Co dziś w serialach?

Nie możesz się doczekać popołudnia i nowych odcinków swoich ulubionych seriali? Już teraz przeczytaj, co się wydarzy!
Co dziś w serialach?
01.02.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5321

Taylor przyjmuje oświadczyny Ricka. Pam oskarża Marcusa o romans z Donną. Rick ostrzega matkę, że może go stracić, jeśli nie zmieni nastawienia. Brooke mówi Ridge'owi, że Tylor wychodzi za Ricka na przekór jej. Taylor i Rick wracają do domu i udają się do sypialni.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2019

Jacek jest zły na Beatę, że przez nadmiar pracy stała się nerwowa. Kamila skarży się Bożence, że wszyscy się na nią uwzięli wychowawca, trener oraz Jerzy z Elżbietą. Kuzyn Bolek odwiedza Pawła w El-Medzie. Chciałby, aby żona przeszła w klinice kompleksowe badania zdrowotne. Ma do Lubicza pełne zaufanie. Czesia i Darek zastanawiają się nad ofertą wykupienia wakacyjnego apartamentu polecanego przez Feliksa. Krystyna niespodziewanie otrzymuje przesyłkę od przyjaciela, Stiepana.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 54

Babcia Barańska obdarowuje Marysię keyboardem. Opłaca również czesne w szkole muzycznej. Wnuczka jest załamana nie chce chodzić na lekcje gry na instrumencie. W dodatku zostaje przydzielona do grupy maluchów. Dziewczyna ucieka z kolejnej lekcji i chowa się w garażu, gdzie ćwiczą koledzy Łukasza. Weronika zabrania Bartkowi brania udziału w olimpiadzie z angielskiego. Uważa, że syn za dużo się uczy i ma za mało ruchu. Chłopak oznajmia, że chce grać w piłkę nożną, prosi Pawła, by kupił mu korki. Leszczyński węszy podstęp.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 533

Michał opiekuje się chorym Frankiem. Dorota, zraniona postępowaniem męża, trzyma go na dystans. Oksana i Sasza wracają na Ukrainę. Stefan ma nadzieję, że kobieta szybko do niego wróci. Kasia źle się czuje z tym, że tak szybko po śmierci mamy jej ojciec zżył się z Oksaną. Bogdan i Małgorzata planują rozmówić się z Łukaszem w sprawie wizyt jego żony. Sytuacja w domu Zwoleńskich robi się napięta. Halicki spotyka się z Celiną. Kobieta proponuje mu, by przeprowadził się do nich. Wanda i Remigiusz odwiedzają Edytę.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 807

Mirka spotyka się z Jankowskim. Przekonuje biznesmena, by zatrudnił Kubę. Tymczasem Irek ma coraz większe kłopoty. Bandyci kradną mu firmowe auto wraz z towarem. Nowacki informuje Barbarę, że Natalka wagaruje. Jarek namawia dziewczynkę, by nie uciekała zeszkoły. Hanka prosi Martę o radę w sprawie Anny. Nie wie, czy powinna utrzymywać bliski kontakt z kobietą, która okazała się morderczynią. Wojciechowska radzi, by zerwała znajomość. Marszałek zgadza się zostać wspólnikiem Filarskiego. Jednak gdy przegląda papiery firmy, zmienia zdanie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 22

Michał Czewski proponuje Monice powrót na ring. Podczas otwarcia szkoły Mateusza Bernard Rogowski prowokuje Artura i doprowadza do wyścigu gokartami, podczas którego niemalże dochodzi do wypadku. Wieczorem Artur i Monika spotykają się w pizzerii. Monika próbuje powiedzieć Arturowi, że walczy w ringu. Ten jednak opacznie rozumie jej słowa. Jest przekonany, że Monikę ktoś bije, być może jej chłopak.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1388

Zuza zapowiada Kamilowi, że będzie walczyła w sądzie o przysługujące jej prawa. Konarski proponuje żonie romantyczny wyjazd w góry. Igor załatwia ostatnie formalności związane z wynajęciem mieszkania dla Magdy. Ta jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy powinna wyprowadzić się od rodziców. Igor odmawia zamieszkania z nią. Kobieta obawia się, że, mieszkając sama, nie pogodzi pracy ze studiami. Poważnie zastanawia się także nad przyznaniem Igorowi oficjalnych praw ojcowskich do Julki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1237

Stefani entuzjastycznie przyjmuje propozycję Artura, aby została gosposią w domu Wekslerów. Cieszy ją fakt, że będzie miała do wypełnienia tajną misję, niczym szpieg. Mikser i Błażej wyjaśniają sobie ostatnie nieporozumienia. Błażej namawia Mikołaja, żeby pogodził się Olą. Nie powinni z jego powodu kłócić się ze sobą przez tak długi czas. Bartek jest załamany po rozmowie z Eweliną. Postanawia przepędzić smutki podczas rozmowy z Patrykiem, pijąc przy tym alkohol. W nocy w jego mieszkaniu zjawia się Wiktoria z butelką wina.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sprawdź czy zarabiasz za mało!

Tysiąc, dwa tysiące, dziesięć, piętnaście... Jaka wysokość pensji by cię zadowoliła i jak rozpoznać, że płacą ci za mało?  

Trzecia płeć: SHEMALES – Kobiety w męskim ciele

Na pewno już nie raz słyszałaś to słowo. I pewnie wciąż brzmi dla ciebie tajemniczo. Kim jest shemale?

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 20:47
moda na sukcesz!!!!!!!!!!!!!!! < 333333333333333333333333333
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 20:45
achh < 33333333333333333 moda na sukces jak zawsze rządzi! jebali się , ach podniecam się , cholera ;/ mam mokre majtki :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 20:11
Bartek to ci**ta;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 15:44
ddddd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2011 15:43
Bartek z pierwszej miłości to okropne ciepłe kluchy :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo