Filmowy przewodnik weekendowy

Po imprezowej nocy warto zasiąść wygodnie przed telewizorem i obejrzeć dobry film...
Filmowy przewodnik weekendowy
01.01.2011

Sobota, TVP1, 20:25, Cudowne dziecko

Dwoje młodych muzyków spotyka się w Nowym Jorku i spędza najwspanialszy wieczór w życiu. Ona, ceniona wiolonczelistka, wraca do hotelu, w którym czeka na nią ojciec. Zakochani umawiają się nazajutrz na Washington Square, lecz pan Novacek krzyżuje ich plany. Gitarzysta Louis ma już nigdy nie zobaczyć dziewczyny, która, jak się okazuje, nosi w łonie jego dziecko. Lyla, będąc w zaawansowanej ciąży, po kłótni z ojcem wybiega na ulicę. Zostaje potrącona przez samochód. Po odzyskaniu przytomności dowiaduje się, że dziecka nie udało się uratować.

Sobota, TVP2, 15:55, Trzech mężczyzn i mała dama

Pięcioletnia Mary mieszka z mamą, Sylvią, i trzema "tatusiami": Peterem, Michaelem i Jackiem. Gdy Sylvia zaczyna odnosić sukcesy na Broadwayu, dochodzi do wniosku, że ten układ ją męczy. Kobieta chce stworzyć córce normalną rodzinę. Przyjmuje oświadczyny dyrektora teatru, Edwarda, i wyjeżdża z Mary do Londynu. Peter i Michael udają się na jej ślub. Okazuje się, że Mary nie jest szczęśliwa. Ojczym zamierza oddać dziewczynkę do szkoły z internatem. Przyjaciele zawiadamiają Jacka i wspólnie próbują odwieść Sylvię od poślubienia Edwarda.

Sobota, TVP2, 23:10, Hannibal

Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma być przynętą do wywabienia Lectera z kryjówki. Na trop Hannibala wpada inspektor Pazzi. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.

Sobota, TVN, 15:30, Złoto dla zuchwałych

II wojna światowa. Amerykański żołnierz Kelly bierze do niewoli niemieckiego oficera. Od więźnia dowiaduje się o tajnej misji przetransportowania 16 milionów dolarów w złocie. Niestety, cenny kruszec zdeponowano we francuskim banku, który znajduje się na ziemiach nadal okupowanych przez Niemców. Zorganizowana przez Kelly'ego grupa śmiałków wyrusza za linię frontu. By nie wzbudzać podejrzeń zwierzchników, zasypują generała Colta masą absurdalnych meldunków, których nikt nie potrafi rozszyfrować.

Sobota, TVN, 20:35, Superman: Powrót

Po sześciu latach nieobecności na Ziemi Superman powraca do Metropolis. Miasto opanowane jest przez siły zła. Przestępczość wzrasta, a mieszkańcy boją się wyjść na ulicę. Mściwy i demoniczny Lex Luthor, jedna z najbardziej wpływowych figur w Metropolis, szykuje złowrogi spisek przeciwko ludzkości. Jakby tego było mało, dają o sobie znać także starzy wrogowie z planety Krypton. Superman musi stawić im wszystkim czoła. Przed nim jednak jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania, odzyskanie ukochanej Lois, którą przed laty zostawił bez słowa.

Sobota, TVN, 23:20, Świadek koronny

Dziennikarz śledczy Marcin Kruk stracił przed trzema laty ciężarną żonę. Kobieta zginęła przypadkowo, wskutek mafijnych porachunków. Od tej pory Marcin ma jeden cel  odnaleźć i ukarać sprawców. Przeprowadzając wywiady z kolejnymi osobami mającymi powiązania z lokalną mafią, namierza wreszcie winnego. Jest nim niejaki "Blacha", gangster, który zdecydował się na współpracę z policją, otrzymując w zamian status świadka koronnego. Panowie spotykają się podczas wywiadu.

filmy tylko dla kobiet

Niedziela, TVP1, 14:05, Śnięty Mikołaj III: Uciekający Mikołaj

Zbliża się Boże Narodzenie i na Biegunie Północnym rozpoczynają się wielkie przygotowania do świąt. W tym roku jednak św. Mikołaj ma znacznie więcej stresów, gdyż jego żona, pani Mikołajowa, oczekuje dziecka. Mikołaj, chcąc sprawić małżonce przyjemność, zaprasza teściów do domu. Przebiegły Jack Frost przez cały czas marzy, aby zająć jego miejsce i stać się ulubieńcem wszystkich ludzi. Próbuje wykorzystać rodzinne spotkanie, aby pozbawić św. Mikołaja pracy.

Niedziela, TVP1, 21:10, Wichry namiętności

Wlliam Ludlow, generał, który odszedł z wojska, gdyż nie zgadzał się z rządowym rozwiązaniem kwestii indiańskiej, zamieszkał wraz z trzema synami u podnóża Gór Skalistych, w Montanie. Na chłopców a szczególnie na średniego z braci, Tristana  ogromny wpływ ma przyjaciel rodziny, Indianin "Szybkie Pchnięcie". Na krótko przed wybuchem I wojny światowej na farmę przyjeżdża Susannah, narzeczona najmłodszego z synów. PiĘkna dziewczyna robi na pozostałych braciach ogromne wrażenie. Wkrótce wszyscy wyruszają na wojnę.

Niedziela, TVN, 20:00, Lawina

Historia oparta na wydarzeniach, które rozegrały się w 1999 r. w austriackich Alpach. Młody lekarz i jego dziewczyna Anna pełnią dyżur w placówce ratowniczej. Wezwani na pomoc, wyruszają, aby ratować snowboardzistę, w którym Anna rozpoznaje brata. Misja kończy się niepowodzeniem, a Marc i pełna rozgoryczenia Anna rozstają się. Spotykają się po latach na pogrzebie Michaela, którego ciało zostało odnalezione. Lecz nie mają sposobności do rozmowy, gdyż masy śniegu w górach zagrażają zejściem lawiny.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Tak tyją gwiazdy – GALERIA „PRZED” i „PO”!

Zobacz zdjęcia gwiazd, które przez otyłość zmieniły się nie do poznania!

Kim z zawodu są gwiazdy?

Brak matury i marne zawody… Sprawdź, które gwiazdy nie mają wykształcenia!

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2011 22:55
Lawina bardzo fajny film polecam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2011 20:36
No właśnie, co to za chała? Chciałam oglądnąć "Cudowne dziecko" a tu inny film leci :/ nie wciskajcie ludziom kitów bo to wstyd!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2011 20:18
buuumy nie ma żadnego cudownego dziecka, jak już to "August Rush " i to było w środę wieczorem. Trzeba się orientować trochę , a nie srać w gacie i tylko papilota czytać, a w ogóle co to za kity wy tu na tym portalu wciskacie?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2011 20:09
nie ma żadnego "cudownego dziecka" na jedynce tylko "gruby i chudzszy" ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2011 18:12
ZAPRASZAM NA MÓJ PASAŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻZ ! TANIO ! NOWA DOSTAWA CIUSZKÓW ! CENY DO NEGOCJACJI !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo