Co dziś w serialach?

Sprawdź koniecznie, co wydarzy się w serialowym życiu Twoich ulubionych bohaterów tuż przed weekendem!
Co dziś w serialach?
28.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5317

Eryk mówi wszystkim, że Donna zawsze będzie mogła pracować w Forrester Creations i że powinna być traktowana z szacunkiem. Katie próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat szpitala, w którym rodziła. Ridge bezceremonialnie oznajmia Donnie, że nie ma dla niej miejsca w firmie Forresterów. Felicja nalega, by Stephanie z powrotem przejęła rządy w firmie. Marcus udaje się do Donny. Brooke mówi Ridge'owi, że występuje przeciwko niej, jeśli nie życzy sobie współpracy z Donną. Marcus pokazuje Donnie swój akt urodzenia.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2017

Paweł zastanawia się, jak bezpiecznie przetransportować akwarium do szkoły Pawełka. ChŁopiec bardzo chce wyjechać podczas ferii na obóz sportowy. Kamila ma kłopoty w szkole. Zbliża się koniec semestru, a ona ma dwie jedynki. Wychowawca prosi, żeby ktoś z opiekunów zgłosił się do niego w tej sprawie. Bożenka zastanawia się, jak pomóc przyjaciółce. W restauracji Moniki pojawia się nowy dostawca drobiu, Bolesław Kazuń. Gdy Grażyna i Ryszard wracają z zakupów, okazuje się, że Maćka nie ma w domu.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 429

Pawica wraca do pracy po urlopie. Odwiedza go Kazik, który prosi o kolejną pożyczkę. Agata informuje Latoszka, że przed operacją stawu chciałaby zaliczyć specjalizację. Nadgorliwością irytuje Pawicę. Lena próbuje uwieść Latoszka. Do szpitala trafia Igor. Młody mężczyzna jest osłabiony, traci kontakt z rzeczywistością. Lekarzy niepokoi słaba odporność pacjenta. Nowy radiolog, Paweł, uważa, że może to być toksoplazmoza mózgu. Żona Igora, która podejrzewa, że jest w ciąży, jest przerażona. Okazuje się, że diagnoza może być jeszcze gorsza.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 20

Nina podejrzewa Monikę o to, że zdradza Cezarego. Przyjaciel Artura, Mateusz, planuje otwarcie szkółki kartingowej. Zaprasza na jej otwarcie Artura wraz z dziećmi i Konstancją. W trakcie imprezy inauguracyjnej Kuba ma wykonać pokazowy przejazd gokartem. Monika podczas treningu otrzymuje silny cios. Na jej twarzy pojawia się siniak. Dziewczyna ma kłopot z wyjaśnieniem tego w pracy. Zaniepokojony Artur wyciąga błędne wnioski.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1235

Artur chce wykorzystać zdobyte przez Berenikę informacje, żeby zagrać na uczuciach Izabeli. Berenika uważa, że wciąganie w biznesowe rozgrywki schorowanej matki Izabeli nie byłoby dobrym posunięciem. Unikając rozmowy z Eweliną na temat Wiktorii i tego, że nadal ona pracuje w ośrodku, Bartek postanawia zabrać narzeczoną do Wrocławia. Uważa, że nadszedł najodpowiedniejszy moment, żeby powiadomić wszystkich o ich planach małżeńskich. Izabela nabiera zaufania do Anety i postanawia wejść z nią we współpracę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak powiedzieć mu, że to koniec?

Kiedy uczucie się wypala, nie warto ciągnąć związku na siłę. Jak rozstać się, gdy to ty chcesz odejść?

5 najgorszych wad Facebooka

Nie wyobrażasz sobie dnia bez Facebooka, tak samo, jak bez prysznica, ulubionego serialu czy seksu? Uważaj – pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, czym to grozi!

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2011 07:06
chyba klan pomieszał się z na dobre i na złe;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie