Co dziś w serialach?

Jeżeli nie możesz się już doczekać popołudnia, aby sprawdzić jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych serialowych bohaterów, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik!
Co dziś w serialach?
14.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5259

Nick nie chce oddać dziecka Taylor. Twierdzi, że kobieta jest w złym stanie psychicznym i nadużywa alkoholu. Prosi o pomoc Storma, który doprowadza do przesłuchania małżonków przed sądem. Zbliża się rocznica ślubu Stephanie i Eryka. Felicja planuje uroczystość. Ma nadzieję, że Eryk wróci do Stephanie.

TVP1, 17:55 Klan, odc. 1984

Matka Norberta jest przekonana, że po wyprowadzce ojca Norbert wróci z powrotem do domu. Jednak chłopak wraz z Olą postanawiają przekonać Lubiczów, żeby na stałe u nich zamieszkał. Zyta mówi Michałowi, że czuje, iż będą mieli córeczkę. Do Moniki dzwoni Daniel i zapowiada się z Weroniką na święta. Zyta informuje matkę o ciąży. Okazuje się, że żona Michała nie zrobiła jeszcze testu ciążowego, dlatego postanawiają zachować sprawę chwilowo w tajemnicy. Elżbieta z Kamilą namawiają Jerzego, żeby spróbował porannego biegania.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 30

Nadchodzi dzień ogłoszenia wyników matury. Do Marysi dzwoni Łukasz, który nie może skontaktować się z rodzicami. Chciał im powiedzieć, że matura wypadła dobrze i że idzie na maraton filmowy do kina. Kiedy wieczorem nie wraca do domu, Ryszard uważa, że oblał egzaminy i teraz się ukrywa. Roma dochodzi do wniosku, że uległ wypadkowi ; jadą do szpitala, a potem na komisariat. Z kolei Pawła przez całą noc dręczą koszmary senne. Kiedy wychodzi z pracy, spotyka Cygankę, która przepowiada nieszczęście.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 506

Alek stwierdza, że od kiedy zaproponował Iwonie ślub, ta dziwne się do niego odnosi. Iwona wyznaje w końcu, że nie jest jeszcze gotowa na małżeństwo. Dla Alka jest to jednoznaczne z tym, że nie traktuje go poważnie. Do Władka przyjeżdża pociągiem Kajtek, który uciekł z domu. Bardzo tęsknił za ojcem. Róża i Zdzisio wypytują syna, czy powiedział Kajtkowi, że nie jest jego ojcem. Julia pakuje się przed wyjazdem do Włoch. Nadal ma wątpliwości, czy powinna wyjeżdżać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 793

Łukasz zaprzyjaźnia się z Ewą. Gabi, widząc to, grozi mu zerwaniem. W rocznicę śmierci Norberta Budzyński otacza Martę czułą opieką. Zabiera ukochaną do Grabiny, gdzie zdobywa sympatię rodziny. Ola odwiedza Sylwię, która jest wyraźnie przygnębiona. Dziewczyna martwi się, że zostanie samotną matką. Paweł odkrywa, że opony w jego aucie są uszkodzone. Jest pewien, że to część zemsty Jankowskiego. Igor domyśla się, że Natasza coś przed nim ukrywa. Zmusza żonę, by zerwała kontakt z Kubą.

klan

TVN, 17:55, Majka, odc. 183

Aleksandra denerwuje się nadchodzącą rozprawą rozwodową. Grażyna przypomina jej, że Michał ma kartę szpitalną, z której wynika, że dokonała aborcji z własnej woli. Majka postanawia spotkać się z prokuratorem prowadzącym sprawę o uznanie ojcostwa. Prokurator zgadza się przesłuchać Mikołaja jako świadka. W domu Olkowiczów wszyscy niecierpliwie oczekują powrotu Majki i Michała z prokuratury. Niestety, nie przynoszą oni dobrych wieści.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1360

Monika wyznaje Damianowi, że okłamywała go, mówiąc, że jest z nim w ciąży. Antosia źle znosi dializy. Weronika z Adamem nie wiedzą, jak mają ją podtrzymać na duchu. Pozostaje im nadzieja, że Weronika będzie mogła być dawcą nerki dla córki. Daniel stresuje się powrotem Dudków z USA. Andrzej proponuje synowi pomoc w rozmowie z nimi. Daniel przyznaje się ciotce, że podczas ich nieobecności doszło do kradzieży. Na szczęście Dudkowie przyjmują to spokojnie. Daniel sądzi, że jest śledzony. Obawia się, że grozi mu niebezpieczeństwo.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1205

Spotkania Bartka i Eweliny przestają być tajemnicą. Roman jest wściekły, że jego córka wbrew jego woli wieczorami spotyka się z doktorem. Mimo zapewnień Bartka co do uczuć, jakimi darzy Ewelinę, Kłosek nie jest w stanie się do niego przekonać. Marek próbuje opisać Turczykowi prawdziwe oblicze Anety. Uważa ją za kobietę, która niezbyt łatwo angażuje się w związki, ale potrafi źle postępować z mężczyznami. Weksler postanawia użyć najcięższych argumentów, które przekonałyby Wrońskiego do współpracy z nim. Aleks decyduje się umówić z Sabiną.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Rozalia Mancewicz: Nowa Miss Polonia – czy zasłużyła na tytuł najpiękniejszej?

Wreszcie iście słowiańska miss! Piękna blondynka zdobyła koronę przeznaczoną dla najpiękniejszej Polki!

NFZ dopłaci do prywatnego lekarza!

Dziś, aby dostać się do lekarza, trzeba albo odstać swoje w kolejce, albo słono zapłacić prywatnemu specjaliście. Czy są szanse na zmiany?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2010 11:45
same nudy..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo