Co dziś w serialach?

Uwaga, tym razem zmiany programowe w telewizyjnej „jedynce”!
Co dziś w serialach?
21.01.2011

TVP2, 15:40, Klan, odc. 2012

Beacie nie podoba się projekt folderu reklamowego. Zaprasza do biura Agnieszkę i proponuje jest stanowisko specjalisty ds. PR. Jerzy i Elżbieta idą złożyć wniosek o nowe paszporty. Bożenka nie dostała się do zespołu tanecznego, więc postanawia wrócić do klubu. Poznaje tam nowo zatrudnioną trenerkę, Martę, która dodaje jej otuchy. Elżbieta i Małgorzata udają się na zakupy w poszukiwaniu plecaków na wyprawę. Wieczorem gotują Jerzemu indyjską kolację, aby zachęcić go do wyjazdu. Bożenka opowiada rodzicom o wizycie w klubie tańca.

TVP2, 20:05, Na dobre I na złe, odc. 428

Nina zajmuje się rannym w głowę rzeźbiarzem. Mężczyzna rzuca się na nią i zaczyna ją dusić. Nina wskutek podduszenia ledwo mówi, ale nie zamierza rezygnować z dyżuru. Liczy, że znajdzie przyczynę agresji rzeźbiarza. Sambor nie bierze Niny do zespołu operacyjnego. Andrzej Maj, były mąż Żakowej, chce, aby jak najszybciej zoperowano mu rękę. W czasie obserwacji Maj zaczyna się dziwnie zachowywać. Żakowa nie wierzy, że uwolni się od byłego męża. Wiki postanawia odnaleźć inne ofiary gwałtu szefa Izy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 15

Monika chce się dowiedzieć od Konstancji, kiedy przyjedzie Artur, ponieważ musi zdobyć jego podpis na umowie. Konstancja jednak ją okłamuje. Gdy prawda wychodzi na jaw, Monika postanawia pójść na przyjęcie. Rafał odnajduje w firmie stary komputer Marcina. Monika dostaje się na przyjęcie. Znajduje Artura, po czym razem wychodzą podpisać umowę. Nagle pojawia się Konstancja, która zastaje ich w niedwuznacznej sytuacji. Wiki poznaje Bernarda Rogowskiego przeciwnika Artura sprzed lat. Jest nim zauroczona.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1230

W "Barbarianie" zjawia się kontrola z sanepidu. Lokal zostaje tymczasowo zamknięty. Za namową zawodników z drużyny Bartek wraca na boisko _ oficjalnie rozpoczyna się charytatywny mecz. Po pierwszej połowie wadlewska drużyna przegrywa czterema bramkami. Cheerleaderki zamierzają dodać chłopakom otuchy. Postanawiają zaprezentować popisowy układ choreograficzny. W ostatnich minutach spotkania Miedzianowskiemu udaje się strzelić honorowego gola. Marysia nie może oprzeć się wrażeniu, że ktoś ją śledzi. Dzieli się obawami z Błażejem i Anetą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

METAMORFOZY: Tak szare myszki robią się  na bóstwo!

Obejrzyj zdjęcia, na których młode Azjatki zmieniają się nie do poznania!

GIGANTYCZNE SUKNIE ŚLUBNE:Zobacz panny młode w stroju bezy!

Mimo że moda na wystawne suknie ślubne już minęła, młode Romki, wierne przekazywanej z pokolenia na pokolenie tradycji, nadal wybierają słynne "bezy".

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 17:06
A gdzi moda na sukces?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 10:31
Och ach jak jak Ci zazdroszczę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 09:52
i co wam z tego ze jestescie pierwsze.. ? -.-
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2011 09:09
Gratuluję!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo