Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego?! Już teraz poznaj dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
31.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5319

 Eryk mówi Ridge'owi, iż może być pewny, że Donna nie będzie chciała kolejnego skandalu. Phoebe szuka pocieszenia u Ridge'a. Donna obawia się, że gdy sprawa związana z jej synem wyjdzie na jaw, może zrujnować Eryka. Rick stara się przekonać Taylor, aby zmieniła zdanie na temat ich rozstania. Phoebe jest zaskoczona, gdy Brooke staje w obronie Taylor. Donna zaczyna opowiadać Erykowi o Marcusie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2018

Beata z opóźnieniem wraca z Kijowa. Udało jej się uzyskać zamówienie produktów firmy. Aga uważa, że kuzynka jest przemęczona. Ma za dużo obowiązków, co źle wpływa na jej kondycję psychiczną oraz życie rodzinne. Feliks wraca pijany ze szkolenia zawodowego. Opowiada Monice o sztuce motywowania klientów, której nauczył się na kursie. Elżbieta idzie do szkoły na spotkanie z wychowawcą Kamili. Dziewczynie grożą dwie jedynki na semestr. Po powrocie do domu wybucha kłótnia z Jerzym. Marcin wciąż dokucza Bożence podczas treningów w klubie tańca. 

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 53

Paweł chce sprzedać aparat fotograficzny. Sądzi, że nie będzie już robił artystycznych zdjęć. Czesia każe Weronice zabrać męża pod wskazany adres. Leszczyńscy trafiają wróżki, która stawia Pawłowi tarota. Gdy Leszczyńscy wracają do domu okazuje się, że poszli pod zły adres. Niebawem wypełnia się proroctwo starej kobiety. Roma chce przyrządzić wykwintną kolację. Kupuje żywe homary. Rodzeństwo jest zdruzgotane tym, że matka zamierza je żywcem ugotować. Dzieci biegną do mamy z kuponem Lotto. Twierdzą, że Magda trafiła piątkę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 532

Iza wpada z niezapowiedzianą wizytą do Blanki, zastaje u niej Szymona. Czuje się skrępowana w jego towarzystwie, szybko wychodzi. Następnego dnia odwiedza chłopaka w szpitalu. Chce z nim porozmawiać. Natalia ma dosyć scen zazdrości ze strony Łukasza. Zakochani kłócą się. Celina nachodzi Bogdana w sklepie. Prosi, aby przekazał Łukaszowi, że zaniedbuje córkę. Jola chce zapisać Zenusia do przedszkola "Młody Einstein" placówki nastawionej na wychowanie geniuszy. Mariola i Tadeusz próbują ją zniechęcić do tego pomysłu. 

TVP2, M jak miłość, odc. 806

Kisiel odwiedza Lucjana, traci całą emeryturę, grając w pubie na automatach. Wściekły staruszek urządza w lokalu awanturę. Obaj seniorzy trafiają na policję, skąd odbiera ich Tomek. Chodakowski spędza większość dnia z Agnieszką. Była ukochana jest z nim nawet na szkolnym przedstawieniu Zosi. Gdy wieczorem się rozstają, kobieta namiętnie go całuje. Marta opowiada Barbarze o problemach z płodnością, ale ukrywa prawdę przed narzeczonym. Pod nieobecność Anny do jej mieszkania dobija się tajemniczy mężczyzna.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 21

Monika ukrywa przed Arturem fakt, że trenuje boks. Chcąc się zemścić na Anecie i Feliksie, Rafał knuje kolejną intrygę. Konstancja zaprasza do domu Artura Polę, która jest jej młodszą siostrą. Chce w ten sposób zbliżyć się do dzieci i poprawić relacje z Arturem. Pojawienie się Poli komplikuje jednak sytuację. Wanda pojawia się w biurze i zastaje Feliksa i Anetę w niedwuznacznej sytuacji. Dochodzi do awantury. Artur zabiera dzieci i Konstancję na otwarcie szkoły gokartowej Mateusza.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1387

Rafał i Agnieszka rozważają adopcję dziecka Emilki. Burzyński jest niezadowolony z tempa pracy Jerzego. Daje mu trzy dni na skończenie książki. Biznesmen grozi, że w przeciwnym razie Iza i Klementynka zostaną porwane. Dudek jest przerażony. Zuza straciła pracę. Jest przekonana, że powodem zwolnienia był artykuł o wirusie HIV, którego była bohaterką. Oficjalnie jednak straciła pracę w ramach redukcji etatów. Gosia ma duże poczucie winy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1236

Artur nie przestaje walczyć o firmę. Ponieważ Aneta i Izabela współpracują, on zamierza rozgryźć Wekslera. Prosi Franka, aby zakradł się do jego domu. Mężczyzna odmawia, gdyż jest to dla niego zbyt ryzykowne. Kulczycki zdobywa od Pawła informacje na temat gosposi Wekslerów. Postanawia wprowadzić Stefani na miejsce pani Krysi. Marysia kolejny raz zauważa przed kamienicą podejrzany samochód. Nie ma wątpliwości, że ktoś ją śledzi. Prosi Grzegorza o pomoc. Gdy wychodzą, mężczyzna próbuje uciec.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

HIDŹRA: Co to za zboczenie? FOTOGALERIA!

Hidźra to indyjscy transseksualiści, którzy… mogą nawet wyjść za mąż!

Lalki nie z tej ziemi pomysłu Lidii Snul – PRZERAŻAJĄCA MAGIA?

Niezwykłe lalki inspirowane rosyjskimi bajkami i nie tylko...

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 18:12
Was chyba RWIE :) MODA NA SUKCES RZĄDZI!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 16:19
first love ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 13:06
prosto w serce i na wspólnej najlepsze
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 11:54
uwielbiam pierwsza milosc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2011 11:22
Ja oglądam tylko "Pierwszą miłość". :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo