Co dziś w serialach?

Miłość, zazdrość, intrygi... Nie czekaj do wieczora - już teraz zapoznaj się z naszym serialowym przewodnikiem!
Co dziś w serialach?
19.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5305

Katie i Donna nie umieją się porozumieć. W odróżnieniu od sióstr Katie nie traktuje samobójstwa Storma jako czynu bohaterskiego. Dla niej to koszmar i ciężar, z którym będzie musiała żyć. Stephanie opuszcza dom, w którym mieszkała z Erykiem. Jej miejsce ma zająć Donna.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2010

W "Gazecie Brukowej" ponownie ukazuje się artykuł skierowany przeciwko Ryśkowi. Mecenas Kalicki doradza skierowanie sprawy przeciwko gazecie do sądu. Michał opowiada żonie o kontroli z ZUS-u. Jerzy i Antek chcą, aby mężczyzna kierował filią firmy, ale Zyta nie chce słyszeć o dłuższym wyjeździe z Warszawy. Norbert zasypia na korytarzu na uczelni po nocy spędzonej w pracy. Mimo to kolega organizuje w jego domu parapetówkę. Bożenka postanawia wziąć udział w konkursie na tancerkę w zespole. Martwi się jednak, jak zareagują na to jej rodzice.

TVP2, 19:00, Licenacja na wychowanie, odc. 48

Podczas prób Marysia rozprasza wokalistę zespołu Łukasza. Brat prosi mamę, by wyciągnęła siostrę z domu. Roma proponuje córce wyjście do kina, ale Marysia wybucha płaczem. Histeryzuje, że jest brzydka i lider zespołu jej nie dostrzega. Roma, chcąc uspokoić córkę, zdradza jej tajemnice seksapilu. Podczas obiadu dochodzi do kłótni. Weronika Leszczyńska ciągle nosi Stasia na rękach. Paweł obawia się, że mały się do tego przyzwyczai. W domu panuje chaos, nie ma obiadu, a Bartek nie może skupić się nad angielskim. Dziadkowie przybywają z odsieczą.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 527

Piotr załatwia Kai miejsce w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Jednak Jakubowscy nie chcą jego pomocy. Załamany Piotr żali się Marcie. Tymczasem Kaja zaczyna sobie przypominać wydarzenia z przeszłości. Remigiusz postanawia interweniować w sprawie małżeńskich kłopotów Jeleniów. Spotyka się z Dorotą, prosi ją, by dała Michałowi jeszcze jedną szansę. Zenek okłamuje Basię, że musi zawieźć do Gdańska biznesmena. W rzeczywistości jego klientką jest Dominika. Basia jest pewna, że mąż wpadł w złe towarzystwo. Wkrótce odkrywa prawdę.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 7

Zaginął Kamil Rogalski. Ada i Wolski zbierają informacje o jego rodzinie. Ojciec chłopaka, prowadzący sieć restauracji, zeznaje, że był szantażowany przez burmistrza. Jóźwik wymusza na nim łapówki. Na telefony Rogalskich zostają założone policyjne podsłuchy. Następnego dnia dzwoni porywacz. Wolski organizuje przekazanie okupu. Wypadek drogowy uniemożliwia schwytanie porywacza.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 13

Cezary zmusza Monikę, by wystąpiła za niego na pikniku. W tym celu daje jej maskę tygryska. Występ zespołu bardzo podoba się Hani. Aneta i Feliks zastanawiają się, dlaczego Rafał siedzi w sobotę w pracy. Aneta rozmawia z Feliksem o jego problemach z byłą żoną. Konstancja ma pretensje do Artura, że zabrał wszystkich na piknik, a nie w jakieś bardziej cywilizowane miejsce. Dochodzi do kłótni. Konstancja idzie kupić wodę. Upuszcza torebkę, z której wysypuje się zawartość. Stojący obok Cezary pomaga jej zbierać rzeczy.

seriale w internecie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1381

Filip zdecydował, że nie jedzie na stypendium do Berlina. Konarska nadal spotyka się z Januszem. Gosia pisze artykuł o nosicielach wirusa HIV i reakcji ich przyjaciół na tę wiadomość. Pyta Zuzę, czy zgodziłaby się na publikację jej historii. Maria ma pretensje do Włodka, że nalegał, by Cieślik adorował Monikę. Kiedy na dziedzińcu Wspólnej pojawia się uliczna kapela, Ziębowie są przekonani, że zorganizował to Damian. Niestety, chwilę później mężczyzna wchodzi do baru, nie zauważając Moniki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1228

Ewelina postanawia postawić się rodzicom i wprowadzić się do Bartka. Kłosek sięga po alkohol. Rzuca się z siekierą na Bartka. Paweł nie może uwierzyć, że Bogdan zgodził się wynająć Kindze i Annie klub fitness. W trakcie rozmowy z Żukowską poznaje prawdę na temat molestowania Anny przez Ziemca. Śledząc Izabelę, Franek poznaje ciekawe szczegóły dotyczące nie tylko jej życia zawodowego, ale również prywatnego. Jak się okazuje, macocha Kulczyckiego spędza sporo czasu w pewnym domu opieki. Artur chce szybko poznać szczegóły.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Żmuda, Socha, Glinka, Zielińska, Foremniak, Mucha: KTÓRA WYGLĄDAŁA NAJLEPIEJ NA PREMIERZE „OCH KAROL2”?

Sześć pięknych aktorek, wielki komediowy przebój. Która z dziewczyn Karola zasługuje na tytuł ikony mody?

TELEFONY KOMÓRKOWE: Czy w polskich szkołach będą zabronione?

Lubelski kurator oświaty apeluje do dyrektorów, aby zakazali uczniom używania telefonów komórkowych na terenach szkół. Czy jego apel poskutkuje?

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 13:25
jakoś nie wierze, że Iza moze sie przejmować złym stanem zdrowia, samopoczucia i wszytskiego do okoła kogo kolwiek...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 12:28
dajcie linka na tego bloga ;D i powiedzcie o nim Kulczyckiemu !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 06:58
izabela z pierwszej milosci lata do starego dziada, ktoremu wmawia, ze go kocha, bo liczy na spadek
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 00:53
:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2011 00:23
l
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo