Co dziś w serialach?

Ostatnie odcinki seriali przed weekendem mogą przynieść wiele emocji... Sprawdź!
Co dziś w serialach?
07.01.2011

TVP1, 16:10, Moda na sukces, odc. 5289

Po rozmowie z Ridge'em Ashley próbuje pozbyć się Storma. Mężczyzna staje się natarczywy. Bridget jest zaskoczona zażyłością Nicka i Katie. Oświadcza jej, że nie zamierza rezygnować z ukochanego. Brooke próbuje przekonać Ridge'a, iż jej brat jest nieszkodliwy. Ridge nie chce zmienić zdania na temat Storma, którego uważa za niebezpiecznego człowieka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2002

Jerzy wraca z zakupów ze stosem gazet. W "Brukowej" zdjęcie Lubiczów opatrzono złośliwym komentarzem na temat Ryśka. W szkole Kasia słyszy kilka nieprzyjemnych uwag na temat ojca. Po powrocie do domu oświadcza, że już nigdy nie pójdzie do szkoły. Agnieszka interweniuje w redakcji gazety, jednak rozmowa z autorką artykułu niczego nie wnosi. Jerzy grozi redaktorce naczelnej pozwaniem do sądu. Kamila odkrywa w internecie wiele wpisów w obronie Ryśka. Norbert informuje o przeprowadzce matkę. Wieczorem chłopak dowiaduje się, że jest ona w szpitalu.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 427

Sambor ma kłopoty. Kurator sądowy chce skontrolować, czy zaniedbuje rodzicielskie obowiązki wobec Krzysia. Pod nieobecność Sambora Wiki uzyskuje zgodę na samodzielną operację. Iza dowiaduje się, że powinna się leczyć na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego. Wiki chce ją przed tym uchronić, włącza w plan rezydentów. Na Lenę spada kolejny cios leczenie może sprawić, że będzie bezpłodna. Do Leśnej Góry trafia studentka w ciąży, Ewa. Dziewczyna chce oddać dziecko do adopcji.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 5

Artur postanawia pomóc Kubie, Laurze i Hani. Jedzie do sądu i deklaruje chęć zaopiekowania się dziećmi. Rafał, szantażowany przez Marcina, chce zdobyć pieniądze, którymi zapłaciłby Drozdowi za milczenie. Czarek umówił Monikę na spotkanie z promotorem bokserskim Michałem Czewskim. Dziewczyna spóźnia się. Cezary idzie do chińskiej restauracji, w której, jak sądzi, pracuje Monika.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1220

Bartek i brat Tomasz są załamani na myśl o tym, co ich spotka podczas meczu z mnichami. Wadlewska drużyna nie ma z tymi przeciwnikami najmniejszych szans na boisku. Patryk wpada na świetny pomysł, jak uderzyć w najsłabszy punkt zakonników. Namawia Emilkę, aby razem z Eweliną i innymi dziewczynami założyły drużynę cheerleaderek. Mogłyby w ten sposób skutecznie odwrócić uwagę zawodników z przeciwnej drużyny, rozproszyć ich koncentrację. Grzegorz wyjawia Renacie prawdę na temat swojej sytuacji w pracy. Jego złe samopoczucie było odbiciem obaw z powodu przymusowego odejścia na emeryturę. Grzegorz czuje się niepotrzebny. Karol ustala z Izabelą ostatnie szczegóły dotyczące wprowadzenia Sabiny do rady nadzorczej. Rozmowa między wspólnikami staje się dość napięta, kiedy Izabela podkreśla, że nie zamierza być marionetką w jego rękach. Weksler traci cierpliwość. Aneta i Artur knują plan zniszczenia Wekslera i Izabeli. Pałkowska uważa, że najodpowiedniejszym posunięciem będzie skłócić wspólników, a następnie obserwować z boku, jak się wzajemnie eliminują. Niestety, będą do tego potrzebowali zaufanej osoby w firmie. Jedynym kandydatem dla Artura jest Wroński  przypiera go do muru i namawia do współpracy. Wroński otwiera się przed Arturem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kira czy Kermit? Dziwaczne IMIONA DLA DZIECI

Wyobraźnia niektórych rodziców jest w tej kwestii naprawdę nieograniczona…

Najstarszy ojciec świata: Ma 94 lata i kilkumiesięcznego syna!

Staruszek myśli już o kolejnym potomku…

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2011 15:54
nie rozwiedli sie ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2011 15:23
w PM Artur rozwiódł się w końcu z Bereniką? bo dawno nie oglądałam :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2011 10:50
moja reakcja była taka jak niżej ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2011 07:09
Uuu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo