Co dziś w serialach?

Uwaga na drobne zmiany w programie związane ze światem sportu!
Co dziś w serialach?
14.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5299

W domu Ashley pojawia się porucznik Baker. Ma przeprowadzić śledztwo w sprawie strzelaniny, w której Katie została ranna. Ashley wyjawia porucznikowi prawdę. Policjant udaje się do szpitala, aby aresztować Storma. Bridget nie poddaje się i nadal szuka nowego serca dla Katie. Zrozpaczony Storm wspomina młodość, którą spędził w domu, oraz zabawy z siostrami. Pisze list do Katie, a następnie sięga po broń.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2009

Ryszard pokazuje Kalickiemu gazetę, w której opublikowano jego zdjęcie z Sochacką. Ola opiekuje się dziećmi w trakcie nieobecności Bogny i Leszka. Agnieszka ze zdumieniem stwierdza, że siostra bardzo dobrze sobie radzi w roli niani. Beata udaje się z Jaśkiem na kontrolę lekarską. Doktor Słowik proponuje Jaśkowi udział w kampanii promującej przeszczepy. Początkowo Jasiek nie wyraża zgody, ale pod wpływem argumentów ojca zmienia zdanie. U Lubiczów pojawia się Bolesław Kazuń. Oświadcza Pawłowi, że jest jego kuzynem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 10

Artur ustala z ojcem dzieci, że spotka się z nim, by porozmawiać o ich przyszłości. Konstancja porusza kwestię wykształcenia rodzeństwa. Pod pozorem troski o ich przyszłość proponuje wysłać je do szkół z internatem. Irytuje ją, że Artur poświęca dzieciom wiele czasu. Cezary inwestuje pieniądze za ostatnią walkę Moniki w kolację z Czewskim w drogiej restauracji. Wiki odkrywa oszustwa Rafała.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1225

Ewelina i Emilka szukają kolejnych kandydatek do zespołu. Berenika wraca do mieszkania Artura po swoje rzeczy. On nie zamierza jednak tak łatwo jej odpuścić. Między małżonkami dochodzi do kłótni, którą słyszy Aneta. Aleks i Ola spotykają się w parku. Wykładowca adoruje Olę. Wyznaje jej prawdę, że traktuje Sabinę jako osobę, dzięki której może być bliżej niej. Kilka minut przed wyjazdem do ambasady po wizę Marek dostaje SMS od Teresy, w którym żona prosi go, aby przejrzał pocztę elektroniczną i odczytał wiadomość od niej.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Naucz się chodzić jak modelka

Przed Wami wirtualny kurs chodzenia dla modelek! Jak się poruszać z gracją i wyrafinowaniem godnym wybiegu? Oto przepis!

VIDEO NA DZIŚ: Szkoła tańca na rurze

Trzyminutowa lekcja seksownych wygibasów przy rurze. Warto popatrzeć i przyswoić podstawowe kroki!

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2011 21:50
Teresa zrezygnowała podobno z roli w filmie i dlatego upozorowali te Indie ..... tak czytałam w gazecie :/ Szkoda , bo to naprawde sympatyczna aktorka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2011 19:14
Mnie sie wydaje ze Teresa znalazla sobie kogos w Indiachalbo ktos ja powstrzymuje od powrotu:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2011 17:18
Artur powinien być z Kingą (Pierwsza miłość) . A ten serial Prosto w serce to jak na razie porażka. Nie dorasta do pięt innym wersjom
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2011 13:36
A ja właśnie w gazecie przeczytałam, że Marysia z Pierwszej miłości nie w serialu lecz w rzeczywistości na wiosnę zostanie mamą bliźniaków :) GRATULACJE. Oczywiście z serialowym Pawłem z którym prywatnie jest związana.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2011 12:11
a ja to bym chciała, zeby Marysia i Paweł wrócili do siebie...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo