Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego... Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
04.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5326

Steffy wraca z Londynu. Taylor cieszy się, że będzie mogła ją zobaczyć. Donna jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że organizm Katie odrzuca serce Storma. Katie nie wie, co Bridget, Brooke i Nick zaplanowali dla niej. Ridge uważa, że Steffy powinna na stałe zostać w domu i zaangażować się w pracę. Taylor proponuje córce, aby skupiła się na nauce. Katie i Nick wypływają w morze i docierają na wyspę Catalina.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2022

Nie powiedziawszy o niczym żonie, Jerzy wpłaca pieniądze na zakup wakacyjnego apartamentu. Chce zrobić rodzinie niespodziankę. Jacek namawia żonę na wizytę u lekarza. Według niego, Beata ma wszystkie objawy pracoholizmu. Borecki udaje się po receptę do El-Medu i pyta Pawła o radę. Lekarz proponuje na początek wizytę u psychiatry lub psychoterapeuty. Ela zamawia w hurtowni leki przeciwmalaryczne potrzebne przed wyprawą do Indii. Michał niespodziewanie dostaje podwyżkę, dzięki czemu będzie mógł spełnić marzenie Zyty o koncercie w Berlinie.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 430

W szpitalu nawiązuje się rywalizacja między rezydentami i wolontariuszami na chirurgii. Aśka i Borys robią wszystko, by jak najczęściej uczestniczyć w operacjach. Zamierzają podstępem wyeliminować konkurencję. Do szpitala trafia nastolatka cierpiąca na chwilowe utraty przytomności. Jej matka, będąc w ciąży, przebyła chorobę weneryczną. Kazik z powodów zdrowotnych nie może startować w triathlonie. Prosi Pawicę, by go zastąpił. Wiki umawia się na drinka z szefem Izy, Januszem. Mężczyzna podaje jej pigułkę gwałtu. Przemek jedzie jej na ratunek.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 25

Monika i Artur wracają z przyjęcia. Konstancja dowiaduje się, że Monika poszła do ambasady w jej balowej sukni i nie kryje niezadowolenia. Artur bagatelizuje sprawę. Rafał postanawia przyjąć łapówkę proponowaną przez pewnego biznesmena. Nie podejrzewa, że jest on podstawiony przez Feliksa.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1240

Wiktoria odchodzi z przychodni w Wadlewie. Tego samego dnia kurier dostarcza do ośrodka przesyłkę z aparatem do EKG, na który zebrano pieniądze podczas meczu charytatywnego. Błażej potrzebuje odpocząć od minionych wydarzeń. Za zgodą Marysi przez pewien czas będzie u niej mieszkał. Marysia przychodzi do fundacji. Przed drzwiami czeka na nią Aneta. W pewnej chwili dziewczyna dostrzega Sebastiana. Zamierza uciec, ale Aneta ją zatrzymuje. Marysia zauważa, co Sebastian przygotował dla niej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak się zmienasz, gdy rozpoczynasz związek?

Przejście ze stanu wolnego w związek partnerki to poważny krok w życiu każdej kobiety. Niewiele jednak zdaje sobie sprawę, jak bardzo się zmienia, gdy się zakochuje.

Polacy to RASIŚCI?Nie lubimy Romów, Wietnamczyków i Arabów!

Nie tolerujemy zazwyczaj tego, czego się boimy, czego nie znamy, tego, co wydaje nam się obce.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2011 11:11
a mnie wkurza błazej boze az mi sie ni chce tego ogladac jak jest błazej !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2011 22:59
Jestem pewna na 99,9% iz Marysia bedzie w ciazy(wpadka) z Sebastianem(jejku jaki on brzydki;|) albo po prostu zniknie na jakis czas z serialu:) Moge sie zalozyc o milion:D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2011 19:22
a mnie wku*wia ta EWELINA z PIERWSZEJ MIŁOŚCI! matko... taka mamuzela... jakby miała zaraz zemdleć...wsystkiego się boi.... zawsze taka była... np. w ZOSTAĆ MISS.... strasznie mi działa na nerwy;/ albo ta STEPHANI.... o ku*************wa ta to dopiero tępa. Akurat ona taką musi grać ale no bez przesady... chyba nie ma takich tępych ludzi na świecie? jak można dodać do zupy pomidorowej ketchupu ?!?!?1 no jak? a tak w ogóle... to co się stało z tym BRATEM Pawła i jego dziewczyną? on gdzieś wyjechał czy co? i jak myślicie co się dzieję z TERESĄ?;>
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2011 15:13
marysia bedzie w ciazy z pawlem i wyjedzie a jak wroci to nie bedzie wiedziala co zrobil bo on nadal bedzie z ania czy jak jej tam :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2011 12:28
racja hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo