Co dziś w serialach?

Miłosne intrygi, trudne dylematy... Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
03.02.2011

TVP1, 16:10, Moda na suckes, odc. 5324

Felicia rozmawia ze Stephanie na temat jej powrotu do firmy. Nieoczekiwanie Stephanie słabnie. Bridget wyjawia Nickowi i Brooke złe wyniki badań Katie. Eryk nie wierzy, że Marcus jest synem Donny. Kobieta stara się przekonać go, iż to prawda. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2021

 Jacek nie może dobudzić Beaty, która poprzedniego wieczoru zażyła tabletki nasenne. Feliks stara się zdobyć kolejnych chętnych na zakup "czasoprzestrzeni" w egzotycznych apartamentach. Próbuje przekonać do tego Antka i Renatę. Ryszard prosi Mariusza o pomoc przy remontach u Czesi oraz u Pawła. Ola odwiedza Agnieszkę i skarży się na nocną pracę Norberta. Aga proponuje siostrze pracę opiekunki Zuzi. Feliks, choć nie zarobił jeszcze żadnych pieniędzy, liczy potencjalne zyski ze sprzedaży apartamentów. Jerzy zastanawia się nad jego ofertą. 

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 45

W klasie Zosi Nocul pojawia się nowa uczennica, Julka Winiarska. Dziewczynki szybko zaprzyjaźniają się. Rodzina Julki niedawno przeprowadziła się do Sandomierza. Jej rodzice prowadzą mały sklep z artykułami elektrycznymi. Możejko odbywa potajemne spotkania z nowymi mieszkańcami miasta. Okazuje się, że Winiarscy są chronieni przez policję. Winiarski jest świadkiem koronnym w bardzo ważnym procesie. Tymczasem Zosia i Julka zniknęły ze szkoły. Odzywają się porywacze, którzy uwolnią Dziewczynki, jeśli Winiarski nie będzie zeznawał w sądzie. 

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 56

Rodzice Pawła wyjeżdżają. Powierzają Leszczyńskim urnę z prochami pradziadka. Bartek widzi ducha  mężczyznę w mundurze. Okazuje się, że to pradziadek, który przyszedł prosić Bartka o uwolnienie z urny. ChŁopiec próbuje przekonać rodziców, że przodek chce być przesypany do urny prababci. Mama Ryszarda przygotowuje się do śmierci. Wybiera trumnę, sukienkę i napis na nagrobku. Ryszard prosi rodzinę o pomoc, by przekonać mamę, że jeszcze nie umiera. Roma znajduje zastępczą babcię, która po śmierci mamy Ryszarda miałaby zastąpić ją u boku dziadka.

TVP2, 20:45, Barwy szczęścia, odc. 535

Załamany rozpadem małżeństwa Kostek próbuje popełnić samobójstwo. Michał czuje, że z bratem dzieje się coś niedobrego. Mimo protestów Doroty jedzie do mieszkania Kostka. Alina jest w złym stanie psychicznym. Ksawery nie może pojechać do Zakrzewia, bo wyjeżdża w podróż służbową. Kaśka opiekuje się Rybińską. Marczakowie i Zwoleńscy cieszą się na przyjazd Pawła i Julii z Włoch. Ci jednak w ostatniej chwili odwołują wizytę. Wychodzi na jaw, że producent filmu zwolnił Pawła z pracy. Anna i Małgorzata postanawiają odwiedzić dzieci. 

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 131

Podczas sesji terapeutycznej House zaczyna opowiadać o przypadku młodej kobiety z amnezją. Nolan natychmiast zauważa zmianę w zachowaniu lekarza. Analizując jego podejście do przypadku, odkrywa kolejne szczegóły rzekomo zwyczajnego tygodnia, który był bardzo ważny w życiu House'a. 

 

seriale

TVP2, 22:35, Siostra Jackie, odc. 4

Jackie i Kevin zostają wezwani do szkoły na rozmowę w sprawie zachowania Grace. Zoey, która narzekała, że omijają ją ciekawe przypadki, musi się zmierzyć z przykrym doświadczeniem. Pod nieobecność Jackie dr O'Hara nie umie sobie poradzić z wyrazami wdzięczności latynoskiego chłopca, bliźniaka ocalonego przez nią pacjenta.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 24

Monika i Cezary odwiedzają chorą Ninę. Okazuje się, że Nina zasłabła. Artur przygotowuje się do wieczornego przyjęcia w ambasadzie argentyńskiej. Konstancja nie może z nim pójść, ponieważ ma objawy alergii. W tym samym czasie zjawia się Monika. Laura proponuje, by Monika zastąpiła Konstancję na przyjęciu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1390

Operacja Sebastiana przebiega zgodnie z planem. Adam i Weronika żegnają się z córeczką, która zostaje przewieziona na salę operacyjną do przeszczepu nerki. Jerzy nie wywiązał się z ukończenia biografii Burzyńskiego w terminie. Emilka pyta, czy może zaprosić do domu małżeństwo, które chciałoby adoptować jej dziecko. Ludwika jest temu stanowczo przeciwna. Agnieszka uważa, że decyzję o adopcji należy podjąć po porodzie. Emilka jednak twierdzi, że już podjęła decyzję. Chce poznać przyszłych rodziców dziecka.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1239

Grzegorz ma żal do Renaty, że nie powiedziała mu o kłopotach Błażeja. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, kiedy dociera do niego, jak poważne konsekwencje grożą Błażejowi za pobicie Wekslera. Spotyka się z nim w restauracji i przekonuje go, żeby nie wnosił sprawy do sądu. Stefani nie radzi sobie z obowiązkami gosposi. Przyrządzenie zupy jest dla niej wyzwaniem. Wybawieniem z opresji jest "Kaśka", który przywozi jej jedzenie z restauracji. Posłańcy dostarczają kwiaty do mieszkania Marysi. Wiktoria podejmuje decyzję o odejściu z przychodni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nicole Bass: Największa kulturystka świata (VIDEO+ZDJĘCIA) NIESMACZNE?

Jedna z najsilniejszych i najbardziej umięśnionych kobiet świata.

Kim z zawodu są gwiazdy?

Brak matury i marne zawody… Sprawdź, które gwiazdy nie mają wykształcenia!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2011 13:08
do jakiego znowu M.D?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2011 12:45
Tsa... Siostra Jackie jest dobrym serialem, ale fabułą niczym nie podobna do M.D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2011 10:12
ale to coś takiego jak house?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2011 09:32
oglądał ktoś tą siostrę Jackie?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo