Co dziś w serialach?

Kolejne rozstanie czy może nowa miłość? Nie przegap nowych odcinków Twoich ulubionych seriali!
Co dziś w serialach?
15.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5261

W sądzie Storm wzywa na świadka Jamesa Warwicka, który potwierdza, że Taylor jest alkoholiczką i miewa halucynacje. Przesłuchana zostaje również Brooke. Kobieta opowiada o oskarżeniach Taylor pod jej adresem. Nick wyznaje, że kocha żonę, ale jej stan psychiczny nie pozwala na opiekę nad Jackiem. Eryk spotyka się z Donną. Obiecuje jej, że zostanie ze Stephanie tylko do czasu ich jubileuszu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1985

Norbert zostaje na stałe u Lubiczów. Chłopak martwi się jednak, że Paweł uważa go za intruza. Ryszard coraz bardziej zaprzyjaźnia się z profesorem. Podczas wspólnego obiadu zwierza się mu ze swojego problemu. Starszy pan opowiada z kolei historię życia ojca, który podczas wojny wykonywał wyroki na kolaborantach. Monika jest zła na Feliksa o jego humory. Tymczasem mężczyzna rozgląda się za jakimś lokum na okres świąt. Rozmawia na ten temat z Grażynką, która ma mieszkanie do wynajęcia. Okazuje się, że Zyta nie jest jednak w ciąży.

TVP1 20:25, Ranczo, 51

Panią Lodzię, wciąż nieprzytomnie zakochaną w Czerepachu, nękają coraz silniejsze wyrzuty sumienia. Kobieta jest świadoma, jak brudnych i niegodziwych chwytów jej ukochany użył przeciw Lucy. Czerepach symuluje ciężką chorobę, żeby myśli księgowej odwrócić od polityki, co przynosi szybki skutek. Sondaże nadal nie wskazują wyraźnego faworyta, dlatego Czerepach wymyśla cios ostateczny. Wójt ma się publicznie pogodzić z bratem i prosić go o wybaczenie win. Najpierw protestuje, ale wkrótce orientuje się, że warto zmienić zdanie.

TVP1, 21:30, Ratownicy odc. 12

Adam, fotograf, jedzie zrobić zdjęcia zawodnikom wyścigu Tour de Pologne. Ponieważ nie ma z kim zostawić synów, zabiera ich ze sobą. Pozostawieni sami sobie chłopcy narażają się na niebezpieczeństwo. Rusza akcja ratownicza. W pogotowiu trwają wybory naczelnika. Daria przeprowadza z Cezarym wywiad na temat sprzedaży ziemi. Wściekły ratownik rozmawia z Rojkiem o sprawie przetargu. Kurator wymusza na Staszku przyniesienie zaświadczenia o obiecanym przez Cezarego etacie w pogotowiu. Rojek próbuje popełnić samobójstwo.

TVP2, 19:00 Licencja na wychowanie, odc. 31

Wiki i Bartek wyjeżdżają na wakacje. Paweł obmyśla plan romantycznej kolacji. Biegnie do sklepu, by zrobić zakupy. Wieczorem piecze mięso, ziemniaki i warzywa. Jednak Weronika nie jest usatysfakcjonowana jego popisami kulinarnymi. Dzieci Barańskich również jadą na wakacje. Roma zamartwia się, co będzie robić w pustym domu, szybko jednak odkrywa zalety braku zajęć. Korzysta z wolnego czasu, a Ryszardowi, który po powrocie z pracy zastaje żonę popijającą drinka na leżaku, oświadcza, że nie przygotowała obiadu, bo wzięła urlop.

jak dobrze wychować dziecko

 

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 507

Kajtek coraz bardziej przywiązuje się do Władka. Przyjeżdża Sabina, aby zabrać syna. Władek próbuje namówić ją na zrobienie badań DNA. Jola chce wrócić do dawnej sylwetki. Chce zaproponować Basi wspólne ćwiczenia. Przy okazji przekonuje ją, by pozwoliła Zenkowi na założenie Biba-Taxi. Iza mówi Blance, że zaczęła nowy etap życia z Rafałem. Tymczasem Szymon nie potrafi pogodzić się z jej decyzją. Blanka dzwoni do niego z życzeniami urodzinowymi, spędzają razem miły wieczór.

TVP2, 20:55, Nowa, odc. 2

W parku zostaje znalezione ciało zastrzelonego mężczyzny. Okazuje się, że ofiara to członek mafii z Białołęki, która kontroluje rynek narkotyków w Warszawie. Trop prowadzi Adę i Wolskiego do Tytusa i Adasia. Przed dwoma laty został zamordowany mafioso Ryszard Szyma wraz z rodziną, a po jego ochroniarzu, Tytusie, zaginął ślad. Policjanci wiedzą, że Adaś może być świadkiem porachunków mafii.

TVN, 17:55 Majka, odc. 184

Sprawa o uznanie ojcostwa zostaje odroczona. Przesłuchanie Mikołaja przez prokuratora nie dochodzi do skutku. Wiktor przyznaje się do działań na szkodę Panorama Projekt na zlecenie Stefana Lisowskiego. Niestety, Kozłowski nadal nie ma dowodów przeciwko Aleksandrze Duszyńskiej. Doktor Sakowski zgadza się być świadkiem Michała na rozprawie rozwodowej. Michał nie wie, że Aleksandra obmyśla sposób, jak nie dopuścić do zeznań Sakowskiego. Z pomocą przychodzi jej Grażyna.

m jak miłość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1361

Weronika nie może zostać dawcą nerki dla córki z powodu niezgodności tkankowej. Adam proponuje żonie, by wspólnie odszukali biologicznego ojca Antosi. Koleżanka radzi Honoracie, by zamiast stosowania diety dokonała w pewnych zmian w życiu. Podaje jej numer telefonu do tajemniczego Gabriela. Andrzej obawia się o życie syna. Poprosi policję, by przydzieliła Danielowi ochronę. Spotyka się jednak z odmową. Daniel mówi w komisariacie, że chyba ktoś go śledzi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1206

Aneta jest urażona słowami Marka. Uważa zachowanie Żukowskiego za dziecinne. Jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że Turczyk jest w niej zadurzony. Grażyna dzwoni do Błażeja i prosi go o spotkanie. Przekazuje mu wieści na temat pracy, którą dla niego znalazła. Okazuje się, że jej znajoma ma firmę consultingową i potrzebuje kuriera, który rozwoziłby dokumenty po mieście. Według Karola nie jest to odpowiednie zajęcie dla tak zdolnego chłopaka. Oferuje on pomoc w znalezieniu czegoś ambitniejszego. Błażej odmawia Wekslerowi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uliczne biczowanie muzułmanki (Wstrząsający materiał video!)

Czym sobie zasłużyła na baty w biały dzień zadane przez silniejszych od siebie, wyposażonych w bicze, mężczyzn?

5 najkrwawszych seryjnych morderców – SZOKUJĄCE!

Potwory, o których mówił cały świat. Zbrodnie, których nie dało się przewidzieć.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2010 18:18
Skonczyl sie nowy sezon i są powtórki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2010 13:00
ja mysllam, ze nowy sezon juz sie skonczyl??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2010 12:21
Dlaczego ciągle dajecie streszczenia starych odcinków Licencji na wychowanie!!!! Przecież od września leci nowy sezon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie