Co dziś w serialach?

Nie możesz się już doczekać popołudnia, aby obejrzeć swój ulubiony serial? Wystarczy zajrzeć do naszego przewodnika, a wszystko stanie się jasne!
Co dziś w serialach?
21.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5269

Pam podstępem zostaje recepcjonistką w firmie Eryka. By zjednać sobie jego sympatię, umawia się z Donną na herbatkę po pracy. W domu Nicka dochodzi do konfrontacji między Brooke i Bridget, która słyszała rozmowę matki z ukochanym.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1989

Krystyna i Paweł rozmawiają o relacjach między Norbertem a jego matką. Dochodzą do wniosku, że wyjazd w góry jest dobrym rozwiązaniem. Elżbieta postanawia pomóc Beacie w przygotowaniu Wigilii. Jasiek chciałby, aby w kolacji uczestniczył ojciec, ale Jacek stanowczo odmawia. Na Sadybę przychodzi Błażej, który musi odebrać koronki dla Surmaczowej. Kamila jest przekonana, że chłopak szuka pretekstu, żeby ją zobaczyć. Ryśkowi udaje się przekonać oficera śledczego do zgody na świąteczny wyjazd. Lubicz oświadcza rodzinie, że wyjeżdżają do Brzezin.

TVP2, 19:00, Licencja  na wychowanie, odc. 34

Barańscy przygotowują się do wizyty nowego członka rodziny _ brata Ryszarda. Pouczają dzieci, jak mają się zachowywać przy stole. Godzinę przed umówionym spotkaniem w domu Barańskich zjawia się matka Ryszarda. Agentka biura nieruchomości prezentuje Leszczyńskim ofertę _ dom do remontu. Razem z nimi lokum oglądają inni klienci, którzy są zdecydowani na kupno. Nie mając czasu do namysłu, Weronika bez wahania podpisuje umowę. Niestety, okazuje się, że dom jest w gorszym stanie, niż myśleli.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 510

W gazetach ukazują się ogłoszenia Piotra o zaginięciu Kai. Na anons odpowiada Aldona _ współlokatorka Kai z więzienia. Okazuje się, że Kaja niedawno ją odwiedziła. Roman załatwia Wojtkowi obóz sportowy, ale syn nie chce jechać. Borys zabiera Wojtka na ryby. Chłopak zwierza się Sacewiczowi, że ma w szkole problemy w związku z nadwagą. Klara i Ada idą na próbę zespołu Huberta i Kuby. Starania Klary o to, by Kuba i Ada się pogodzili, przynoszą efekt. Danuta oznajmia, że został odwołany turnus rehabilitacyjny, na który miała jechać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 795

Tomek przekazuje Barbarze informacje o Annie Gruszyńskiej. Kobieta spędziła ostatnie lata w więzieniu. Staszek prosi Renię o rękę. Lekarka przyjmuje oświadczyny. Irek godzi się z Mirką, proponuje Kubie pracę przy renowacji pałacu na Śląsku. Ziober przekazuje mu nowe informacje o Jankowskim. Okazuje się, że kierowca biznesmena ma alibi. Rodzice martwią się o zdrowie Marka. Tymczasem Mostowiak przed wyjazdem do Niemiec opowiada Nowackiemu o swojej chorobie. Prosi, by otoczył opieką Hankę.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 188

Michał i Majka spotykają się z mecenasem Kotowskim. Są zdziwieni, że na spotkanie przyszedł również Władysław. Kotowski tłumaczy im, że tylko dzięki jego pomocy udało się ustanowić nowego prokuratora, który przywróci Michałowi prawa do Basi. W automobilklubie zjawia się policja z nakazem aresztowania Aleksandry. Dzięki pomocy Grażyny, kobiecie udaje się uciec przed organami ścigania. Michał mówi Adamowi, że ma zamiar wyjechać z Majką na kilka dni do Florencji, by odszukać jej ojca.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1364

Janusz zaprasza Martę do siebie. Piotr zabiera Gosię na niezapowiedzianą wycieczkę. Okazuje się, że chce pokazać jej mieszkanie, które dla niej znalazł. Gosia jest wzruszona, że Piotr tak o nią dba. Jednak Dance nadopiekuńczość Piotra wydaje się podejrzana. Kamil idzie na spotkanie DDA. Pod ośrodkiem spotyka Magdę. Zauważa, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Hoffer zabrania jej iść na spotkanie. Wieczorem Kamil kłóci się z Zuzą o to, czy powinni powiedzieć o wszystkim Igorowi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1210

Marysia przerywa pocałunki Pawła. Prosi go, żeby wyszedł. Bartek jest załamany, że Ewelina wycofała się ze ślubu. Dla niego jest to równoznaczne z tym, że go nie kocha. Berenika jest zaniepokojona sytuacją finansową, w której znaleźli się z Arturem. Ten postanawia zaryzykować, powierzając Aleksowi ostatnie oszczędności. Chce, aby pomógł mu je tak zainwestować, by w krótkim czasie miał z tego duży zysk. Podczas pracy Błażej spotyka Grażynę wychodzącą ze spotkania w kawiarni. Proponuje Wekslerowej przejażdżkę na skuterze. Grażyna się zgadza.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bożonarodzeniowy plan działania

Święta za pasem. Żeby nie szykować ich w pośpiechu i nerwach, warto zaplanować sobie pracę. Z głową!

Ulubione ciuchy gwiazd (jednak nie wyrzucają ich do śmieci)

Mimo że ich garderoby pękają w szwach, są rzeczy, które celebrytki chętnie zakładają nawet po kilka razy, nie bacząc na złośliwe komentarze.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 14:31
Ja słyszalam ze Ojciec Majki zginoł w wpadku samochodowym...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 13:53
IDIOTKA. TASIEMCE NIE TASIEMCE, ALE ZAWSZE JEST NA CZYM OKO ZAWIESIC WIECZOREM BO I TAK W TV JEST WIELKIE GOWNO.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 08:32
ha dobree
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 07:12
tasiemce powiadasz?a zaloze sie ze napewno je ogladasz!!bo w przeciwnym razie bys tu nie wchodzila!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 01:41
Tasiemce, ktore chyba nigdy sie nie skoncza :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie