POMYSŁ NA PREZENT: Najnowsza płyta P!NK - Greatest Hits!

Młodsza siostra i kochająca imprezy przyjaciółka ucieszą się z płyty z największymi przebojami P!NK - energtyzująca mieszkanka
POMYSŁ NA PREZENT: Najnowsza płyta P!NK - Greatest Hits!
14.12.2010

Ukazała się kolekcja przebojów tej właśnie, jednej z najciekawszych i najbardziej barwnych wokalistek pop ostatnich lat. Od ponad dekady bawi ('Get The Party Started', 'So What'), wzrusza ('Sober', 'Please Don't Leave Me',  'Dear Mr. President'), ale i dowcipnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość ('Stupid Girls').

Na krążku, poza znanymi przebojami, także trzy zupełnie nowe kawałki, które z pewnością wpadną w ucho każdej imprezowiczce. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent dla młodszej siostry albo przyjaciółki - pędź do sklepu muzycznego!

Natasza Lasky

Zobacz także:

REPORTAŻ: Pokolenie "sweet fotek"

PSYCHOZABAWA: Czy potrafisz uwodzić?

 

 

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 20:08
Britney lepsza :p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 16:46
Jest genialna... Dostałam ją na urodziny 8 grudnia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 12:24
"Please don't leave" me wzrusza? To chyba najbardziej przewrotna piosenka jaką znam, teledysk- mistrzostwo, bardzo nie lubię oglądać teledysków, gdyż ograniczają moją wyobraźnię pobudzaną przez muzykę, ale ten teledysk jest świetny, jednak tak jak piosenka nie jest wzruszający.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 09:29
MŁODSZEJ SIOSTRY?!!!! ... PRZECIEZ MUZYKA P!NK JEST ADRESOWANA TAKZE I CHYBA PRZEDE WSZYSTKIM DO DOJRZAŁYCH KOBIET ... słucham muzyki p!nk (mam 23lata) i musze napisac ze wiekszosc piosenek nie mowi o byle czym , sa to dojrzałe tekszty PRAWDZIWE ... Alicia sama je pisze ... nie jest i nigdy nie była maskotka komercji !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie