Filmowy przewodnik weekendowy

W ten weekend stawiamy na miłość! W telewizji kilka wartych obejrzenia komedii romantycznych - przydadzą się chusteczki i... silne, męskie ramię obok!
Filmowy przewodnik weekendowy
18.12.2010

Sobota, TVP1, 20:20, Czego pragną kobiety

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata _ kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.

Sobota, TVP2, 23:50, Dyktator z Paradoru

Amerykański aktor otrzymał propozycję zagrania w filmie, który ma być nakręcony w małym karaibskim państewku, Parador. Szef tamtejszej policji postanawia wykorzystać niezwykłe podobieństwo Jacka Noaha do zmarłego niedawno dyktatora i proponuje mu wcielenie się w rolę władcy. Chce w ten sposób zapewnić krajowi zmianę władzy bez rozlewu krwi. Z tej niespodziewanej zmiany najbardziej zadowolona jest kochanka dyktatora. Tymczasem miejscowe odziały rebeliantów mobilizują siły, a tajne działania zwariowanego agenta CIA dopełniają chaosu.

Sobota, TVN, 14:15, Dennis znów rozrabia

Pan Wilson, sędziwy sąsiad Dennisa Mitchella, obchodzi urodziny. ChŁopiec postanawia odwiedzić go z kolegami, wciąga w zabawę z rzucaniem tortem i gonitwy po schodach. Pan Wilson ledwie wychodzi z tego doświadczenia cało. Zdaje sobie sprawę ze swojego wieku, gdy w odwiedziny przyjeżdża pełen sił i werwy dziadek Dennisa. Pan Wilson stara się rywalizować z dziarskim dziadkiem, ale nie starcza mu na to sił. Zrezygnowany zaczyna szukać eliksiru młodości. Wkrótce pada ofiarą oszusta udającego profesora, który sprzedaje nic nie warte specyfiki.

Sobota, TVN,  20:35, To właśnie miłość

10 historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą rodzinne i towarzyskie koligacje, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Pisarz kryminałów, odkrywszy małżeńską zdradę, wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. Premier Wielkiej Brytanii pierwszego dnia urzędowania zakochuje się w sekretarce.

Sobota, Polsat, 15:40, Brzdąc w opałach

9-miesięczny Bink zostaje porwany sprzed rezydencji w eleganckiej dzielnicy Chicago przez trzech przestępców. Kidnaperzy zamierzają wyłudzić spory okup od jego ojca, zamożnego przemysłowca. Z początku sprawa wydaje się prosta, a szef gangu, Eddie, nie przewiduje żadnych komplikacji. Tymczasem niemowlak jest wyjątkowo przedsiębiorczy.

premiery filmowe

Sobota, Polsat, 22:10, Kasa albo życie

John Plummer nie ma powodów, aby narzekać na życie. Dzięki narzeczonej ma dobrą pracę w firmie przyszłego teścia i swój los widzi w różowych barwach. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy jego siostrzenica dostaje się na wymarzony Harvard. Przypomina mu, że niegdyś obiecał opłacić jej studia. A te kosztują prawie 30 tys. dolarów. John oczywiście nie ma takich pieniędzy i zwraca się o pomoc do swego starego kumpla Duffa.

Niedziela, TVP1, 20:20, Dziewczyny z wyższych sfer

Molly Gunn żyje wystawnie i beztrosko, z dala od problemów zwyczajnych ludzi. Pewnego dnia dziewczyna traci majątek i musi iść do pracy. Zostaje nianią 8-letniej córki szefowej firmy płytowej. Ray jest bystra, oschła i nad wiek dojrzała, nie okazuje zrozumienia dla pomysłów opiekunki, jej kolorowych strojów, upodobań muzycznych i kulinarnych. Molly nakłania dziewczynkę do odwiedzania ojca, pozostającego w stanie śpiączki. Gdy mężczyzna umiera, Ray przekonuje matkę, by zwolniła opiekunkę. Wkrótce dziewczynka znika z domu.

Niedziela, TVN, 15:20, Tomcio Grubasek

Tommy Callahan jest miłym, sympatycznym i niezbyt inteligentnym grubaskiem. Po siedmiu latach edukacji kończy college i powraca do domu. Na miejscu zastaje wiele zmian. Jego ojciec _ właściciel podupadającej fabryki produkującej części samochodowe _ zamierza ożenić się z piękną Beverly. Chce, aby Tommy przejął rodzinną firmę. W trakcie uroczystości weselnej pan młody nieoczekiwanie dostaje zawału i umiera. Jego syn staje przed zadaniem ratowania rodzinnego interesu.

Niedziela, Polsat, 12:35, W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju!

Pechowa rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta i spędzić je w gronie bliskich. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem, a o spokoju nawet nie ma co marzyć. Nim rodzina zasiądzie przy wigilijnym stole, biedny Clark i jego niezbyt rozgarnięta żona muszą się uporać ze skłóconymi teściami, chorym psem, złośliwym szefem i wrednymi sąsiadami. Kroplą, która przelewa kielich goryczy, staje się przyjazd głupkowatego kuzyna Eddiego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

„MR. NOBODY” już 24 grudnia  w kinach! Koniecznie obejrzyj!

Jaco Van Dormael, reżyser wielokrotnie nagradzanego filmu „Ósmy dzień”, przedstawia wizjonerską opowieść o mężczyźnie, który obudził się w przyszłości jako najstarszy człowiek na Ziemi.

REPORTAŻ: Jestem gruba, nienawidzę swojego ciała

Jak się czują w swoich ciałach dziewczyny ze znaczną nadwagą? Czy są dyskryminowane?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 15:48
to wlasnie milosc jest swietny, niedawno go obejrzalam i bede do niego wracac w kazde swieta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 14:31
czego pragną kobiety -- kochaaaam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 13:36
To właśnie miłość!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 11:31
ja rowniez polecam uptown girls.. moj ulubiony film :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2010 11:02
A ja polecam Uptown Girls ze śp. Brittany Murphy. Lekki i przyjemny, ale też wzruszający :) Tylko nie rozumiem dlaczego w opisie streszczono film prawie, że do końca...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo