Co dziś w serialach?

Serialowy przewodnik pozwoli Ci dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższych odcinkach Twoich ulubionych telenowel!
Co dziś w serialach?
18.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5303

Stephanie i Eryk podpisują dokumenty rozwodowe. Mimo ciężkiego stanu Katie Donna nie ma zamiaru odkładać ślubu z Erykiem. Ridge jest zdania, że jego ojciec podjął pochopną decyzję. Prosi, żeby przemyślał ją ponownie. Sugeruje, że Donna nigdy nie zdoła zastąpić mu Stephanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2009

W firmie Jerzego trwa kontrola z ZUS-u. Mężczyzna odkrywa, że Renata zapomniała upomnieć się o podpisy dwóch współpracowników. Poleca Michałowi udać się na budowę i zdobyć brakujące podpisy, zanim odkryją to kontrolerki. Do Agnieszki dzwoni Miron, ojciec Zosi, odsiadujący karę w więzieniu. Michał i Kinga spotykają się, aby omówić wyjazd chłopców na ferie. Potrzebny jest sprzęt i Kinga chce, aby mężczyzna pomógł go sfinansować. Ryszard zostaje ogłoszony internetowym bohaterem miesiąca. Jerzy chce założyć filię firmy pod Krosnem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 526

Ksawery znów musi jechać do Zakrzewia, by zająć się zaniedbywaną przez męża Aliną. Kasia ma dosyć tego, że matka jest ważniejsza od niej. Żali się Tymonowi. Chłopak zaprasza ją do kina. Po powrocie z urlopu Natalia zastaje mieszkanie puste bez mebli i rzeczy Łukasza. Malwina oczekuje na przyjazd Przemka. Marczakowie zaczynają wątpić, czy chłopak się pojawi. Tymczasem Waldemar oznajmia Ksaweremu, że zamierza odejść od Aliny. Chłopak jedzie do Klaudii, każe jej zostawić ojca w spokoju.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 803

Anna wyjeżdża na kilka dni, klucze zostawia Hance. Mirka odwiedza Kubę w pracy, kolejny raz spotyka Jankowskiego. Mężczyzna proponuje jej podwiezienie. Kinga opowiada Piotrowi o problemach z agresywnym klientem. Mąż razem z kolegami idą na spotkanie, które mężczyzna wyznaczył Zduńskiej w parku. Kilka godzin później ktoś wybija na Deszczowej okno. Filarski prosi Marszałka, by został jego wspólnikiem i pomógł mu prowadzić firmę. Łukasz umawia się na wspólną naukę z Gabi oraz Ewą. Henio pożycza od Andrzeja dziesięć tysięcy złotych.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 12

Artur spotyka się z mężczyzną podającym się za ojca dzieci. Okazuje się, że jest to oszust. Konstancja rozmawia z Wiki. Twierdzi, że Artur ją lekceważy. Jest też zaniepokojona obecnością Moniki w jego otoczeniu. Czarek wraz z członkami zespołu przybywają na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ zespołu. Chcąc rozweselić dzieci, zabiera je na koncert.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1380

Laura ma dla Jerzego propozycję, która może uratować jego książkę. Magda odwiedza Igora. Jest rozżalona ciągłymi nieporozumieniami z rodzicami. Chciałaby wynająć mieszkanie i liczy na pomoc młodego Nowaka. Weronika ma wyrzuty sumienia, że ciężar spraw związanych z przeszczepem spadł na Sebastiana. Dla Adama postawa Sebastiana jest naturalna. Gdyby mógł, zachowałby się tak samo. Spotyka się jednak z Petrusem, by zaproponować mu pomoc finansową. Reakcja Sebastiana zaskakuje Roztockiego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1227

Wiktoria donosi Romanowi, że Bartek i Ewelina znowu spotykają się za jego plecami. Grażyna przeprasza Błażeja za przykre słowa, które powiedziała pod jego adresem. Błażej wyznaje jej miłość. Mikser opowiada Oli o problemach sercowych Błażeja. Aneta spotyka się z Izabelą. Podczas rozmowy Pałkowska jest bardzo bezpośrednia i pewna siebie. Robi wrażenie na macosze Artura. Artur zdobywa się na szczerą rozmowę z Bereniką. Przyznaje, że jego zachowanie było konsekwencją tego, że nigdy nie był tak blisko związany emocjonalnie z żadną kobietą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak wytrzymać w toksycznej firmie?

... i nie zwariować. Skuteczne (oraz sprawdzone) metody na przetrwanie.

Teresa Scanlan: Nowa Miss Ameryki ma zaledwie 17 lat! Za młoda na tytuł?

17-letnia Teresa Scanlan z Nebraski została obwołana najpiękniejszą kobietą Ameryki. Jest najmłodszą od 90 lat zdobywczynią tego tytułu.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 21:53
xesfrB biwditkyweng
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 09:42
kXlu4a supheexxvtid
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 15:29
Your story was really ifnoramitve, thanks!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 22:56
A potrzebne ci sa opisy, zeby obejrzec ten serial? Moim zdaniem jest bardziej interesujacy niz te opisane razem wziete... Ja juz ogladam drugi sezon, wiec na tvn nie ogladam bo juz wiem co sie wydarzy... :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 13:03
a gdzie pamietniki wampirow ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo