Filmowy przewodnik weekendowy

Komedie i sensacje z iście hollywoodzką obsadą! Przeczytaj, co warto zobaczyć w ten weekend w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
05.02.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Gang dzikich wieprzy, komedia

Kryzys wieku średniego dopada czterech kolegów: bankrutującego biznesmena Woody'ego, dentystę Douga, hydraulika o pisarskich aspiracjach Bobby'ego, oraz komputerowego maniaka Dudleya. By jakoś temu zaradzić, postanawiają wyruszyć harleyami w podróż po Stanach Zjednoczonych. Podczas drogi zmagają się z wieloma problemami, które są niewielkie w obliczu tego, co dopiero ich czeka. Przed nimi bowiem spotkanie z prawdziwym gangiem harleyowców, którym mieszkańcy przedmieść nie przypadają do gustu.

Sobota, TVP1, 22:15, Blow, sensacja

George Jung, syn robotnika z Massachusetts, pod koniec lat 60. XX w. przyjeżdża do Kalifornii. Żeby zarobić kilka dolarów, handluje marihuaną. Wkrótce przenosi się na drugi koniec kraju. Mija rok. Jung staje się hurtownikiem. Wraz z przyjaciółką buduje sieć i wkrótce dostarcza marihuanę całemu wschodniemu wybrzeżu. Prawdziwe pieniądze to kokaina. Wkrótce staje się największym dostawcą narkotyków w USA. Imprezy, drogie samochody, rezydencje i kokaina nie mogą jednak zagłuszyć coraz większej pustki, jaka wytwarza się wokół Junga.

Sobota, TVP2, 22:05, Presidio, sensacja

W San Francisco, na terenie bazy wojskowej Presidio, zostaje popełnione morderstwo. Ofiarą jest pracująca tam młoda kobieta. Śledztwo prowadzi detektyw Jay Austin z policji miejskiej, który doskonale zna stosunki panujące w bazie. Przez kilka lat służył w tamtejszej żandarmerii, dopóki nie został bezpodstawnie zwolniony przez pułkownika Alana Caldwella. Dwaj mężczyźni, którzy nie najlepiej wspominają niegdysiejsze wzajemne relacje, muszą ze sobą współpracować. Tymczasem Jay zakochuje się z wzajemnością w pięknej córce pułkownika, Donnie.

TVN, 20:35, Złap mnie jeśli potrafisz, sensacja

Ameryka początku lat 60. 16-letni Frank Abagnale nie potrafi poradzić sobie z rozwodem rodziców. Zdesperowany ucieka do Nowego Jorku i tam rozpoczyna nowe życie. Wykorzystując wdzięk osobisty i genialny talent do fałszowania czeków, w ciągu kilku lat zarabia około 40 milionów dolarów. Podając się za pilota PanAm, podbija serca stewardes, jako lekarz uwodzi pielęgniarki. W końcu, by zadowolić rodziców pięknej Brendy, którą chce poślubić, zostaje prawnikiem. Jednak jego tropem podąża nieugięty agent FBI Carl Hanratty.

Polsat, 15:40 I kto to mówi?, komedia

33-letnia wykwalifikowana księgowa, Mollie, nawiązuje romans z jednym ze swoich klientów, zamożnym przemysłowcem Albertem. Gdy okazuje się, że jest z nim w ciąży, samotna kobieta ma nadzieję, że ułoży sobie życie u jego boku. Ale żonaty kochanek, który w dodatku ma już dzieci, nie zamierza się rozwodzić i komplikować swoich spraw. Załamana dziewczyna decyduje się jednak urodzić dziecko.

jak spędzić miło weekend

Niedziela, Polsat, 14:45, Zgubiono-znaleziono, komedia

Dylan otwiera restaurację, tym samym realizując swe najgłębsze marzenie. Cieszy go również nowe mieszkanie, tym bardziej że jego sąsiadką jest piękna Francuzka, Lila. Dziewczyna jest wiolonczelistką, właśnie rozstała się z narzeczonym. Dylan jest nią zafascynowany, usiłuje ją sobą oczarować, niestety, bezskutecznie. Mężczyzna decyduje się więc na desperacki krok: porywa jej ukochanego psa. Teraz jest jedyną osobą, która może udzielić jej pomocy.

Niedziela, Polsat, 16:55, Jackie Chan: Pierwsze uderzenie, sensacja

Policjant z Hongkongu otrzymuje polecenie śledzenia Nataszy podczas jej podróży na Ukrainę. Początkowo nie widzi niczego szczególnego w jej zachowaniu. Gdy jednak dziewczyna spotyka się ze swoim kochankiem, Tsui, który handluje bronią, sprawa zaczyna się wyjaśniać. Podążając ich tropem, detektyw naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Styczniowe wpadki modowe gwiazd: NAJGORSZE SYLIZACJE MIESIĄCA! (polskie i zagraniczne)

Zobacz 10 najgorszych wtop minionych czterech tygodni. Które gwiazdy pobiły wszelkie rekordy braku modowego wyczucia i dobrego gustu?

Kim z zawodu sa gwiazdy?

Brak matury i marne zawody… Sprawdź, które gwiazdy nie mają wykształcenia!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 17:40
a gdzie Ojciec Chrzestny...?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 15:55
Blow z ukochanym Johnym i Złap mnie jeśli potrafisz z Leonardo. świetne filmy i aktorzy ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 15:54
Blow polecam, przegenialny Johnny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 14:20
ojciec chrzestny o 22 polsat. :D:D 240 minut (minus reklamy) świetnego "seansu"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 13:38
Nie wierze że nie dali Ojca Chrzestnego.... genialny film. polecam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo