Co dziś w serialach?

Kolejny po „Na dobre i na złe” oraz „Dr House” serial o szpitalnych perypetiach. Nie przegap premierowego odcinka „Siostry Jackie”!
Co dziś w serialach?
13.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5297

Ku zaskoczeniu rodziny Stephanie proponuje, by Eryk i Donna wzięli ślub, a następnie zamieszkali w rezydencji Forresterów. Chce, by ich dom nadal był miejscem spotkań dzieci i wnuków podczas rodzinnych uroczystości. Sama zamierza się wyprowadzić. Nick obawia się, że Ashley może być w niebezpieczeństwie. Jego nastrój udziela się Katie, która postanawia złożyć Ashley wizytę. Katie dociera do domu Ashley, gdy Storm wyciąga z kieszeni broń.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2006

Kamila nie chce jechać z Elżbietą na wycieczkę do Indii, ponieważ Błażej zaproponował jej obóz narciarski. Ela namawia Jerzego na wyjazd. Mężczyzna ostatecznie zgadza się jej towarzyszyć. Ola opowiada siostrze o kłótni z Norbertem. Aga doradza jej, aby nie wtrącała się w sprawy między Norbertem a jego matką. Bogna i Leszek wybierają się do Hrubieszowa na pogrzeb. Nie mają jednak z kim zostawić dzieci. Ola proponuje, że się nimi zaopiekuje. Ryszard składa wizytę mecenasowi Kalickiemu, który zapoznaje się z jego sprawą.

TVP1, 20:35, Ojciec Matuesz, odc. 34

W okolicach hotelu zostaje znalezione ciało niejakiego Bielskiego. Mężczyzna był kierownikiem firmy. Policja bada okoliczności jego śmierci. Nie wiadomo, czy Bielski popełnił samobójstwo, czy został zabity. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że szantażował ludzi. Wiele osób mogło mieć powody, by się go pozbyć. Tymczasem w przykościelnej stołówce dla bezdomnych pojawia się włóczęga, który w noc zabójstwa widział odjeżdżającą spod hotelu Ninę. Kiedy kobieta zostaje zatrzymana, okazuje się, że i ją szantażował Bielski.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 47

Weronika i Staś przyjeżdżają ze szpitala do domu. Pierwsze dni są dla kobiety trudne. Gdy dziecko nie śpi, Leszczyńska czuwa przy łóżeczku. Pawła bardzo niepokoi zachowanie żony. Weronika prosi o zakup zestawu do nasłuchu oddechu u dziecka. Łukasz Barański zakłada zespół. Zostaje perkusistą. Prosi Romę, żeby porozmawiała z ojcem o udostępnieniu garażu na próby. Ryszard daje się przekonać, ale jest poirytowany obecnością grających chłopców. Nieoczekiwanie ojciec i Łukasz dochodzą do porozumienia.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 524

Dorota odkrywa, że przed kilkunastoma laty Michał i Edyta byli zaręczeni. Czuje się zdradzona i oszukana. Alek i Iwona nie mogą dojść do porozumienia w kwestii ślubu. Chłopak prosi mamę, by porozmawiała z dziewczyną. Iza spotyka się z księdzem Antonim, zwierza się, że Rafał znów zaczął być agresywny. Szymon szuka wsparcia u Blanki. Wie, że źle zrobił, pojawiając się na chrzcinach, ale tęskni za małym.

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 128

Po wygranym pojedynku na miecze z dowódcą straży królewskiej sir William pada nieprzytomny. Trafia do izby przyjęć szpitala Princeton Plainsboro. Po wykluczeniu wstrząśnienia mózgu członek kostiumowej grupy rekonstrukcyjnej dostaje się pod opiekę House'a. Doktor jest przekonany, że przyczyną choroby jest czynnik środowiskowy. Zleca przeszukanie miejsca, w którym odtwarzano życie w średniowiecznym mieście. Wilson zaczyna się spotykać z pierwszą żoną.

seriale

TVP2, 22:35, Siostra Jackie, odc. 1

Jackie Peyton pracuje w nowojorskim szpitalu jako pielęgniarka. Próbuje łączyć trudy życia zawodowego i rodzinnego. Kobieta zażywa olbrzymie ilości środków przeciwbólowych, by likwidować chroniczne bóle pleców. Recepty zdobywa dzięki farmaceucie, który jest jej kochankiem. Jackie bywa wulgarna i zgryźliwa, ale jest gotowa złamać zasady, by pomóc pacjentom. Młody lekarz, Fitch "Coop" Cooper, ignoruje sugestię Jackie, że ranny kurier ma uraz głowy. Pacjent umiera, a pielęgniarka podrabia jego podpis na karcie dawcy. Na oddział trafia prostytutka.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 9

Monika spędza czas z Cezarym, kiedy do mieszkania dziewczyn przychodzi Artur. Kobieta zaprasza go na rozmowę do Niny, wiedząc, że tej nie ma w domu. Artur prosi Monikę, żeby wróciła do firmy. Syn gosposi Artura próbuje zbliżyć się do Laury, co wywołuje niezadowolenie Kuby. Marcin żąda od Rafała coraz większych pieniędzy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1378

Damian skarży się Ziębom, że Monika nie chce z nim porozmawiać. Maria przyznaje, że Cieślik nie zasłużył na takie traktowanie. Roman zamierza poddać się operacjom plastycznym. Kupuje także sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych. Filip mówi Dolniakowi, że Marta nie chce wyjechać z nim na półroczne stypendium. Mężczyzna staje w obronie Marty. Tłumaczy Filipowi, że sam również wyjechał zagranicę dla kariery, co o mało nie zniszczyło jego małżeństwa. Marta odwiedza Janusza, by się z nim pożegnać.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1224

Ewelina nie jest zadowolona z faktu, że Wiktoria przejęła obowiązki Janiny i całe dnie będzie spędzała z Bartkiem. Anna i Kinga podpisują umowę z Bogdanem. Emilka chce założyć klub cheerleaderek. Namawia do tego Ewelinę. Berenika czuje się niepotrzebna Arturowi. Ma wrażenie, że w jego życiu nie ma dla niej miejsca. Aleks przychodzi do mieszkania Sabiny. Pijany Błażej prawi mu uwagi na temat tego, że spotyka się ze studentką. Mimo wszystko Aleks umawia się z Olą na spacer. Artur postanawia skłócić Wekslera i Izabelę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Erotyczny kalendarz z lalkami Barbie (18+) – BĘDZIE PROCES?

Lalki jak modelki żywcem wyjęte z rozkładówki "Playboy'a". Producent Barbie chce pozwać twórców zdjęć za bezprawne wykorzystanie wizerunku plastikowej legendy.

MISS KOSMETYCZEK 2011: Czy Magda Wadowska zasłużyła na tytuła najpiękniejszej?

Magda z Łodzi zdeklasowała konkurencję i zdobyła tytuł najpiękniejszej!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2011 19:51
siostra jackie ... hmm coś jak dr house w gorszej wersji :]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2011 16:06
Siostra Jackie trąbią o niej od dawna;P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2011 16:04
co to za nowy serial?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo