Co dziś w serialach?

Kto? Z kim? Dlaczego? Przeczytaj nasz przewodnik po serialach, aby być zawsze na bieżąco!
Co dziś w serialach?
22.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5271

Bridget spędza noc z Nickiem. Brooke niepokoi się, że córka robi sobie nadzieję, że znów będą razem. Pamela za wszelką cenę chce doprowadzić do rozstania Donny i Eryka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1990

Stanisława i Jeremiasz odmawiają udziału w Wigilii u Beaty. Postanawiają spędzić święta z córką Jeremiasza, która pragnie pogodzić się z ojcem. Daniel dzwoni z Londynu z informacją, że on i Weronika nie przylecą na święta, ponieważ dziewczyna choruje na grypę. Feliks, zadowolony z takiego obrotu sprawy, nie musi się wyprowadzać. Kasia i Maciek cieszą się ze świątecznego wyjazdu na wieś. Rozżalony Jasiek odwiedza ojca i skarży się, że chciałby aby wspólnie spędzili święta.

TVP1, 20:25, Ranczo, odc. 52

Księgowa Lodzia rzuca Czerepacha i broni Lucy. Nastroje wyborców po raz kolejny gwałtownie się zmieniają. Czerepach nie przejmuje się tym, uświadamiając sobie, że jest zakochany w Lodzi. Kobieta jednak nie chce go więcej widzieć. Czerepach podejmuje zatem uczciwą walkę. Po zwycięskich wyborach Lucy staje przed dylematem, co zrobić z wójtem. Nie jest osobą skłonną napuszczać na innych instytucje śledcze. Uważa jednak, że podłość wójta nie powinna pozostać bez kary.

TVP1, 21:30, Ratownicy, odc. 13

W trakcie spaceru w górach Jan i Monika trafiają na uroczystość przyjęcia nowego śmigłowca do parku maszyn pogotowia. Mężczyzna zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Jan wyznaje prawdę o przetargu i oszustwach Cezarego. Olga prosi Justynę o pomoc w namówieniu Norberta na powrót do domu, ale ta odmawia. Staszek rozmawia z Aśką o powodach jej decyzji w sprawie Darii. Dorota dostaje wyniki biopsji, z których wynika, że nie ma raka. Staszek składa przysięgę w pogotowiu. Ratownicy proszą Jana o przejęcie obowiązków naczelnika.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 35

Bartek przeprowadza w kuchni doświadczenie chemiczne, które kończy się wypadkiem. Leszczyńscy podsuwają mu pomysł prowadzenia badań socjologicznych. Bartek jedzie na dworzec. Tam siada w przejściu i czytać na głos poezję. Obserwuje reakcje przechodniów. Nadchodzi wieczór. Leszczyńscy są zaniepokojeni nieobecnością syna. Idą go szukać. Barański umówił się z bratem na mecz. Niestety, będzie musiał opiekować się Mateuszkiem. Zjawia się ojciec, który powiedział matce o Robercie i został wyrzucony z domu.

seriale w internecie

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 511

 W trakcie rozmowy z Julią Kasia zdradza koleżance, że obok zamieszkała studentka ASP Karolina. Paweł próbuje dodzwonić się do żony i wszystko jej wytłumaczyć, ale ona nie odbiera telefonu. Zdzisio i Zenek pomagają Dominice, która ucieka przed Kamilem. Na pożegnanie dają jej wizytówkę firmy. Sabina zabrania Władkowi kontaktowania się z Kajtkiem. Basia namawia chłopaka, by nie rezygnował z kontaktu z synem. Julka wraca do Polski, zastaje Karolinę w swoim mieszkaniu. Mówi Pawłowi, że to koniec ich małżeństwa.

TVP2, 20:55, Nowa, odc. 3

Zostaje zamordowany dziennikarz Robert Sznajder. W czasie zeznań świadków Wolskiemu wpada w oko Kamila, żona ofiary. Kobieta przez całą noc, także w chwili zabójstwa, nagrywała program w telewizji. Policjantom udaje się ustalić, do kogo należy numer telefonu, z którego dostali anonimową informację o zabójstwie. Wolski i Ada jadą pod wskazany adres. Przed wejściem do domu słyszą strzały. Zastają gospodarza z bronią w ręku  ktoś próbował go zabić. Okazuje się, że mężczyzna ma dowód na romans Kamili z asystentem jej męża.

TVN, 17:55, Majka, odc. 189

Michał wręcza Majce bilety lotnicze do Florencji. Mówi jej, że skontaktował się z przyjacielem zaginionego ojca. Policja nadal poszukuje Aleksandry Duszyńskiej, a prowadzący śledztwo Kozłowski przyjął za punkt honoru ją odnaleźć. W Panorama Projekt Bartek wciąż przeżywa porażkę, jaką była rozmowa z Kają Czyż na temat pracy. Przy każdej okazji dokucza Sabinie i Adamowi, wypominając im, że to przez ich igraszki stracili najlepszego projektanta na rynku. Majka i Michał wylatują do Florencji.

serial majka

TVN, 20:10, Na Wspólnej, odc. 1356

Marta wyznaje Januszowi, że ma męża i dziecko. Igor postanawia porozmawiać z Magdą. Czeka na nią w ośrodku, gdzie odbywają się spotkania DDA. Magda idzie do Kamila i robi mu awanturę, że na nią naskarżył Igorowi. W końcu jednak przyznaje, że napiła się alkoholu, bo rzucił ją chłopak i znowu została sama. Kolejne dializy bardzo męczą Antosię. Roztoccy zastanawiają się, co zrobić, jeśli nie uda im się odnaleźć Sebastiana. Na szczęście Sławek ma dla nich poufną informację _ Petrus żyje i jest zdrowy. Jednak miejsce jego pobytu jest ściśle tajne.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1211

Mikser dostrzega zmianę w nastroju Błażeja. Domyśla się, że kryje się za tym ta sama kobieta, z którą niedawno jego kolega wybrał się do filharmonii. Dowiaduje się, że chodzi o mamę Sabiny. Podczas rodzinnego obiadu Karol informuje Sabinę, że odblokował jej karty kredytowe, a także założył jej konto w banku. Grzegorz przeprasza Marka i Turczyka za podejrzenia. Sąsiedzi wybaczają sobie ostatnie nieporozumienia, ale za karę zostawiają Danusię pod opieką Grzegorza. Renata oznajmia, że chce mieć dziecko.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

VIDEO NA DZIŚ: Mistrzyni świata w tańcu na rurze

Tokijska striptizerka, której umiejętności są warte tysiące dolarów! Zobacz jeden z jej zmysłowych tańców…

POMYSŁ NA PREZENT: Przytulani Disney’a dla chłopca i dziewczynki

Dzieci uwielbiają bohaterów bajek Disney'a. Teraz mogą je mieć zawsze przy sobie!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 16:09
jak co tydzień, tradycyjnie ogladam Ranczo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 15:23
DDA to - Dorosłe Dzieci Alkoholików !!! i przez 'h' a nie 'ch' !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 11:47
3 stycznia? ale nie jestem pewna/...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 11:20
Kiedy jest ostatni odcinek Majki?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2010 08:57
Duże dzieci alkoholików !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo