Co dziś w serialach?

Nie możesz doczekać się kolejnego odcinka Twojego ulubionego serialu? Już teraz poznaj dalsze losy bohaterów!
Co dziś w serialach?
08.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5330

Bridget wyznaje Brooke i Stephanie, iż nie może zrozumieć, dlaczego organizm Katie odrzuca serce Storma. Chora kobieta wyznaje Nickowi, że ta noc przypomina jej inną. Stan zdrowia Katie pogarsza się.

 TVP1, 17:55, Klan, odc. 2024

Paweł narzeka na wybitą szybę w salonie. Marudzi, że Rysiek wziął do pomocy taksówkarza Mariusza. Kamila wypytuje Jerzego o apartament w Costa del Sol. Chojnicki zakupił już udziały, ale zrobił to w tajemnicy przed Elą. Bożenka martwi się, że nie poradzi sobie w turnieju tańca. Paweł i Jacek rozmawiają o problemie Beaty. Obaj uważają, że powinna udać się do psychoterapeuty. Ojciec Zyty nie może zrozumieć, dlaczego Michał nie chce podjąć pracy za biurkiem. Próbuje go przekonać, ale zięć stanowczo odmawia.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 58

Paweł Leszczyński idzie na spotkanie do agencji fotograficznej. Otrzymuje dobrze płatne zlecenie i sprzęt kuchenny, który ma być sfotografowany. Roma Barańska zostaje wyznaczona do wyreżyserowania sztuki w szkole Madzi. Może to sparaliżować życie w domu. Magda ma zagrać jedną z głównych ról. Dopada ją trema. Ryszard próbuje pomóc córce, stosując metody treningu z własnej firmy. W nocy przed premierą Barański daje Magdzie kaczuszkę na szczęście.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 536

Borys niepokoi się, że Laura nie odbiera telefonów, martwi się, że kobieta nie traktuje go poważnie. Okazuje się, że Laura miała stłuczkę. Zwierza się Borysowi, że jest po ciężkim rozwodzie, ale zależy jej na związku z nim. Roman zdaje Marii relację z postępów w znajomości Borysa z Laurą, czym bardzo ją irytuje. Kaja wyznaje Piotrowi, że chce wyjechać do Włoch do pracy przy opiece nad starszą panią. Walawski prosi Martę, by znalazła Kai pracę w Polsce. Robertowi nie podobają się częste wizyty Piotra. Magda planuje zemstę na Mazurze.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 808

Maria odwiedza Pawła w Oazie. Zauważa, że Ola interesuje się jej synem. Po rozmowie z matką Zduński pyta dziewczynę, czy jest w nim zakochana. Mirka spotyka się ze Sławkiem, znajomym z agencji reklamowej. Chłopak dostrzega zdjęcia Pawła, proponuje, by Zduński przesłał mu portfolio. Marta przedstawia Barbarze Tadeusza Budzyńskiego, wuja Andrzeja. Czarujący starszy pan zatrzymuje się w domu Wojciechowskiej. Michał wraca z USA, oznajmia Marii, że zdobył majątek. Ewelina słyszy ich rozmowę. Renia bierze ślub ze Staszkiem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 27

W skutek nieporozumienia Artur jest przekonany, że Czewski i Monika są parą. Monika martwi się o Ninę. Chce zdobyć dla niej pieniądze na operację. Decyduje się na walkę z "Kobrą". Konstancja zaprasza Artura na kolację, podczas której proponuje mu wspólny weekend. Wanda postanawia pokrzyżować plany Feliksa i Anety.

m jak miłość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1392

Antosia czuje się dobrze po operacji, jednak lekarze ostrzegają, że trzeba poczekać kilka dni, by stwierdzić, czy jej organizm przyjął przeszczep. Weronika martwi się stanem Sebastiana. Zimiński nie może się doczekać wyprowadzki Halinki. Dębkowa jednak po powrocie ze szpitala oświadcza, że w takim stanie nie może się pokazać mężowi. Adwokat Zuzy wraz z jej byłym szefem uzgadniają warunki ugody. Kobieta ma otrzymać równowartość półrocznego wynagrodzenia, ale w zamian nie będzie żądała od firmy przeprosin. Zuza jest oburzona.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1242

Marysia nie może sobie wybaczyć, że dała się omotać Sebastianowi. Mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć jej zachowania. Szuka pocieszenia w rozmowie z Pawłem. Śmiałek stara się pomóc Emilce w kampanii wyborczej. Namawia Mirka i jego kolegów, aby rozdawali w Wadlewie ulotki wyborcze. Jan zarzuca Emilce, że namówiła niepełnoletnich do udziału w agitacji. Kinga jest zawiedziona zachowaniem Łukasza, który traktuje ją tak, jak gdyby nic się między nimi nie wydarzyło minionej nocy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

ZAKAZANE TEAMTY: O czym lepiej nie rozmawiać z ukochanym?

O czym lepiej nie rozmawiać ze swoim mężczyzną, by nie doprowadzić do związkowej kłótni? Oto lista zakazanych tematów!

PRZESĄDY, W KTÓRE WIERZYMY: Wytwór wyobraźni, klątwa czy tajemnicza siła?

Czy przesądy istnieją? A jeśli tak, w jaki sposób na nas oddziałują?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 20:03
Lubię pierwszą miłość aleee.. jak mnie wku*wia ta EWELINA z PIERWSZEJ MIŁOŚCI! matko... taka mamuzela... jakby miała zaraz zemdleć...wsystkiego się boi.... zawsze taka była... np. w ZOSTAĆ MISS.... strasznie mi działa na nerwy;/ albo ta STEPHANI.... o ku*************wa ta to dopiero tępa. Akurat ona taką musi grać ale no bez przesady... chyba nie ma takich tępych ludzi na świecie? jak można dodać do zupy pomidorowej ketchupu ?!?!?1 no jak? a tak w ogóle... to co się stało z tym BRATEM Pawła i jego dziewczyną? on gdzieś wyjechał czy co? i jak myślicie co się dzieję z TERESĄ?;> aha i ten Bartek to naprawdę ciotaa! masakra. a ARUTUR dobrze, że już nie ma tej prostackiej grzywki obklejonej żelem i wyprostowanej prostownicą... jak kiedyś PAMIĘTACIE?!?!?! ale Artur i Paweł to takie dwa szczury! są obleśni... fuu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 20:01
lubię pierwszą miłość aleee.. jak mnie wku*wia ta EWELINA z PIERWSZEJ MIŁOŚCI! matko... taka mamuzela... jakby miała zaraz zemdleć...wsystkiego się boi.... zawsze taka była... np. w ZOSTAĆ MISS.... strasznie mi działa na nerwy;/ albo ta STEPHANI.... o ku*************wa ta to dopiero tępa. Akurat ona taką musi grać ale no bez przesady... chyba nie ma takich tępych ludzi na świecie? jak można dodać do zupy pomidorowej ketchupu ?!?!?1 no jak? a tak w ogóle... to co się stało z tym BRATEM Pawła i jego dziewczyną? on gdzieś wyjechał czy co? i jak myślicie co się dzieję z TERESĄ?;> aha i ten Bartek to naprawdę ciotaa! masakra. a ARUTUR dobrze, że już nie ma tej prostackiej grzywki obklejonej żelem i wyprostowanej prostownicą... jak kiedyś PAMIĘTACIE?!?!?! ale Artur i Paweł to takie dwa szczury! są obleśni... fuu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 14:19
pierwsza milosc :*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 12:52
Michał Czewski :D:D haha ;) fajnie to wymyślili, jak Michalczewski xD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 11:57
Czewski, Czewski :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo