Co dziś w serialach?

Przed nami weekend, dlatego już teraz sprawdź, co wydarzy się w serialowym życiu Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
17.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5265

Ridge żąda, żeby Brooke zdecydowała, czy chce być z nim, czy z Nickiem. Kobieta proponuje, żeby natychmiast wzięli ślub. Przed uroczystością rodzinną Eryk przyjeżdża do Donny. Obiecuje jej, że po tym wieczorze będzie już z nią. W domu Forresterów zaczyna się przyjęcie. Bridget pomaga Nickowi przy Jacku. Do Donny przychodzi Pam i grozi, że jeśli nie zostawi Eryka w spokoju, zabije ją.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1987

Grażyna i Rysiek zastanawiają się nad organizacją ferii dzieciom. Kamila oświadcza Bożence, że zależy jej na Błażeju i zamierza go odzyskać. Monika przygotowuje dom na przyjazd Daniela i Weroniki. Mimo niezadowolenia Feliksa, kobieta upiera się przy jego wyprowadzce na czas świąt. Matka Norberta jest zła, że syn nie spędzi z nią całej Wigilii. Ola namawia ukochanego do zajęcia stanowczego stanowiska w tej sprawie. Czesia spotyka się z pedagogiem, który wręcza jej projekt organizacji przedszkola. Kurzawską niepokoi bezinteresowność mężczyzny.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 425

Sambor wraca z dzieckiem po kolacji u van Graffów. Widzi, że ktoś wypada z pierwszego piętra. Zajmuje się poszkodowanym. W tym czasie w tłumie znika Krzyś. Sambor, chcąc odnaleźć syna, decyduje się prowadzić samochód po wypitym piwie. Zostaje zatrzymany przez policję. Dziecko zostaje znalezione w parku przez tajemniczą dziewczynę, Ninę. Marcin, Przemek i Agata znajdują nieprzytomną Izę, która targnęła się na swoje życie. Nie wiadomo, czy uda się ją uratować. Wiki natrafia u Agaty na silne leki przeciwbólowe. Martwi się o przyjaciółkę.

TVN, 17:55, Majka, odc. 186

Trwa rozprawa rozwodowa. Michał nie ma dowodów, żeby przekonać sąd, że jego żona kłamie, mówiąc o poświęceniu i wielkiej miłości. Wszystko wskazuje na to, że przegra sprawę. W Panorama Projekt Bartek, jako nowy szef projektantów, próbuje zwerbować kogoś do pracy. Jest zaskoczony, kiedy Kasia oznajmia mu, że dzwoniła Kaja Czyż  sława wśród krakowskich projektantów. Kiedy Michał myśli, że przegra rozprawę rozwodową, na salę sądową wchodzi doktor Kowalewska.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1208

Bartek oświadcza się Ewelinie. Zabiera ukochaną do domu misyjnego, gdzie brat Tomasz ma udzielić im sakramentu małżeństwa. Ewelina zgadza się na wszystko. Mlodzi proszą Patryka i Emilkę, aby zostali ich świadkami. śmiałek ma odpowiadać za przygotowanie obrączek. Mikser i Ola są pod wrażeniem nowej pracy Błażeja. On stara się ukryć, że pomogła mu mama Sabiny. Anna zamienia recepcję w klubie fitness na pomieszczenie do siłowania się na rękę. Zachęca Kingę do wzięcia udziału w walce. Karol jest zdania, że musi pogodzić się z Sabiną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Męskie sztuczki psychologiczne

Mężczyźni potrafią skutecznie wzbudzić w nas poczucie winy. Równie łatwo przychodzi im podważanie naszych argumentów. Jak bronić się przed podobną manipulacją?!

Polacy nie mają pieniędzy na prezenty, więc kradną je ze sklepów!

W grudniu policja odnotowuje trzykrotnie więcej zgłoszeń o kradzieżach, niż w pozostałe miesiące roku. Polacy wynoszą ze sklepów ubrania, kosmetyki, płyty, a nawet sprzęt AGD. Oczywiście dla bliskich!

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 22:27
ciekawa jestem co zrobią z Majką [ANETĄ ZAJĄC] jak ona teraz w 4 miesiącu ciąży to co jej scenarzyści wymyślą :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 15:13
uhuihjkhnjm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 12:33
nareszcie koniec tego badziewia, nienawidze 'Majki', ta cała tytułowa bohaterka jest taka bezpłciowa i nijaka. nie mogę się doczekać nowego serialu na tvn 'Prosto w serce'
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 11:51
w ten wtorek już?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 11:16
kiedy się Majka kończy?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie