Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego?! Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne nurtujące cię pytania dotyczące seriali, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem!
Co dziś w serialach?
17.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5301

Katie pomyślnie przeszła operację przeszczepu serca. Jej siostry, Nick i rodzina Forresterów odwiedzają ją w szpitalu. Brooke czyta jej list od Storma. Do kobiety dociera wiadomość o jego śmierci.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2008

Przed wyjazdem do Indii Jerzy i Elżbieta poddają się szczepieniom przeciwko egzotycznym chorobom. Mężczyzna zaczyna podejrzewać, że ma gorączkę. Na dodatek przedstawicielki ZUS-u pojawiają się w firmie, by przeprowadzić kontrolę. W trakcie kolejnej wizyty u psychiatry Bogna otrzymuje broszurę na temat spotkań wspólnoty Anonimowych Alkoholików. Tego samego dnia udaje się do domu parafialnego, aby poznać szczegóły. Po powrocie do mieszkania Bogna wylewa do zlewu alkohol ze wszystkich butelek. Świadkiem zdarzenia jest Leszek.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 525

Dorota nie może wybaczyć mężowi, że przez lata ją okłamywał. Postanawia porozmawiać z Edytą. Ta w złości mówi jej, że Michał jest z nią tylko z poczucia obowiązku. Zdradza też, że to z nią Jeleń spędził weekend w Sopocie. Dorota każe Michałowi wyprowadzić się z mieszkania. Borys opiekuje się Laurą, dziewczyną z wypadku. Odwozi ją do domu, gdy zostaje wypisana ze szpitala. Zazdrosna Maria wypytuje przyjaciela o Laurę. Marta nie życzy sobie, by Robert utrzymywał kontakty z Karoliną.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 802

Grażyna wyznaje Marii, że czuje się samotna. Rogowska zaprasza ją na rodzinną kolację. Ewelina, ku przerażeniu Raczyńskiej, nie szykuje się do odejścia z przychodni. Igor spotyka się z Kubą, żąda, by zerwał kontakt z Nataszą. Grozi mu śmiercią. Irek w Oazie podrywa dziewczyny. Barbara odwiedza Annę. Kobiety zawierają układ. Barbara spotyka się z Małgosią. Robi córce wymówki. Małgosia obiecuje Tomkowi, że nie weźmie w Rzymie kolejnych zleceń. Zrealizuje projekty, których się podjęła i w grudniu wróci do Polski.

TVN, 17:00, Prosto e serce, odc. 11

Zdenerwowana Wiki przychodzi do domu Artura, by powiedzieć mu prawdę o jego starszym bracie. Nagle zjawia się Rafał. Nina, pod naciskiem Cezarego, mówi mu, gdzie pracuje Monika. Artur przeżywa rozterki w związku z pojawieniem się mężczyzny podającego się za ojca Laury, Kuby i Hani. Spotyka się z nim w firmie. Zjawia się tam również Monika, by wesprzeć Artura.

seriale

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1379

Mieczysław nalega, by Jerzy oddał mu pierwszy rozdział biografii. Magda skarży się Igorowi, że rodzice nieustannie ją kontrolują. Igor mówi jej, że musi udowodnić rodzicom, że zasługuje na ich zaufanie. Lekarz uświadamia Sebastianowi, że nie każdy ojciec zdecydowałby się na oddanie nerki dziecku. Petrus prosi lekarza o dyskrecję. Nie chce, by Antosia dowiedziała się, że jest jego córką. Adam postanawia przeprosić Sebastiana za zachowanie podczas ostatniego spotkania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1226

Po przeczytaniu e-maila od Teresy Marek traci nadzieję, że zobaczy żonę. Kinga namawia ojca na wyjazd do Indii. Jest przekonana, że tylko w ten sposób przekonają się, czy Teresa jest bezpieczna i czy to ona jest autorką wiadomości. Tymczasem w Wadlewie odbywa się pierwszy trening drużyny cheerleaderek. Podczas spotkania kierownictwo w grupie przejmuje Wiktoria. Franek odkrywa prawdę na temat kariery Wrońskiego. Kulczycki namawia adwokata do współpracy. Razem z Anetą postanawiają zniszczyć Wekslera.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Studniówka jak wesele

Studniówkowe bale coraz częściej przypominają przyjęcia weselne.

Najsłynniejsze na świecie Drag Queen

Dla nich to już nie zawód, to styl życia. Poznajcie Divine, Alexis, Chi Chi oraz RuPaula - najsłynniejsze Drag Queens.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 16:04
Co nie? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 18:14
Teresa pewnie wstąpiła do sekty :d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 17:36
o ja pitoole ta pierwsza milosc!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 15:49
Że się zakochała i zostaje tam na stałe i chce wziąśc ze sobą Danusię ;/
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2011 14:59
co napisala teresa markowi ? w pierwszej milosci ??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo