Co dziś w serialach?

Kto? Z kim? Dlaczego? Dowiedz się już teraz o kolejnych intrygach, w jakie zostaną wplątani serialowi bohaterowie?
Co dziś w serialach?
20.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5267

Katie w zastępstwie za Bridget musi zaopiekować się małym Jackiem. Ona i Nick spędzają razem noc, pijąc whisky i rozmawiając o życiu. Na przyjęciu Eryk wyznaje, że kocha rodzinę, ale zamierza ożenić się z Donną. Dzieci próbują pocieszyć załamaną Stephanie. Pam przysięga Donnie zemstę. Brooke stara się przekonać Bridget, że nie powinna spotykać się z Nickiem. Ukrywa przed córką uczucia do mężczyzny.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1988

Feliks stara się przypodobać Monice w nadziei, że kobieta zmieni zdanie w sprawie wyprowadzki. Beata wpada na pomysł, by urządzić Wigilię dla rodzinny w nowym domu. Jerzy reaguje na propozycję z entuzjazmem. Czesia spotyka się po raz kolejny z pedagogiem w sprawie przedszkola. Zazdrosny Darek podejrzewa, że Cześka wpadła mężczyźnie w oko. Kolega proponuje Norbertowi i Oli wspólny wyjazd na święta w góry z paczką znajomych. Elżbieta i Krystyna dowiadują się, że kolejny tom ich książki nie ukaże się przed świętami.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 33

Paweł i Weronika trenują jogę. Gdy po ćwiczeniach Weronika wchodzi do łazienki, zaczyna krzyczeć. Na mydle siedzi ślimak. Okazuje się, że jest to ślimak teściów. Dziadkowie zlecają Leszczyńskim ważne zadania. Mają urządzić ogródek skalny i skopać grządki. Paweł wpada na pomysł, jak wyleczyć Weronikę ze strachu przed zwierzętami. Ojciec Ryszarda umawia się z synem, wręcza mu kopertę. Mężczyzna, czytając list, zamiera z przerażenia. Gdy asystentka wchodzi do gabinetu szefa, widzi w jego laptopie otwartą stronę kliniki onkologii.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 509

Władek czeka na wyniki badań DNA. Maciek zarzuca mu, że nie liczy się z jego uczuciami, a najważniejsi są dla niego Sabina i Kajtek. Karolina osacza Pawła, odwiedza go pod byle pretekstem. Magda pociesza brata. Ada zostaje na noc u Klary. Dziewczyna namawia przyjaciółkę, by pojechała z nią i Hubertem do Rzymu. Próbuje też przekonać Kubę, by wrócił do Ady. Po odebraniu wyników badań DNA Sabina dowiaduje się, co łączy Władka i Maćka.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 794

Renia wyznaje Marii, że kocha Staszka. Rogowska postanawia zabawić się w swatkę. Ewelina przychodzi do pracy z wielkim siniakiem. Rogowski domyśla się, że została pobita, okazuje dziewczynie troskę. Jednak pielęgniarka nie jest tak bezbronna, na jaką wygląda. Natalka namawia Jarka, by uciekł z domu i odwiedził ją na koloniach. Marek tłumaczy chłopakowi, że nie powinien dziewczynie we wszystkim ulegać. Marek prosi Hankę, by podjęła decyzję w sprawie ich małżeństwa. Barbara niepokoi się o zdrowie syna.

m jak miłość

TVN, 17:55, Majka, odc. 187

Prokurator zgodził się przesłuchać Mikołaja i przyspieszyć sprawę o uznanie ojcostwa. Aleksandra nie potrafi ukryć rozczarowania, że jej plany nie powiodły się. Prosi Grażynę, by przyprowadziła do automobilklubu prokuratora, który prowadzi sprawę Majki i Michała. Kobieta próbuje przekupić go, a kiedy to nie skutkuje, sięga po drastyczniejsze środki. Majka i Michał idą do sądu i dowiadują się, że prokurator zaginął.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1363

Roztoccy tracą nadzieję, że uda im się znaleźć Petrusa. Maria radzi Weronice, by poprosiła o pomoc narzeczonego Renaty. Sławek przychodzi do Roztockich. Weronika wyjawia mu, że Sebastian był świadkiem koronnym w procesie mafii. Dziedzic przyznaje, że to utrudni poszukiwania. Jerzy przyjmuje niespodziewanego gościa Mieczysława Burzyńskiego. Pewny siebie mężczyzna twierdzi, że jest biznesmenem i ma dla Dudka poważną propozycję. Piotr oświadcza się Gosi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1209

Czekając na świadków, Bartek i Ewelina snują plany na przyszłość. Patryk, Emilka i śmiałek dzielą się z zakochanymi uwagami na temat ich decyzji. Według nich, jest to nieodpowiedzialne posunięcie. Franek poznaje współpracownika Izabeli. Karol prosi Wrońskiego o kolejną przysługę. Chce, aby poparł kandydaturę jego córki na członka rady nadzorczej. Kinga stara się namówić Bogdana, żeby zwolnił Annę. Ta żali się Pawłowi. Po wysłuchaniu jej do Pawła dociera, że Anna jest mściwa. Następnie idzie on do Marysi i od progu zaczyna ją całować.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Lęk przed zamążpójściem

Strach przed ślubnym kobiercem? Małżeństwa obawiają się również kobiety. Czy ten problem dotyczy i ciebie?

Oryginalne pomysły na udekorowanie choinki

Prezentujemy kilka ciekawych sposobów na ozdobienie świątecznego drzewka.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 11:43
nbef6W bptoesuvxbpz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2011 04:43
I can't believe you're not playing with me--that was so hlefpul.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2010 16:45
taak,. ale w zyciu prywatnym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2010 22:03
z kim marysia jest w ciazy? z pawlem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2010 20:23
ale majka z pierwszej milosci (marysia) jest w ciazy , a nie majka czyli osyda ; p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie