ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK TELEWIZYJNY

A jednak także i w tym roku w naszych domach zagości rozbrajający i uroczy Kevin! I znów zostanie sam w domu!
ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK TELEWIZYJNY
25.12.2010

I Dzień Świąt Bożego Narodzenia

TVP1, 20:15, Asterix na olimpiadzie

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa. Przybrany syn Cezara, Brutus, chcąc zdobyć księżniczkę, posyła na igrzyska najlepszych rzymskich sportowców. Uczucie do Iriny żywi także Gal Romantix, który od dawna śle do niej miłosne listy. Wie, że musi przystąpić do zawodów i wygrać, w przeciwnym razie jego marzenia legną w gruzach. Na pomoc spieszą mu przyjaciele, Asterix i Obelix.

TVP2, 16:05, Powrót do przyszłości II

Marty, przy użyciu wspaniałego wehikułu czasu, którego konstruktorem jest jego przyjaciel  szalony naukowiec, dr Emmett Brown, w towarzystwie doktora oraz ukochanej Jennifer wyrusza na kolejną wyprawę. Tym razem przenosi się w odległą przyszłość i ląduje w roku 2015, by uchronić swoje dzieci przed kłopotami w szkole. Udaje im się wylądować ponownie w Hill Valley, w Kalifornii, nieopodal knajpki, gdzie za kilka minut przyszły syn Marty'ego ma się wplątać w aferę kryminalną, która pociągnie za sobą katastrofę całej rodziny.

TVN, 15:30, Jack Frost

Kariera muzyczna jest najważniejsza w życiu Jacka Frosta. Mężczyzna zaniedbuje żonę Gabby i synka Charliego. Ale kiedy nadchodzą święta Bożego Narodzenia, Jack zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele bliscy dla niego znaczą. Niestety, zanim zdąży okazać im prawdziwe uczucia, ulega wypadkowi samochodowemu i ginie. Następnego roku Charlie lepi ze śniegu bałwana i ubiera go w czapkę i szalik taty. Wywołuje tym dziwne zjawisko.

TVN, 20:00, Fred Claus, brat Świętego Mikołaja

Fred zawsze żył w cieniu młodszego brata, Mikołaja. Nigdy nie był aż tak lubiany, aż tak zabawny i tak chętny do dawania prezentów, jak Mikołaj. Jego próby dorównania bratu, mimo usilnych starań, nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. To, co wyróżnia Freda spośród innych, to wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Kiedy po raz kolejny w nie wpada, z pomocą przychodzi Mikołaj, który stawia mu jednak pewien warunek. W zamian za okazaną pomoc Fred ma rozpocząć pracę w zlokalizowanej na biegunie północnym fabryce zabawek Świętego Mikołaja.

premiery filmowe

TVN, 22:00, Uwierz w ducha

Film z gwiazdorską obsadą: Whoopi Goldberg, Demi Moore i Patrickiem Swayze. Młodzi małżonkowie, Sam i Molly, są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.

Polsat, 12:30, Zawód: Święty Mikołaj

Lucy Cullins jest producentem kanału telezakupów w telewizji kablowej. Kobieta postanawia zatrudnić jako świętego Mikołaja w serii reklamówek starszego dżentelmena, który nazywa się Nick. Okazuje się, że to on jest prawdziwym św. Mikołajem. Ponaddwustuletni Nick jest w fatalnej sytuacji. Czeka go obowiązkowa emerytura ze względu na sędziwy wiek. Musi znaleźć kogoś, kto zastąpi go na następne dwa stulecia. OsobĄ, którą sobie wybrał na następcę, jest właśnie Lucy Cullins.

Polsat, 20:00, Kevin sam w domu

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

Polsat, 22:00, Wesołych Świąt

Dla okulisty Steve'a Fincha święta to najlepszy czas, by wykazać się talentem organizacyjnym. Mężczyzna w najdrobniejszych szczegółach planuje wszystkie grudniowe atrakcje. Znudzona rytuałem rodzina Steve'a z radością przyjmuje zmianę, którą zwiastuje wprowadzenie się do domu naprzeciwko sprzedawcy samochodów, Buddy'ego Halla. Nowy sąsiad nieoczekiwanie staje się rywalem "króla" Bożego Narodzenia _ zamierza bowiem ozdobić dom milionem żarówek i sprawić, by obiekt był widoczny z kosmosu. Między mężczyznami wybucha konflikt.

program telewizyjny

II Dzień Świąt Bożego Narodzenia

TVP1, 11:55, Twoje, moje i nasze

Opowieść o parze zakochanych, którzy pragną rozpocząć wspólne życie. Wdowiec Frank Beardsley oświadcza się owdowiałej projektantce damskich torebek Helen North. Nic w tym dziwnego, gdyby nie ich bardzo liczne potomstwo z poprzednich związków. Frank ośmioosobową gromadkę trzyma żelazną ręką, natomiast Helen  matka dziesięciorga dzieci, jest zwolenniczką liberalnych metod wychowawczych. Mimo tego pragną stworzyć wspólną rodzinę.

TVP1, 20:15, Zaczarowana

Królowa Narissa postanowiła zniszczyć rodzące się uczucie między piękną, ale biedną Giselle a księciem Edwardem. Bezwzględna macocha, chcąc uchronić księcia przed mezaliansem, wyrzuca dziewczynę z bajkowego świata wprost na ulice Nowego Jorku. Zagubiona w nowej rzeczywistości Giselle nieoczekiwanie zakochuje się w uroczym prawniku Robercie. Lecz zrozpaczony książę podąża za ukochaną, a w ślad za nim okrutna królowa.

TVN, 16:40, Gwiezdny pył

Tristan mieszka w małej wiosce Mur. Zakochany w pięknej Victorii, obiecuje przynieść ukochanej gwiazdę, która na jego oczach spadła z nieba. Przedostaje się do Krainy Czarów, z której nie wrócił żaden śmiertelnik. W fantastycznym kraju zamieszkałym przez wróżki i elfy młodzieniec odnajduje Yvaine, gwiazdę, która ma kobiecą postać. Okazuje się jednak, że jest ona obiektem pożądania rządnych władzy synów króla oraz złej czarownicy, Lamii. W trakcie podróży po Krainie Czarów Tristan spotyka kapitana piratów, Szekspira.

TVN, 20:00, Shrek ma wielkie oczy

Halloween to ulubione święto Shreka. W tym roku planuje on świętować w pełni ogrowskim, przerażającym stylu. Zamiast tradycyjnych sztuczek i poczęstunku Shrek zakłada się z Fioną, Osłem, Kotem w Butach i innymi baśniowymi postaciami o to, czy odważą się spędzić noc w nawiedzonym zamku Lorda Farquada. Pobyt ma być dodatkowo okraszony straszliwymi opowieściami.

TVN, 20:35, Potwory kontra obcy: Dynie – mutanty z kosmosu

W rodzinnym miasteczku Susan tuż przed Halloween wykryto istnienie obcych. Zespół "wybryków natury" rozpoczyna śledztwo. Pozornie wszystko wygląda normalnie. Kiedy jednak nadeszło święto Halloween, wszystkie niewinnie wyglądające lampiony z dyni ujawniły prawdziwe, potworne oblicza. Zmutowane dynie rozpoczęły realizację nikczemnego planu podboju Ziemi. Susan wraz z potworami rozpoczyna walkę.

program tv na święta

Polsat, 15:15, Naga broń

Porucznik brygady specjalnej Frank Drebin po udaremnieniu tajnej konferencji terrorystów na Bliskim Wschodzie otrzymuje zadanie ochrony królowej Elżbiety II podczas jej wizyty w USA. W ten sposób wpada w sam środek przemyślnej intrygi. Zresztą wszędzie, gdzie pojawia się porucznik Drebin, wydarzenia nabierają niezwykłego przyspieszenia.

Polsat, 20:00, Święta last minute

Gdy państwo Krankowie ze względu na nieobecność córki postanawiają spędzić Boże Narodzenie na Karaibach, ich sąsiedzi wpadają w gniew. Nie mieści im się w głowie, że można przeżyć święta poza domem, bez kupowania choinki i pieczenia ciast. Zbulwersowani postanawiają za wszelką cenę odwieść Kranków od pomysłu wyjazdu i nakłonić ich do udziału w tradycyjnym dekorowaniu ulicy. Tymczasem w przeddzień Bożego Narodzenia córka państwa Kranków informuje rodziców, że jednak przyjeżdża na święta do domu. Zaczyna się szaleństwo spóźnionych przygotowań.

Polsat, 22:00, Lepiej być nie może

Melvin Udall, autor poczytnych romansów, wiedzie życie samotnika. Jest ekscentrykiem i odludkiem. Wdaje się w awantury z sąsiadami, szczególnie z mieszkającym naprzeciwko artystą, Simonem. Jedyną osobą, którą zdziwaczały mężczyzna toleruje, jest Carol, kelnerka z pobliskiej restauracji. Gdy Simon trafia do szpitala, Melvin zostaje zmuszony do zaopiekowania się jego psem. Pewnego razu Udall dowiaduje się, że Carol odeszła z pracy. Rozgniewany wszczyna awanturę, a następnie zdobywa jej adres i postanawia ją odszukać.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Świąteczne gadżety do domu

Jak stworzyć świąteczną atmosferę w mieszkaniu albo domu? Postaw na dodatki, które stworzą wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój.

Ulubione ciuchy gwiazd ( jednak nie wyrzucają ubarń do kosza)!

Mimo że ich garderoby pękają w szwach, są rzeczy, które celebrytki chętnie zakładają nawet po kilka razy, nie bacząc na złośliwe komentarze.

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 01:02
a ja w tym roku nie obejrzałam kevina bo miałam znacznie ciekawsze zajęcie :) i jak widać żyję i miewam się dobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 00:59
Dobrze, że Kevin leciał, bo nigdy nie oglądałam. Do dzisiaj znaczy się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 00:59
Dobrze, że Kevin leciał, bo nigdy nie oglądałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2010 00:45
a ja nie mogłam oglądać bo pojechałam w gości do rodziny, a u nich oglądanie TV podczas rozmowy jest wręcz niemożliwe ;(( smutno mi .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2010 16:30
wiekszosc nie chce kevina wybaczcie...jest nudny jak flaki z olejem
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie