Co dziś w serialach?

Po świątecznej przerwie na ekrany wracają seriale. Sprawdź koniecznie, co nowego u Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
27.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5275

 Ridge jest zaniepokojony zażyłością między Taylor i Rickiem. Odwiedza byłą żonę i prosi ją, żeby nie angażowała się w związek z młodszym mężczyzną. Taylor obiecuje, że tego nie zrobi. Rick przypadkiem słyszy jej słowa. 

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1993

Bożenka i Kamila próbują naprawić drzwiczki kuchennej szafki, które zostały urwane podczas imprezy. Bognę odwiedza jej siostra, Barbara. Robi jej wyrzuty, że nawet w Boże Narodzenie nie przyjechała do ojca. Grozi, że odda go do zakładu. Wychodzi na jaw impreza w mieszkaniu Grażynki i Ryśka. Lubiczowej jest przykro, że córka niczego nie powiedziała. Redaktor zaprasza Elżbietę do wydawnictwa, aby pokazać egzemplarze książki. Koziełło martwi się o Błażeja, który nie wrócił do domu na noc. Bogna podejmuje decyzję i jedzie do Hrubieszowa. 

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 37

Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Wiktoria idzie do elitarnego liceum, w którym wymagane są mundurki. Weronika, na znak protestu, kupuje córce ekstrawagancką kurtkę i każe dziewczynie włożyć ją zamiast uniformu. Dyrektorka wzywa Leszczyńską na rozmowę. Roma kupuje rzeczy potrzebne dzieciom do szkoły. W trakcie zakupów zostaje przygnieciona piramidą puszek. Lekarz zaleca jej kilkudniowy pobyt w łóżku. Ryszard zastępuje żonę podczas rozpoczęcia roku szkolnego. Rodzice wybierają go na przewodniczącego rady.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 513

Władek jedzie do Jastrzębiej Góry na spotkanie z Sabiną. Kobieta każe mu napisać list, w którym ma wyjaśnić, że nie jest ojcem Kajtka. Gdy zaczynają wspominać dawne czasy, Sabina pozwala Władkowi na spotkanie z synem. Paweł wraca z nocnej imprezy, zachowuje się tak, jakby był pod wpływem narkotyków. Magda jest przerażona zachowaniem brata. Julia szykuje się do powrotu do Włoch. Po jej wyjeździe Jerzy dzwoni do Pawła. Agatka wyjeżdża na obóz sportowy. Wojtek chce pojechać z Borysem w góry, na wspinaczkę. Roman jest zazdrosny o ich zażyłość.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 796

 Mirka opowiada Irkowi o mężu, który ją bił i oszukiwał. Kobieta nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie. Podleśny dla żartu flirtuje na stacji benzynowej z dwiema dziewczynami. Gdy Mirka się o tym dowiaduje, zrywa z ukochanym. Kwiatkowska ma problemy w pracy. Odpowiada na listy od klienta, który naprzykrzał się Kindze. Wiadomości od mężczyzny stają się niecenzuralne. Ziober rozmawia przez telefon z Nataszą. Dziewczyna zapewnia, że mąż jej nie grozi, ale jest zdenerwowana. Łukasz zostaje pobity przez chuliganów.

 

klan

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1367

Hoffer jest zaniepokojony zachowaniem Honoraty. Podejrzewa narzeczoną o zdradę. Danka zaprasza Gosię i Piotra na obiad. Ola uważa, że Piotr jest wobec Gosi nadopiekuńczy i narzuca jej swoje zdanie. Dziwi się, że rodzice tego nie zauważyli. Monika jest w depresji po rozstaniu z Cieślikiem. Na domiar złego spotyka w barze Damiana, a ten udaje, że jej nie widzi. Ziębowie martwią się o córkę, ale nie wiedzą, jak jej pomóc. Maria radzi Monice, by poszła do lekarza.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1213

Po rozmowie z Turczykiem Król zmienia plany dotyczące kolejnego dziecka. Nie chce podejmować takiego wyzwania, tłumacząc się wiekiem. Renata jest załamana. Aleks mówi Arturowi, że firma, która ma być podwykonawcą, ma poważne problemy. Projekt skończyłby się fiaskiem, a Kulczycki Corporation poniosłaby olbrzymie straty. Artur informuje Terczyńskiego o zbliżających się kłopotach. Izabela postanawia wycofać kaucję, którą wpłaciła za Artura. W wyniku tego Kulczycki trafi z powrotem do więzienia. Wiktoria umawia się na wizytę kontrolną do Bartka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Szokujące zdjęcia anorektyczek: Photoshop czy brutalna rzeczywistość?

Do tego prowadzi niebezpieczna obsesja odchudzania. Zobacz wstrząsające fotografie śmiertelnie wychudzonych kobiet!

Z jakich powodów najczęściej zrywamy?

Które problemy par stają się prawdziwą kością niezgody i najczęściej przyczyniają się do rozstań?

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 14:19
modnisi-styl.blogspot. com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 10:36
a gdzie "prosto w serce'' ?? nie będzie ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 09:39
Urocze zdjęcie, odzwierciedlające treść artykułu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 02:32
kuźde wiecej was nie moze plakac o tą sukienkę ? dajcie spokoj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 00:47
a to zdjęcie mi tu po co xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie