Filmowy przewodnik weekendowy

Tym razem polecamy zarezerwować sobie trochę wolnego czasu nie tylko w sobotę wieczorem, ale także w niedzielne popołudnie.
Filmowy przewodnik weekendowy
29.01.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Niania w Nowym Jorku

Annie Braddock, absolwentka antropologii, nie ma pomysłu na to, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku przypadkowo poznaje Panią X i jej synka Grayera. Ta proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna przyjmuje ofertę. Państwo X nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbanie ze strony rodziców. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny chłopak. Anna nazywa go Harvardzkim Ciachem.

Sobota, TVP1, 22:15, Resident Evil II: Apokalipsa

Spokojnie Racoon City opanowują krwiożerczy zombie. Ulice miasta stają się pułapką dla mieszkańców, którzy ugryzieni przez potwory szybko dołączają do ich grona. Wśród walczących o przeżycie jest dwoje członków oddziału specjalnego STARS oraz dziennikarka Teri Morales. Z pomocą przychodzi im Alice, która poddana działaniu zmutowanego wirusa, uzyskała nadludzkie zdolności. Czwórka musi znaleźć sposób, by opuścić Racoon City.

Sobota, TVN, 20:35, Facec z ogłoszenia

Przedszkolanka Sara Nolan jest rozwódką od ośmiu miesięcy i wciąż nie ma nowego partnera. Aby temu zaradzić, siostry Sary wpadają na pomysł umieszczenia w Internecie ogłoszenia matrymonialnego z adnotacją, że idealny kandydat musi kochać psy. Z takiej formy znajomości korzysta od lat owdowiały ojciec sióstr, który w ten sposób poznał wiele atrakcyjnych kobiet. Efekt ogłoszenia jest zaskakujący, a Sara nie wie, którego z kandydatów wybrać. Największe wrażenie robią na niej: romantyczny Jake oraz czarujący i męski Bob.

Niedziela, TVP1, 22:15, Polubić czy poślubić

Ambitny projektant z Nowego Jorku, Alex Whitman, przybywa do Las Vegas, by osobiście nadzorować budowę klubu nocnego. Na miejscu przypadkowo poznaje pochodzącą z Meksyku Isabel Fuentes, z którą spędza namiętną noc. Trzy miesiące później okazuje się, że Isabel jest w ciąży. Alex bierze na siebie pełną odpowiedzialność za to, co się stało i postanawia się z nią ożenić. Oboje nie przypuszczają, że najtrudniejsze chwile są dopiero przed nimi. Niewiele o sobie wiedzą, poza tym, że wychowali się w dwóch różnych światach.

premiery filmowe

Niedziela, TVN, 15:10, Junior

Doktor Alexander Hesse wraz z ginekologiem Larrym Arbogastem postanawiają przetestować nowy lek, gwarantujący kobietom bezpieczną ciążę. Nikt nie wierzy, że wynalazek się sprawdzi. Nie ma też chętnych na poddanie się doświadczeniom. Wtedy doktorowi Arbogastowi przychodzi do głowy szalona myśl przetestowania substancji na doktorze Hesse. Ten zgadza się po długich namowach i zachodzi w ciążę.

Niedziela, Polsat, 14:00, Maria Antonina

Niespełna czternastoletnia Maria Antonina wyrusza z ukochanego Wiednia do Paryża. Tam ma zostać poślubiona przez Ludwika Augusta z dynastii Burbonów. Małżeństwo, zaaranżowane przez obydwie monarchie, ma duże znaczenie dla równowagi politycznej w Europie. Nawet najbardziej intymne i delikatne sprawy między młodymi małżonkami nabierają wagi państwowej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

5 najgorszych wad Facebooka

Nie wyobrażasz sobie dnia bez Facebooka, tak samo, jak bez prysznica, ulubionego serialu czy seksu? Uważaj – pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, czym to grozi!

Schudła 50 kg i została Miss Seksapilu 2011! ZDJĘCIA!

Dziewczyna, która w liceum była wyśmiewana z powodu swojej nadwagi, schudła 50 kg i otrzymała tytuł Miss Seksapilu 2011!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 15:36
Marie Antoinette to świetna historia, można by zrobić z tego bardzo dobry film. Ale niestety nie udało się, najbardziej drażniąca jest współczesna muzyka występująca w tym filmie. Coś okropnego
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 15:19
znowu ta niania?? puszczają to co 2 miesiące!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 14:29
Maria Antonina!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 13:16
kocham Resident evil !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 11:34
Polubić czy poślubić jest superrr :D:d napewno obejrzę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo