Co dziś w serialach?

Już teraz dowiedz się, co wydarzy się w kolejnych odcinkach Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
12.01.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5295

W sali sądowej wszyscy z niepokojem czekają na orzeczenie sądu. Wreszcie sędzia wraca i oznajmia, że przywraca Taylor opiekę nad Jackiem, którą będzie sprawowała razem z Nickiem. Mają sami ustalić szczegóły. Taylor i Rick dziękują Nickowi za to, że na rozprawie wydał pozytywną opinię o Taylor. Brooke prosi Taylor, żeby pozwoliła jej widywać Jacka, ale ona odsyła ją do Nicka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2005

Ryszard dostaje zawiadomienie z prokuratury. Cieszy się ze wsparcia internautów, ale musi zacząć myśleć o procesie. Profesor dziwi się, że Rysiek nie ma adwokata. Obiecuje, że skontaktuje go z mecenasem Kalickim. Norbert i Ola robią zakupy dla matki chłopaka. Ponieważ on spieszy się na egzamin, Ola proponuje, że dostarczy zakupione produkty. Matka Norberta jest wobec niej złośliwa. Oskarża Olę o izolowanie od niej Norberta. Wieczorem okazuje się, że chłopak nie zdał egzaminu. Przed wejściem do sali Matka zadzwoniła do niego ze skargą na Olę.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 46

Weronika przekonuje Pawła do uczestniczenia w porodzie. Lekarz wyznacza termin za trzy tygodnie. Ponieważ zachowanie ciężarnej zaczyna być uciążliwe, rodzina zastanawia się, co zrobić, by przyspieszyć poród. Szef prosi Ryszarda, żeby podjechał jego luksusowym samochodem do myjni. Tam mężczyzna spotyka kolegę z liceum  posiadacza wspaniałego auta, markowego ubrania i pięknej kochanki. Kolega zaprasza Ryszarda na zjazd absolwentów, który ma się odbyć tego wieczoru. Po powrocie do domu Ryszard zwierza się Romie, że czuje się nieudacznikiem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 523

Marta i Kasia starają się przekonać Oksanę, by zwróciła się o pomoc do fundacji zbierającej fundusze na operacje dzieci z wadami serca. Kobieta boi się jednak deportacji i utraty dochodów. Karolina osacza Roberta. Oferuje pomoc w zbieraniu pieniędzy na operację Saszy _ chce zorganizować aukcję obrazów. Magda prosi Kasię, by ostrzegła Martę przed Karoliną. Borys interesuje się Laurą. Maria jest zazdrosna o przyjaciela. Kazik, ojciec Zuzi, informuje Różę i Zdzisia, że jego oferta za zrzeczenie się praw rodzicielskich jest nieaktualna.

TVP2, 20:45, Nowa, odc. 6

W trakcie napadu na bank bandyta bierze zakładników. Na miejsce wydarzenia przyjeżdżają Barska, Wolski i Ada oraz oddział antyterrorystów, a także Andrzej Radwan, negocjator z komendy głównej. Nawiązuje kontakt z napastnikiem, który żąda 2 milionów złotych. Negocjator zgadza się na jego żądania pod warunkiem zwolnienia zakładników. Doprowadza do wymiany. Gangster odjeżdża podstawionym samochodem, zabierając ze sobą dyrektora banku. Wkrótce policja odnajduje postrzelonego dyrektora oraz zwłoki napastnika.

klan

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 8

Artur usiłuje dowiedzieć się, co zaszło między francuskim biznesmenem a Moniką. Konstancja postanawia zabrać dzieci na zakupy. Monika i Cezary spotykają się z promotorem Czewskim, który po dłuższej rozmowie postanawia trenować Monikę, co spotyka się z wielkim entuzjazmem Czarka. Artur stara się załagodzić spór między Konstancją a Kubą, a także z pomocą Anety i kierowcy Zbyszka próbuje odnaleźć Monikę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1377

Roztoccy czekają na wyniki badań dotyczących zgodności tkankowej Sebastiana i Antosi. Filip namawia Martę, by wyjechała z nim do Berlina. Kobieta dowiaduje się, że nie może liczyć na powrót do pracy po półrocznym urlopie. Maria nalega, by córka powiedziała Damianowi o ciąży. Cieślik przypadkiem dowiaduje się o stanie Moniki. Ma pretensje do Ziębów, że ukrywali przed nim tę wiadomość. Cieszy się jednak, że zostanie ojcem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1223

Kinga stara się przekonać ojca, aby nie jechał do Indii w poszukiwaniu matki. Jest zdania, że nie pomoże to w żaden sposób w odnalezieniu Teresy. Grażyna prosi Błażeja o spotkanie. Stara mu się przedstawić swój punkt widzenia na temat zaistniałej sytuacji. Dla niej różnica wieku jest zbyt dużą przeszkodą. Artur chce znaleźć logiczne wytłumaczenie dla faktu, że Izabela i Sabina spotkały się w barze. Zdobywa od Pawła kilka cennych informacji na temat córki Wekslera. Bartek jest zaskoczony, gdy rano w recepcji spotyka Wiktorię.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uzależnieni od kłamstw

Co trzecia osoba oszukuje o ilości pracy, którą ma do zrobienia, a co czwarta zataja prawdziwą liczbę partnerów seksualnych. Sprawdź, kiedy jeszcze nie mówimy prawdy.

Ulubione torebki gwiazd: Znajdz podobne w tańszych sklepach!

One wydają na nie astronomiczne sumy! Ty nie musisz! Pokazujemy, gdzie znajdziesz modele toreb podobne do tych, które pokochały gwiazdy!

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 18:21
janusz ten dziad stary na miejsu marty bym kopnela tego starego pryka w dupsko... an on przystojny jak widze jak on klei sie do niej to az bmy strzelila go w pysk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 16:52
ja na miejscu Marty odrazu żuciłabym tego Filipa bo cienias i idiota do tego ciągle myśli o własnej dupie nedzny "artysta" a Janusz to prawdziwy mężczyzna pilot ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 13:41
Tylko ze Marta ma dziecko z Filipem on jest mlody i pasuja do siebie. . . on wcale nie jest rozkapryszony tylko ze chce i spelniac marzenia i to dla niego wielka szansa. . . moze w koncu moiglby utrzymywac rodzine bo dla nieho nie jest komfortowa stuacja caly czas siedziec w domu z dzieckiem , pewnie jest mu tez z tego powodu glupio, a jego matka chce dla niego szczescia z reszta dla calej ich rodziny. . .A co do tego Janusza to go nie cierpie. . Marta ma przeciez rodzine i jak mu o tym powiedziala on powinien sie wycofac a nie robic by ona sie w nim zakochiwala coraz bardziej . . . za tym Janusz moglby byc jej OJCEM !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 13:25
A ja chce żeby Marta i Filip się rozeszli, bo jej nie lubię.. a poza tym będzie ciekawiej ; d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2011 12:33
mnie za to rozwala sytuacja grazyny i blazeja :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo