Co dziś w serialach?

Kto, z kim, dlaczego? Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
26.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5313

 Katie nabiera ochoty, by całować się z Nickiem. Marcus wyjawia Donnie, że nie pracuje dla firmy cateringowej. Nick odwiedza Katie. Donna uznaje, że Marcus jest reporterem, który stara się wykorzystać śmierć Storma do własnych celów i każe mu wyjść. Eryk odwiedza Stephanie. Marcus mówi Donnie, że jest jej synem. Thorn ostrzega Eryka przed Donną.  

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2015

Jerzy jest zły z powodu ostatnich niepowodzeń biznesowych. Bogna opowiada Leszkowi o spotkaniu grupy AA. Bożenka idzie na trening do klubu tańca. Okazuje się, że partnerka Marcina ma poważną kontuzję i nie będzie mogła wziąć udziału w turnieju. Marta przydziela mu Bożenkę. Feliks szykuje się na umówione spotkanie w sprawie pracy. Monika nie wierzy w poważne plany zawodowe mężczyzny. Pawełek martwi się, bo dzieci przynoszą do szkoły swoje zwierzątka, a on nie ma żadnego. Paweł wpada na pomysł zainstalowania w szkole ich akwarium.  

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 51

W domu Leszczyńskich pojawia się niania. Gdy w łazience psuje się rura, pani Czesia proponuje znajomych fachowców. Hydraulicy są dziwni rozprawiają o Bogu i sacrum Bergmana. Nie mniej zaskakujący jest kolejny znajomy opiekunki, elektryk. Czesia włada trzema językami i posługuje się dokumentami wystawionymi na trzy nazwiska. Weronika chce ją zdemaskować jako tajnego agenta. Ryszard Barański niszczy pierwszą stronę gazety, coś do niej wkleja i dołącza film Woodego Allena. Wrzuca gazetę do skrzynki na listy. Roma znajduje prasę i ogląda film. 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 530

Sasza, Oksana, Kasia i Marta jadą do telewizji na nagranie programu "Dzień dobry, Polsko!". W trakcie nagrania Oksana jest tak wzruszona, że nie może mówić. Sytuację ratuje Sasza. Mazur mści się na Magdzie. Komisja, której przewodniczy, uznaje, że jej praca semestralna nie została napisana samodzielnie. Milan _ menedżer wytwórni fonograficznej, przychodzi na próbę zespołu Huberta. Okazuje się, że zaprosił go Kuba. Hubertowi nie podoba się, że chłopak zrobił to bez jego wiedzy. Ma inną wizję przyszłości zespołu. Przyjaciele kłócą się.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 8

Anna, pracownica firmy farmaceutycznej, przedawkowała leki i alkohol. Zostawiła list, w którym napisała, że nie może żyć beż męża, który ją zostawił. Matka dziewczyny nie wierzy w samobójstwo. Zeznaje, że córka się z kimś spotykała. Podczas przeglądania rzeczy Anny Ada znajduje maskotkę z kartką od wielbiciela, przesłane pocztą kwiatową. Ada zdobywa dane nadawcy i razem z Wolskim sprawdzają jego mieszkanie. Na jednej z taśm rozpoznają Annę z jakimś mężczyzną. Jest nim Robert Miras, jeden z szefów firmy farmaceutycznej, w której pracowała Anna.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 18

Konstancja knuje intrygę, chcąc pozbyć się konkurentki. W jej wyniku Monika zostaje posądzona o kradzież bransoletki należącej do Anety. Nie mając wsparcia ze strony Artura, wzburzona Monika rezygnuje z pracy. Gdy Artur orientuje się, że Monika nie ukradła bransoletki, prosi ją, by dała mu jeszcze jedną szansę. Kacper pomaga Kubie pozbyć się prześladujących go od dłuższego czasu szkolnych opryszków.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1385

W domu Agnieszki i Rafała zjawia się Emilka. Opowiada o przykrościach, jakie spotykają ją w jej rodzinnej miejscowości. Ludwika decyduje, że Emilka zostanie w Warszawie. Zuza czyta artykuł Gosi o ludziach zarażonych wirusem HIV. Okazuje się, że podane zostały jej wiek, wykształcenie, miejsce pracy i informacja, że właśnie wyszła za mąż. Zuza boi się, że ktoś z jej pracy domyśli się, że jest chora. Iza wychodzi z Klementynką na spacer, by nie przeszkadzać Jerzemu i Laurze w pracy. Nieoczekiwanie spotyka Burzyńskiego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1233

Ola uważa, że Błażej powinien przeprosić Karola za publicznie upokorzenie oraz postarać się, żeby ten nie wniósł przeciwko niemu sprawy do sądu. Ola powoli przestaje sobie radzić z problemami brata. Marek namawia Kingę, aby na jakiś czas przeniosła się z powrotem do rodzinnego domu. Wyniki badań wskazują, że powinna o siebie solidnie zadbać. Tymczasem Ewelina żali się Emilce i Makowskiej, że Bartek spędza z Wiktorią za dużo czasu i rozmawiają na prywatne tematy z nią związane. Dziewczyny zamierzają pozbyć się Wiktorii z przychodni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pary kłócą się 312 razy do roku!

Zdaniem badaczy spory partnerów najpierw dotyczą poważnych kwestii. Z czasem kłótnie zaczynają jednak wybuchać z powodu drobnostek.

HISTORIE PRAWIDZIWE: Ludzie pogrzebani żywcem

Choć żyjemy w erze ciągłego rozwoju medycyny, przypadki grzebania ludzi żywcem nadal się zdarzają.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 07:27
W Modzie na sukces umarł jakiś Storm?
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 00:56
second ! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2011 00:35
1st!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo