Co dziś w serialach?

Nie możesz doczekać się kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu? Wystarczy, że zajrzysz do naszego przewodnika, a wszystko stanie się jasne!
Co dziś w serialach?
04.01.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5285

Nick jest zaskoczony, kiedy Katie radzi mu, by przestał się widywać z Bridget. Niespodziewanie kobieta zaczyna go całować. Brooke boi się o Ricka. Nie podoba się jej, że spotyka się z Taylor. Brooke i Ridge postanawiają z nią o tym porozmawiać.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1999

Paweł śmieje się z rodowego sygnetu, który zamówił Jerzy. Tymczasem Chojnicka zamierza go nosić na co dzień. Podczas rozmowy z ojcem Ola wyjawia mu, że postanowili z Norbertem wynająć mieszkanie. Paweł nie jest zachwycony, ale zgadza się pomóc finansowo młodym. Bogna idzie na pierwszą wizytę do poradni psychiatrycznej. Umniejsza jednak problem, a nawet mu zaprzecza. Jerzy postanawia kupić nowy telewizor. Paweł wpada na pomysł, że Ola i Norbert mogliby zamieszkać w mieszkaniu Grażynki i Ryśka.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 42

Paweł martwi się, że Bartek nigdzie nie wychodzi, tylko całymi dniami ślęczy na książkami. Bezskutecznie próbuje wyciągnąć syna na basen. Weronika mówi synowi, żeby się nie przemęczał. Tego samego dnia Bartek wraca ze szkoły z tróją z kartkówki. Tymczasem Wiktoria dostaje piątkę z matematyki. Leszczyńscy są zaskoczeni. Sytuacja znów się powtarza. Okazuje się, że rodzeństwo zawarło pewną umowę. Ryszard wybiera się na delegację. Gdy wyjeżdża, atmosfera w domu rozluźnia się. Dzieci zamawiają pizzę, Roma czyta nocami prasę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 518

Klara nadal nie chce się zgodzić na wakacyjny wyjazd z Hubertem do Rzymu, choć Nejman zaproponował, że w tym czasie zabierze Danutę na wieś. Ilona próbuje przekonać dziewczynę, by przestała być nadopiekuńcza w stosunku do matki. Iwona i Alek jadą do Kruszynian, w rodzinne strony chłopaka. Iwona jest zachwycona widokami, zabytkami i tatarskimi potrawami. Dominika proponuje Zdzisiowi i Zenkowi stałą współpracę. Mężczyźni są pod wrażeniem uroczej blondynki i zgadzają się na wszystko. Zdzisio domyśla się, że dziewczyna jest prostytutką.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 799

Tomek jest rozczarowany postępowaniem Małgosi. Gdy do niej dzwoni, ona nigdy nie ma dla niego czasu. Wypytuje Budzyńskiego o jego przyjaciela, Artura, który pomaga dziewczynie w Rzymie. Okazuje się, że mężczyzna jest w trakcie rozwodu. Zosia kłóci się z koleżankami, które wytykają jej, że nosi niemodne ubrania. Agnieszka pomaga jej rozwiązać szkolne problemy. Renia zaprasza przyjaciół na ślub. Ewa sprzeciwia się małżeństwu ojca, odmawia przyjazdu na uroczystość. Dorota planuje iść na ślub z Lewickim. Budzyński spotyka się w kawiarni z kobietą.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 2

Monika udaje się do siedziby Sagowski Development, by ubiegać się o posadę sekretarki. Pomimo sceptycyzmu Baśki, dziewczyna jest przekonana, że uda jej się zdobyć wymarzoną pracę. Feliks próbuje delikatnie przekonać Artura, że przekręt Marcina Drozda nie mógł się udać bez współudziału Rafała. Mężczyzna nie chce o tym słyszeć. Artur odwiedza zaprzyjaźniony dom dziecka, który wymaga remontu. Spotyka się tam z Laurą, Hanią i Kubą. Dowiaduje się, że rodzeństwu grozi rozdzielenie. Pewne małżeństwo gotowe jest adoptować najmłodszą Hanię.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1372

Roman podejrzewa, że Honorata spotka się z innym mężczyzną. Jedzie do jej mieszkania. Dudek zaczyna pracę nad biografią Mieczysława Burzyńskiego. Biznesmen aż nadto wczuwa się w rolę i bardzo szczegółowo opowiada o dzieciństwie. Jerzy jest znudzony. Z marazmu wyrywa go telefon do Burzyńskiego. Biznesmen wydaje polecenie zlikwidowania nieposłusznego pracownika. Ewa jest zachwycona zdjęciem Julki. Igor pokazuje fotografię dziewczynki Zuzie i Kamilowi. Zuza dzwoni do Magdy, żeby pogratulować jej ślicznej córeczki.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1218

Sabina jest mile zaskoczona, że Aleks zjawił się na jej przyjęciu urodzinowym. Dla wykładowcy impreza jest tylko pretekstem do spędzenia czasu z Olą. Bartek i Patryk starają się wyciągnąć informacje od śmiałka na temat wyjazdu Janiny. Marian ma wyrzuty sumienia, że nie zareagował na czas. Twierdzi, że Janina wróciła do marynarza, dla którego kiedyś zostawiła go. Anna i Kinga starają się ochłonąć po ostatnim przykrym incydencie z właścicielem klubu fitness. Próbują znaleźć wyjście z sytuacji, które byłoby satysfakcjonujące dla obu stron.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czy warto kupować produkty z wyprzedaży?

Sprawdź, na co powinnaś uważać, kupując towar z przeceny.

RANKING: Najlepsze modelki 2010 roku

Wybiegowe gwiazdy warte miliony. Kto w tym roku zasłużył na tytuł modelki roku? Tym razem bierzemy pod uwagę głosy użytkowników Facebooka! 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2011 13:19
gdzie jest rysio i grazynka??? skoro ola moze tam mieszkac???????????????????????????????
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2011 10:03
piękne ma Agnieszka meble w kuchni :)) nie moge się napatrzeć
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2011 08:12
111
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo