Co dziś w serialach?

Dziś zmiany programowe na „Dwójce” z powodu finału Telekamer 2010.
Co dziś w serialach?
07.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5328

Bridget wyznaje Brooke, że sztuczne serce nie pomoże Katie i że należy skupić się na czasie, który jej pozostał. Więź między Steffy i Marcusem umacnia się, gdy kobieta opowiada mu o rodzinie i firmie. Katie mówi Nickowi, że nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. Marcus dziękuje matce za znalezienie pracy. Przy okazji dowiaduje się, że Steffy należy do rodziny Forresterów.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2023

Zyta dziwi się, jak Michałowi udało się zdobyć bilety na koncert w Berlinie. Bolek przynosi Pawłowi komplet badań żony. Lubicz kieruje kobietę do Koziełły. Sam nie może zaprosić kuzyna do siebie, ponieważ w domu właśnie rozpoczął się remont. Feliks wpada do Jerzego, aby podrzucić mu dokumenty dotyczące wakacyjnego apartamentu. Marta jest zadowolona z postępów Bożenki w klubie tańca. Dziewczyna martwi się krytyką Marcina. Ojciec Zyty stara się załatwić Michałowi lepszą pracę w wojsku. Jednak Chojnicki nie chce o tym słyszeć.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 57

Czesia, niania Leszczyńskich, oznajmia, że jedzie z mężem w romantyczną podróż do Izraela. Wkrótce z domu giną wartościowe przedmioty: biżuteria i obiektyw. Weronika podejrzewa Czesię o kradzież. Leszczyńscy montują w domu ukrytą kamerę. Ryszard Barański oświadcza rodzinie, że dostał awans, dlatego muszą przeprowadzić się do Niemiec. Dzieci i Roma są załamani. Postanawiają działać razem przeciwko ojcu.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 26

Wiki i Artur znajdują nieprzytomnego Rafała. Monika dowiaduje się, że Nina jest w szpitalu. Jedzie ją odwiedzić. W trakcie rozmowy dowiaduje się, że konieczna jest droga operacja. Kuba i Kacper chcą się nauczyć, jak podrywać dziewczyny. Zrządzeniem losu trafiają do przyjaciółki Moniki Gośki.

TVN, 20:05, Na Wspónej, odc. 1391

Stan Sebastiana po operacji jest krytyczny. Burzyński oddaje Dudkowi komputer, którego nie udało się naprawić. Jednak Laura skopiowała wcześniej książkę Jerzego. Brakuje tylko kilku ostatnich stron. Dudek nie ma ochoty dokończyć biografii. Małecki zamierza oszukać Ewę i Żanetę. W ostatniej chwili Ewa prosi o umowę potwierdzającą, że rzeczywiście współpracuje on z ośrodkiem wypoczynkowym "Rajski zakątek". Mężczyzna tłumaczy, że nie ma jej przy sobie. Namawia, by zadzwonić na Ukrainę i po prostu o niego zapytać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1241

Marysia jest zaskoczona pomysłowością Sebastiana. Chłopakowi udaje się namówić ją na kolację. Dziewczyna zgadza się również na dodatkową sesję fotograficzną w atelier Sebastiana. Przygoda kończy się następnego dnia, kiedy Marysia budzi się w jego łóżku. Wiktoria odeszła z przychodni, nie zamierza jednak wycofywać się z życia Bartka. Pod pretekstem poszukiwań zagubionej kosmetyczki dziewczyna zjawia się u niego w pracy. Podczas spotkania stara się w doktorze obudzić wyrzuty sumienia, zarzucając mu, że ją wykorzystał.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pamiętacie 5-10-15?Zobaczcie gwiazdy, które zaczynały karierę w tym programie! ZASKAKUJĄCEN

Nie uwierzycie, jak wiele spośród dzisiejszych celebrytów z pierwszych stron gazet zaczynało swoje kariery w popularnym programie dla Dzieci i młodzieży.

Realistyczne portrety gwiazd – dzieła Innes McDougall

Brytyjski artysta tworzy niesamowite portrety sławnych piękności. Zobaczcie zjawiskową Liv Tyler, Adrianę Limę, Jessicę Biel i...

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2011 17:49
a gdzie m jak miłość?? :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2011 13:14
Ogólnie lubię ten serial i go oglądam chociaż większość aktorów Mnie wkurza ;] Marysia - nic do niej nie mam, ale uważa się za super piękność i jest zbyt miła Kinga - ona mnie denerwuje tym, że np. jak Marysia do niej przyjdzie z problemem to Kinga z niej kpi i ją wysmiewa, że przesadza itp. a jak ona ma problem i Marysia coś jej odpowie to ona wielce obrażona, z byle odchudzania zrobiła taka awanturę ... Artur - on jest fajny lubię go :) Stefani - hahaha, ona jest taka głupiaa haha, ale można się pośmiać z niej, idiotka Patryk - jego jedynego najbardziej lubię, on jest na luzie spoko Koleś ! Emilka - to jest taki typ Wieśniary i jest mi obojętna Ewelina - też obojętna i brzydka jest Bartek - on mnie najbardziej chyba denerwuje .... ciota, łajza, mamisynek noo boże gorszej cioty nie widziałam, boi się nawet zwolnić Wiktorię Wiktoria - wredna, szm*ata, chamska też jej nie lubie Paweł - też obojętny ale w tym serialu gra rolę super KOKSA xD co to nie on ... Anka - taki czarny charakterek ale mi jest obojętna Błażej - jezzuuuu jak ja go nie lubie, cały czas się jąka jak sie wkurzy, ten człowiek jest beznadziejny ! Ola - błażeja siostra głupia mogłaby powiedzieć mikołajowi ze profesorek sie w niej kocha ... Izabela - to dopiera szm*ata dawała dupy ojcu Artura i przejęła całą fitrme .... ale Artur ją odzyska :) To moje zdanie co do tych bohaterów :) pozdro !
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2011 12:58
Tak ! zgadzam się akcja Bartka i Wiktori jest na maxa wkurzająca ! A z tą Marysią też już beznadziejnie wymyślają, gdyby ten Sebastian był ładny ... ale to pasztet niesamowity ! Ten serial już schodzi na psy ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2011 11:10
herbusiowa mogła zagrać rodzoną siostrę Maćka z klanu a nie tancereczke
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2011 10:51
a ggdzie M jak miłość ?!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo