Co dziś w serialach?

Już dziś premierowy odcinek „Prosto w serce” z Anną Muchą w roli głównej. Nie przegap go!
Co dziś w serialach?
23.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5273

Między Brooke i Taylor dochodzi do kłótni. Jej świadkiem jest Rick, który broni Taylor i w obecności matki wyznaje, że ją kocha. Brooke jest wstrząśnięta.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1991 

Agnieszka i Marek spędzają razem noc. Kobieta prosi ukochanego, żeby wyszedł przed śniadaniem, by uniknąć pytań Zosi. Nieoczekiwanie dziewczynka przyłapuję parę na pocałunkach. Ola i Norbert zbierają się do wyjazdu. Zyta jest wściekła, bo Michał, zamiast pójść z nią na zakupy, musi zająć się synami. Problem alkoholowy Bogny narasta. Leszek odkrywa kolejną butelkę wódki w szafie. Bożenka spotyka się z Błażejem i zaprasza go do siebie na imprezę w drugi dzień świąt. Chłopak ma przyjść bez pary. Zyta spotyka podczas zakupów Kingę i Oskara.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 39

W Sandomierzu szykuje się premiera przedstawienia "Anna Karenina" z udziałem słynnej aktorki. Reżyser, mąż Marii Brodzkiej, Wiktor Szymański dba o każdy szczegół spektaklu. Za kulisami ktoś podmienia śrubę w blokadzie wyciągarki służącej do opuszczania ekranu. Ekran spada na scenę, uderzając jednego z aktorów w głowę. W tym miejscu miała stać Maria. Policja podejrzewa, że ktoś chce pozbyć się aktorki. Wiktor oskarża Dominika, asystenta. Znika talizman Brodzkiej, bez którego aktorka nie chce grać. Marię zastępuje młoda dublerka, Paulina.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 36

Leszczyńscy jadą do nowego domu. Na miejscu przekonują się, że w kranie nie ma wody. Znajdują w piwnicy zawór, który Paweł z trudem odkręca. Wody jednak nie ma nadal. Leszczyńscy szukają wycieku. Tymczasem Bartek idzie do ogrodu, by zasadzić drzewo. Dokopuje się do podziemnego źródła. W domu Barańskich zjawiają się monterzy, żeby zainstalować alarm. Pan domu prezentuje rodzinie działanie instalacji. Niechcący uruchamia syrenę. Wieczorem, kiedy Roma ogląda film, włącza się sygnał alarmowy. Gdy zjawia się patrol, Roma zostaje wzięta za złodzieja.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 512

Do Piotra dzwoni lekarka ze szpitala, do którego rano przyjęto Kaję. Okazuje się, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Julia wciąż nie daje znaku życia. Wściekły Paweł urządza Karolinie awanturę. Hałasami na klatce schodowej zaalarmowały Roberta. Magda dowiaduje się, że Julia jest u rodziców. Paweł jedzie do Zakrzewia, ale żona nie chce go widzieć. Załamany i pewien, że to koniec jego małżeństwa, wraca do Warszawy prosto na imprezę u Filipa.

majka

TVP2, 21:40, Dr House, odc. 126

Szybko pogarsza się stan zdrowia maturzystki Abby. Nie mogąc odkryć przyczyn choroby, House ucieka się do niekonwencjonalnych metod. Postanawia poznać podświadome myśli pacjentki. Wilson chce umeblować nowe mieszkanie, ale okazuje się, że jest to trudne zadanie. Taub musi się uporać z kolejnym kryzysem małżeńskim.

TVN, 17:55, Majka, odc. 190

Majka i Michał odkrywają uroki Florencji, z niecierpliwością czekając na spotkanie z Aldo Brunim _ przyjacielem ojca Majki. Niestety, Aldo nie ma dobrych wieści. Ojciec Majki zginął dawno temu w wypadku samochodowym. Podczas nieobecności Majki i Michała dochodzi do ważnego wydarzenia. Kazimierz Duszyński budzi się ze śpiączki. Bartek dowiaduje się, że Kasia wygrała sporą sumę pieniędzy, a następnie że będzie ojcem, bo Kasia prawdopodobnie jest w ciąży. Michał postanawia oddać Majce wisiorek, który dostał od niej na szczęście.

TVN, 18:25, Prosto w serce, odc. 1

Monika Milewska toczy pojedynek bokserski. W trakcie walki zgłasza uraz Cezaremu Wójcikowi, który jest jej trenerem i chłopakiem. Cezary lekceważy problem i każe jej szybko zakończyć walkę. Monika odnosi kontuzję. Przegrywa walkę i na jakiś czas musi zrezygnować z boksu, który był jej źródłem utrzymania. Artur, prezes Sagowski Development, przylatuje z Berlina, by zapobiec podpisaniu niekorzystnego kontraktu. Demaskuje Marcina Drozda, który chciał oszukać firmę. Monika postanawia znaleźć pracę w firmie Sagowski Development.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1366

Antosia traci przytomność i zostaje zawieziona do szpitala. Gosia Zimińska wyprowadza się od rodziców do nowo wynajętego mieszkania. Marek jest zdenerwowany, bo musi zdążyć z przewiezieniem rzeczy córki przed pracą. Nieoczekiwanie zjawia się Piotr i proponuje pomoc. Zuza przekonuje Kamila, że powinien powiedzieć Igorowi o tym, że Magda wróciła do nałogu. Kamil w końcu ulega, ale najpierw chce porozmawiać z Magdą. Spotyka ją w ośrodku DDA i zaprasza do siebie. Magda przyznaje, że nie radzi sobie z samotnym macierzyństwem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1212

Mikser stara się za wszelką cenę dowiedzieć czegoś więcej na temat relacji między Błażejem i Grażyną. Po pewnym czasie Błażej opowiada mu o fascynacji Wekslerową. Artur prosi Franka, aby zajął się śledzeniem Wekslera. Renata coraz poważniej myśli o dziecku. Łazankowa opowiada Kłoskowej o ostatnich perypetiach doktora i bibliotekarki. Malwina cieszy się, że Bartek jest sam. Weksler informuje Izabelę, że już najwyższy czas wprowadzić nową osobę do rady nadzorczej. Typuje na to miejsce córkę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Prawdziwe imiona polskich gwiazd

Sprawdź, jak w rzeczywistości nazywają się najpopularniejsze gwiazdy rodzimego show biznesu!

VIDEO NA DZIŚ: Dzieci robią karierę i zarabiają miliony dolarów

Justin Bieber sprzedał w ciągu roku 4 mln płyt. Ma zaledwie 16 lat, a jest prawdziwą gwiazdą. U nas w duecie z 12-letnim "gangsterem", Jadenem Smithem.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 14:40
VwHaKL iqoowszzazva
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 10:31
dQdMPn buttmzmiwdga
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 20:18
Wait, I cnanot fathom it being so straightforward.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2010 19:58
"prosto w serce" this is piss of crap...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2010 13:37
jak można w ogóle kręcić jeszcze bardziej badziewną wersję telenoweli, w której grała natalia oreiro? polska telewizja coraz bardziej się stacza. Może to mogłoby się dziać w argentyńskich realiach ale na pewno nie w polskich. porażka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo