej wyglądem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1244

Wiktoria udaje przed Bartkiem załamaną tym, co się wydarzyło. Bartek nie daje się zwieść pozorom. Informuje Romana, że ślub został odwołany. Ola namawia Błażeja, żeby wrócił do domu i pogodził się z ojcem. Artur prosi Aleksa, aby sprzedał akcje, w które zainwestował. Chce również, aby zorganizował dla niego spotkanie z Sabiną. Tymczasem Aleks kolejny raz próbuje namówić Olę na kolację. "Kaśka" i Mikser obserwują ich rozmowę. "Kaśka" radzi koledze, by pilnował dziewczyny, bo inaczej ją straci. Aneta przedstawia Wekslerowi ofertę finansową.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO: Reklama z Ditą Von Teese, która została zakazana w Wielkiej Brytanii!

Czy klip faktycznie jest gorszący? Specjaliści od etyki reklamy uznali, że źle wpłynie na młodzież...

Gigantyczny tort w kształcie Barbie: Ku czci NAJSŁYNNIEJSZEJ LALKI ŚWIATA

Słodka podobizna Barbie powstała dwa lata temu, z okazji obchodów 50. urodzin laleczki.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2011 08:38
mam dziś egzamin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo