Co dziś w serialach?

Nie czekaj do wieczora!Już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
03.01.2011

TVP1, 16:20, Moda na sukces, odc. 5283

Ashley słyszy kłótnię Ridge'a i Storma, nie wie jednak, czego dotyczy spór. Nick za namową Ricka zgadza się, żeby Taylor mogła zabierać czasem Jacka. Po rozmowie z Brooke zmienia jednak decyzję.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1998

Błażej odwiedza Kamilę, która ma poparzoną nogę. Dziewczyna uległa wypadkowi podczas sylwestra. Ola opowiada koleżance o udanym wypadzie w góry. Norbert chwali się ukochanej, że dostał pracę. Leszek proponuje Bognie leczenie psychiatryczne. Paweł i Krystyna jadą na Sadybę, żeby namówić Elżbietę na występ w programie telewizyjnym. Chojnicka zgadza się, ale pod warunkiem, że wcześniej przećwiczą wypowiedzi. Jerzy wraca od jubilera i pokazuje rodzinie sygnet rodowy z herbem Lubiczów.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 41

Barańscy wybierają się na wycieczkę. Chcą jechać rowerami za miasto. Mimo bardzo wczesnej pory, jadą do Leszczyńskich, by odzyskać pompkę rowerową. Paweł zazdrości Ryszardowi mobilizacji w rodzinie. Wycieczka nie należy jednak do udanych. Barańskich zaskakuje ulewa. Udaje im się schronić pod wiatą przystanku. Z nudów zaczynają grać w pytania. Paweł kupuje Bartkowi rower, próbuje zachęcić dziewczyny do wyjazdu na wycieczkę. Następnego dnia zabiera rodzinę na wyprawę rowerową. Teraz on potrzebuje pompki, która jest u Barańskich.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 517

Ksawery podejrzewa, że ojciec ma romans. Waldemar odpiera zarzuty. Chłopak jednak nie wierzy w jego zapewnienia i próbuje dociec prawdy. Wojtek wyjeżdża z Borysem w góry. Przed wyjazdem Borys czule żegna się z Marysią. Roman, obserwujący tę scenę, jest zazdrosny. Kazik, ojciec Zuzi, nachodzi Różę i Zdzisia. Tym razem chce, by Cieślakowie zatrudnili go do pomocy w ogrodzie. Spotkanie kończy się awanturą.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 798

Marek dojeżdża bezpiecznie do Niemiec. Do mieszkania w bloku Hanki wprowadza się Anna Gruszyńska. Mostowiakowa zaprzyjaźnia się z nową lokatorką. Nie wie, że sąsiadka ją okłamuje. Mirka wyznaje Irkowi, że pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. Ponieważ Podleśny nie jest na to gotowy, nie mogą dłużej być razem. Kwiatkowska odwiedza Kubę w pracy. Przy okazji poznaje jego szefa. Jankowski trafia do aresztu. Policja ustala, że pogróżki, które dostawał, Zduński pochodziły z komputera biznesmena.

seriale

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 1

Monika Milewska toczy pojedynek bokserski. W trakcie walki zgłasza uraz Cezaremu Wójcikowi, który jest jej trenerem i chłopakiem. Cezary lekceważy problem i każe jej szybko zakończyć walkę. Monika odnosi kontuzję. Przegrywa walkę i na jakiś czas musi zrezygnować z boksu, który był jej źródłem utrzymania. Artur, prezes Sagowski Development, przylatuje z Berlina, by zapobiec podpisaniu niekorzystnego kontraktu. Demaskuje Marcina Drozda, który chciał oszukać firmę. Monika postanawia znaleźć pracę w firmie Sagowski Development.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1371

Roman utwierdza się w przekonaniu, że Honorata go zdradza. Igor jest bardzo przejęty spotkaniem z Magdą. Ma nadzieję, że po raz pierwszy zobaczy córkę. Ewa prosi syna, żeby zrobił zdjęcie Julci. Okazuje się jednak, że Magda przyszła na spotkanie sama. Igor stara się ukryć rozczarowanie. Sebastian jest poruszony opowieścią Weroniki o problemach zdrowotnych Antosi. Weronika uświadamia Petrusowi, że jego nerka mogłaby uratować życie ich córki. Sebastian jest zaskoczony tą prośbą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1217

Po przeczytaniu listu ze Świnoujścia Janina zaczyna się pakować. Anna kolejny raz stara się dopiec Kindze. Ta jednak, z powodu kłopotów rodzinnych, traci jednak chęć do konfrontacji. Bogdan zjawia się w klubie fitness i nalega, aby Anna odwdzięczyła mu się za pomoc, którą od niego otrzymała. Szef uważa, że należy mu się nagroda. Kiedy zaczyna być natarczywy, w klubie zjawia się Kinga i ratuje koleżankę. Trwają przygotowania do imprezy urodzinowej Sabiny. Błażej odbiera telefon od jej mamy i zaprasza ją na imprezę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także: 

Gang pięknych złodziejek z RPA

W Republice Południowej Afryki grasuje gang młodych i atrakcyjnych kobiet, które kradną karty kredytowe i książeczki czekowe.

H&M na wiosnę – PIERWSZE ZDJĘCIA KOLEKCJI!

Będzie bardzo klasycznie! Elegancką prostotę ożywią wibrujące róże i turkusy.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2011 00:17
mucha ma płaszcz z bershki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2011 18:24
ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻ ! TANIO ! CENY DO NEGOCJACJI !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2011 14:40
ohhh!honorata zdradza romana!to straszne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2011 14:37
masacraa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo