Co dziś w serialach?

Uczucia, zazdrość, miłość... Dowiedz się już teraz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
16.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5263

Nick jedzie do Taylor zabrać Jacka. Brooke postanawia zaczekać na ukochanego w jego domu. Pod nieobecność Nicka przychodzi Rick. Mówi matce, że właśnie tu jest jej miejsce. Taylor stara się być dzielna, ale po wyjściu męża z synem załamuje się.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1986

Zyta martwi się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Michał stara się ją pocieszyć. Czesia szuka fachowej porady w sprawie założenia punktu przedszkolnego. Matka Norberta robi wszystko, aby syn wrócił do domu. Spotyka się w kawiarni z Krystyną w nadziei, że Lubiczowa ją poprze. Matka Oli nie chce jednak wtrącać się w sprawy dorosłych już dzieci. Grażyna ma wątpliwości, czy wynająć Feliksowi mieszkanie na czas świąt. Przed zawodami pływackimi Kamila spotyka w szatni Darię, która również startuje. Kamila wycofuje się z zawodów.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 33

W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa. Jedną z modelek jest muzułmanka Malika. Dziewczyna prosi o rozmowę księdza Mateusza. Rozmowę przerywa telefon. Wkrótce Malika ginie. Dziewczyna najprawdopodobniej spadła ze schodów. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Malika była uciekinierką z Kosowa. Tomasz, który zorganizował sesję, namówił ją na pracę fotomodelki. Policjanci ustalają, że zaginęła torba dziewczyny, znaleziona później u małej Cyganki. Maria twierdzi, że znalazła torbę pustą. Nocą ktoś napada na śpiących w przyczepie Cyganów.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 32Roma ma dosyć sprzątania, zwłaszcza że Ryszard nie zauważa jej trudu. Barańscy zakładają się, że jeżeli mąż przez trzy dni utrzyma dom w czystości, żona przez miesiąc będzie spełniała jego życzenia. Gdy zbliża się trzeci dzień dyżuru, Ryszard jest wyczerpany i łamie go w krzyżu. Choć z obowiązków domowych nie wywiązał się zbyt dobrze, Roma oświadcza, że wygrał zakład. Ryszard ma tylko jedno życzenie. Dziadkowie Leszczyńscy uważają, że Bartek, jako środkowe dziecko, jest najbardziej poszkodowany z rodzeństwa. Twierdzą, że rodzice go zaniedbują.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 508

Paweł tęskni za Julią. Tymczasem do mieszkania naprzeciwko wprowadza się nowa sąsiadka. Okazuje się, że jest to Karolina. Waldemar odwołuje spotkania, jedzie do Klaudii, która chciała się z nim widzieć. W związku z problemami z Alkiem Iwona przekłada jedno z zaliczeń na wrzesień. Nie może się na niczym skupić, boi się, że nie zaliczy roku. Dostrzega, że rodzice mieli sporo racji, mówiąc o wyrzeczeniach, które będzie musiała ponieść, będąc w związku z muzułmaninem. Weronika mówi Romanowi, że Iwona i Alek się rozstali.

m jak miłość

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 125

Zespół House'a zajmuje się przypadkiem prowadzącej blog internautki, która nagle dostała krwotoków. Frankie opisuje swoje życie w najdrobniejszych szczegółach, liczy się też z opiniami czytelników. Ku niezadowoleniu swojego chłopaka, Taylora, radzi się internautów w ważnych życiowych sprawach. House odkrywa kompromitujący sekret z przeszłości Wilsona. Chase przeżywa zdarzenie, które podkopuje jego wiarę w siebie.

TVP2, 21:40, Tancerze, odc. 33

Zbliża się premiera spektaklu, tymczasem podczas próby Sylwia traci siły. Robert spotyka producenta, który szuka kontaktu z zespołem Jerzego i Mirona. Krzysztof otrzymuje propozycję zagrania w serialu. Jednak rola oznacza rozłąkę z Alicją. Tuż przed premierą Sylwia traci przytomność. Zabrano ją do szpitala. Alicja decyduje, że rolę Sylwii zagra Marta. Robert dowiaduje się od lekarza, że Sylwia jest w ciąży. Aleksandra zaprasza Alicję do gabinetu Heleny. Tam Alicja zastaje rywalkę i Krzysztofa w dwuznacznej sytuacji.

TVN, 17:55, Majka, odc. 185

Aleksandra ma zamiar zostać pacjentką doktora Sakowskiego. To uniemożliwi lekarzowi zeznawanie przed sądem na temat jej zdrowia, a tym samym ujawnienia informacji zawartych w karcie szpitalnej. Michał dowiaduje się, że jego jedyny świadek w sprawie rozwodowej nie może zeznawać przeciwko Aleksandrze. Razem z Majką postanawiają poprosić o pomoc doktor Kowalewską ta niestety odmawia. Aleksandra, przygotowując się do rozprawy, jest przekonana, że ją wygra.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1362

Ludzie Gąsiora napadają na Daniela. Dudkowie są zaskoczeni tempem, z jakim rusza promocja ich książki. Do Jerzego dzwoni sekretarz Burzyńskiego. Oznajmia mu, że powinien spotkać się z jego szefem. Dudek lekceważy tę sprawę. Honorata, w tajemnicy przed Romanem, szykuje się na spotkanie z poleconym przez koleżankę mężczyzną. Roman jest zaniepokojony zachowaniem ukochanej i zaczyna być zazdrosny. Podjeżdża po południu do warzywniaka Honoraty i odkrywa, że nie ma jej w pracy. Honorata spotyka się z Gabrielem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1207

Karol zmienia plany co do zasiadania w radzie nadzorczej firmy Kulczycki Corporation. Chce, aby ktoś figurował tam za niego. Izabela jest zaintrygowana pomysłem. Ich spotkanie biznesowe obserwuje Franek. Bartek pożycza od Patryka samochód i zapowiada Janinie, że nie przyjdzie do pracy. Następnie namawia Ewelinę, żeby pojechała z nim do brata Tomasza, gdyż zamierza wziąć z nią ślub. Marek przyznaje się Turczykowi, że był u Anety i rozmawiał z nią na jego temat. Tłumaczy, że nie miał złych intencji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najgorsze zawody w Polsce: Czego nie opłaca się robić?

Sprawdź listę zawodów, które są najmniej dochodowe. Kto napracuje się najbardziej, a zarobi najmniej?

„MR. NOBODY” już 24 grudnia  w kinach! Koniecznie obejrzyj!

Jaco Van Dormael, reżyser wielokrotnie nagradzanego filmu „Ósmy dzień”, przedstawia wizjonerską opowieść o mężczyźnie, który obudził się w przyszłości jako najstarszy człowiek na Ziemi.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2010 00:03
moda na sukces rocks
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2010 16:24
Majka robi się nudna ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2010 16:23
taaa. szaaaaał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2010 00:28
szału ni ma.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo