Co dziś w serialach?

Uwaga, na zmiany programowe związane z wydarzeniami sportowymi!
Co dziś w serialach?
20.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5307

Taylor przychodzi na ślub z Rickiem, co wywołuje oburzenie Ridge'a i Brooke. Stephanie żąda, żeby Pam zachowywała się spokojnie. Ridge daje Brooke bukiet kwiatów z ogrodu Caroline. Stephen dodaje otuchy Donnie. Tymczasem Nick przychodzi do leżącej w szpitalu Katie. Zapewnia ją, że rozumie, co ona teraz czuje. Tłumaczy, że Storm chciał ją ratować.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2011

Ryszard i Grażyna są zbulwersowani przebiegiem imprezy u Oli i Norberta. Jeden z uczestników obcesowo potraktował Ryśka. Ola pojawia się z przeprosinami. Michał usiłuje przekonać Zytę do wyjazdu pod Krosno. Kobieta nadal jest temu przeciwna. Jerzy nie rozumie stanowiska synowej. Uważa, że wyjazd jest szansą dla Michała na rozwój kariery. Beata ma problemy w firmie. Niespodziewanie odkłada sprawy i robi sobie wolne, aby spędzić czas z rodziną. Okazuje się, że paszport Jerzego ma tylko trzy miesiące ważności.

TVP1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 40

Zostaje zamordowany Jakub Gold, jeden z kandydatów na burmistrza w trwającej kampanii wyborczej. Gold był przedstawicielem mniejszości żydowskiej, jako działacz stawiał na ekologię. Możejko poszukuje partnerki dla psa. Na jednym z forów internetowych poznaje właścicielkę pięknej suki owczarka niemieckiego. Justyna powraca do miasta z zagranicy. To ona ma wejść na miejsce Jakuba w kampanii wyborczej. W trakcie śledztwa okazuje się, że Gold był zastraszany, próbowano odwieść go od pomysłu kandydowania na burmistrza. Justyna wygrywa wybory.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 49

Wiktoria umawia się z ojcem. On jednak nie przyjeżdża w umówione miejsce. Przekłada spotkanie na inny dzień, ale ponownie się nie pojawia. Weronika dzwoni do byłego męża i oznajmia mu, że Wiktoria jest w ciąży. Ojciec zjawia się natychmiast. Mateusz Barański nie umie dzielić się zabawkami. Roma próbuje wytłumaczyć malcowi, jak powinien postępować, ale chłopiec obstaje przy swoim. Marysia i Magda kłócą się o koszulkę, którą Magda wzięła bez pytania z szafy siostry. Gdy Barańska znajduje swoją kosmetyczkę u starszej córki, robi jej awanturę.

TVP2, 22:10, Dr House, odc. 129

Do szpitala trafia trzydziestokilkuletnia Julia, która, będąc w hotelowym pokoju z kochankiem, dostała silnych bólów brzucha. Przedtem odwiedził ją mąż, bo pilnie trzeba było podpisać podanie o przyjęcie córki do szkoły. Julia i Tom żyją w związku otwartym. Ten układ wzbudza u lekarzy większe zainteresowanie niż dolegliwości pacjentki. Tymczasem House postanawia wystawić na próbę związek Wilsona i Sam.

TVP2, 23:00, Siostra Jackie, odc. 2

Rano Jackie przygotowuje 3 działki pokruszonego percocetu, które ma zamiar zażyć w ciągu dnia. Dla niepoznaki wsypuje lek do torebek po słodziku. W szpitalu kobieta obwinia Zoey o wrzucenie ucha Libijczyka do sedesu. Coop twierdzi, że usłyszał tętniaka aorty. Spotyka się z niedowierzaniem i drwinami. Zdesperowany mężczyzna atakuje Jackie. Eddie jest zafascynowany wielkim zderzaczem hadronów.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 14

Monika wznawia treningi bokserskie. Cezary umawia się z Konstancją, żeby oddać jej zgubiony notatnik. Artur i Konstancja wychodzą na uroczystą galę wręczenia nagród Osobowości Roku. Artur odkrywa, że jednym z kandydatów do nagrody w kategorii sport jest Bernard Rogowski, jego dawny rywal. Zastanawia się na rezygnacją z udziału w gali, ale Konstancja odwodzi go od tego pomysłu. Monika pod koniec dnia przypomina sobie o kontrakcie, który powinna dać do podpisania Arturowi. Niestety, nie udaje jej się z nim skontaktować, jedzie więc do jego domu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1382

Weronika i Antosia odwiedzają Sebastiana w szpitalu. Matka Magdy jest zdenerwowana decyzją córki o wyprowadzeniu się. Pyta Igora, czy to prawda, że zamieszka z Magdą. Nowak twierdzi, że nigdy tego nie planował, gdyż z Magdą nic go nie łączy. Kobieta uprzedza go, że jej córka myśli inaczej. Jerzy jest zmęczony pisaniem biografii Burzyńskiego pod czujnym okiem Laury. Dzwoni do Mieczysława i zmyśla historię o nagłym wyjeździe do Petersburga, który zlecił mu wydawca.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1229

Mieszkańcy Wadlewa szykują się do meczu z mnichami. Niestety, ponieważ Roman upił się poprzedniego dnia, a Florek skręcił nogę, wadlewska drużyna będzie grała w osłabieniu. Entuzjazm odbiera piłkarzom widok zawodników z przeciwnej drużyny. śmiałek opowiada Emilce o nowej posadzie w firmie Makowskiej. Córka jest pod wrażeniem, że Dorota powierzyła mu tak odpowiedzialne stanowisko. Sebastian śledzi Marysię i robi jej zdjęcia. Majka jest zaskoczona, kiedy na klamce drzwi wejściowych do mieszkania znajduje mały bukiecik.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Które kłamstwa można wybaczyć?

Czy będąc w związku należy zawsze walczyć o bezwzględną szczerość? Okazuje się, że nadmierne dociekanie prawdy może zabijać relacje!

Maturzystki wynajmują partnera na studniowkę! ZA PIENIĄDZE!

Modne rozwiązanie dla dziewczyn, które nie mają chłopaka, a chcą pochwalić się przystojnym partnerem.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 15:16
pierwsza miłość : marysia będzie z pawłem ? ciekawe jak jej zatuszują tą ciążę w serialu ; p
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 13:00
doktor House
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 09:59
Nie wiem po co jeszcze emituja Pierwsą Miłość, przecież to szmira
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 07:11
barw szcześcia dziś nie ma ; ((( bo jest jakiś durny mecz ;|
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2011 06:54
a barwy szczęścia ?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo