Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora, aby sprawdzić co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach! Już teraz zapoznaj się z naszym telewizyjnym przewodnikiem!
Co dziś w serialach?
27.01.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5315

Taylor mówi Rickowi, co chce przekazać Phoebe. On uznaje, że Phoebe będzie tym zdruzgotana. Donna czuje się nieprzyjemnie, gdy Nick prosi ją, by potrzymała Jacka. Phoebe spotyka Marcusa w "Insomnii" i prosi, by przysiadł się do niej. Donna wyjawia Katie, że jako młoda kobieta miała dziecko, o którym wiedzieli tylko jej matka i Storm.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2016

Bożenka jest szczęśliwa, że wróciła do dawnej pasji  tańca. Paweł i Krystyna proszą Ryśka, aby sprawdził, co w ich domu trzeba wyremontować. Agnieszka wraca z Gdańska, gdzie odebrała nagrodę dla firmy Beaty. Czesia dostaje zgodę z kuratorium na otwarcie przedszkola. Od kwietnia będzie mogła rozpocząć zapisy. Do tego czasu trzeba jednak uporać się z remontem. Feliks zostaje zatrudniony w biurze turystycznym. Ola i Norbert uczą się do zbliżającej się sesji egzaminacyjnej. Niespodziewanie odwiedza ich Maciek. Pawełek zdobywa biały pas.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 52

Barański podwozi dziewczynki do szkoły, ale Marysia chce wysiąść wcześniej. Gdy Ryszard spotyka w mieście Łukasza, chce do niego zagadać, ale syn udaje, że go nie zna. Mężczyzna próbuje namówić syna na męski wypad, ale młodzieniec wykręca się brakiem czasu. Roma zostaje wezwana do dyrektora szkoły Marysi. Tym razem w sprawie nagrania z monitoringu, którego bohaterem jest Ryszard. W domu Leszczyńskich panuje bałagan. Czesia strajkuje, by zmusić rodzinę do dbania o porządek. Przestaje sprzątać i gotować, zajmuje się tylko Stasiem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 531

Paweł spóźnia się z dosłaniem poprawionych materiałów do filmu. Łukasz jest zazdrosny o Tomka, chłopaka, któremu Natalia uszkodziła samochód. Natalia i Magda znów spotykają Tomka przed uczelnią. Poszkodowany kierowca postanawia nie obciążać Natalii kosztami naprawy auta. Maciek, dla dobra Kajtka i spokoju Sabiny, decyduje, że odejdzie od Władka. Nie wie jednak, jak mu o tym powiedzieć. Sabina dochodzi do wniosku, że to nie jest dobre rozwiązanie.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 130

House budzi się w łóżku syna sąsiadów. Zespół diagnozuje pana młodego, który stracił głos przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak". Okazuje się, że utrzymywał w sekrecie wiele faktów z przeszłości. Taub zaprasza House'a na kolację. Ten zgadza się, pod warunkiem, że będzie obecna także żona Tauba. Następnego dnia podobne zaproszenie wysuwa Trzynastka.

TVP2, 22:35, Siostra Jackie, odc. 3

Kevin zwraca uwagę Jackie na dziwne zachowanie starszej córki, Grace. Zamiast kreskówek, woli ona oglądać filmy dokumentalne o katastrofach i epidemiach. Do szpitala trafia umierający staruszek, który nie chce się zgodzić na kontynuowanie leczenia. Nie chce martwić żony, która kuruje go rosołem. Podczas badania dr O'Hara pożycza słuchawki od Zoey. Jackie prosi stażystkę, by odebrała stetoskop. Eddie przekazuje Jackie wieść, że ma zostać zastąpiony przez automat do wydawania leków.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 19

Artur i Monika spędzają romantyczną noc u ekscentrycznej malarki. Nie mają możliwości powiadomienia kogokolwiek o tym, gdzie są, dlatego wszyscy się o nich martwią. W firmie Rafał postanawia wykorzystać nieobecność brata, by zaprowadzić tam własne porządki. Zatrudnia osobistą sekretarkę i próbuje odsunąć od pracy Feliksa i Anetę. Artur ma nowy skuter. Zawozi Monikę pod jej kamienicę.

TVN, 20:05, N a Wspólnej, odc. 1386

Emilka chce oddać dziecko. Ludwika tego nie rozumie. Rafał uważa, że dziewczyna sama musi podjąć decyzję. Okazuje się, że Emilka znalazła już parę, która jest zainteresowana adopcją. Dębkowa opowiada Dance o urlopie w Brazylii. Jest zachwycona tamtejszym kultem ciała. Halinka postanawia zatroszczyć się o swój wygląd. Na początek planuje operację plastyczną twarzy. Ewa i Żaneta dostają biznesową propozycję od Cezarego Małeckiego, którego Ewa poznała podczas pobytu z Borysem na Ukrainie. Kobiety zastanawiają się, czy przyjąć ofertę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1234

Na rozmowę kwalifikacyjną do ośrodka zdrowia w Wadlewie przychodzi pani Celina, dyplomowana pielęgniarka z długoletnim stażem. Miedzianowski jest oczarowany jej profesjonalizmem i wiedzą medyczną. Decyduje się zatrudnić ją w zastępstwie za Janinę. Niestety, nie ma serca zwolnić Wiktorii. Z informacji przekazanych przez znajomego Grzegorza wynika, że Teresa świadomie zdecydowała się zostać w Indiach i nie ma zamiaru wracać do domu. Marek jest zawiedziony postawą żony. Berenika kontynuuje dziennikarskie śledztwo. Sebastian nadal śledzi Marysię.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Schudła 50 kg i została Miss Seksapilu 2011! ZDJĘCiA!

Dziewczyna, która w liceum była wyśmiewana z powodu swojej nadwagi, schudła 50 kg i otrzymała tytuł Miss Seksapilu 2011!

Świry polskiego internetu

Ich popularność można porównać do sławy niejednej gwiazdy! Oto zestawienie największych świrów polskiego Internetu!

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2011 00:54
a co ona w bluzce wyszła??? zapomnieli o spodniach czy co??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 23:32
Nie wiem po co Muchę zatrudniali do tego serialu, do jakiejkolwiek produkcji... Zero talentu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 17:49
freeprobki .fora .pl darmowe próbki fajne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 16:34
badziewie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2011 15:30
ludzie, w tym artykule chodzi bardziej o opis odcinków, a nie pisanie o tym, ''co Muszka ma na sobie'' .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo