Co dziś w serialach?

Miłość, rozstania, intrygi... Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu twoich ulubionych, serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
13.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5257

Nick nie potrafi wyobrazić sobie życia bez synka. Jednak Taylor nie zamierza ustąpić i chce zabrać Jacka do siebie. Nick marzy o zamieszkaniu z Brooke. Prosi ją, żeby nie wychodziła za Ridge'a.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1983

Agnieszka i Weronika straciły lokal na galerię z powodu wybuchu gazu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a one były ubezpieczone. Rysiek rozpoczyna remont w domu profesora. Mężczyzna zwierza się Lubiczowi ze swej samotności. Matka Norberta prosi go, aby przyszedł do domu podczas nieobecności ojca. Ola chce mu towarzyszyć, ale chłopak twierdzi, że sobie poradzi. Darek spotyka w hurtowni producenta drobiu. Pan Bolesław oferuje swoje usługi Monice dla jej restauracji. Zyta oświadcza Michałowi, że najprawdopodobniej jest w ciąży.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 29

Wiktoria i Łukasz są na imprezie u znajomych. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Sytuację pogarsza fakt, że Łukasz chce jechać sam na obóz żeglarski. Urażona Wiktoria postanawia z nim zerwać. Zwierza się matce z sercowych kłopotów, ale Weronika nie rozumie postępowania córki. Łukasz również szuka pomocy u matki, chciałby, żeby wytłumaczyła mu naturę kobiety.

TVP2, 20:10 Barwy szczęścia, odc. 505

Hubert jest w złym humorze zaczyna mu brakować pieniędzy. Klara namawia go, żeby pogodził się z Kubą. Dochodzi do spotkania chłopaków. Wieczorem do Klary przychodzi zapłakana Ada. Przemek opowiada Malwinie o żonie i synku, którzy zginęli w wypadku. Wyznaje, że postanowił wyjechać z Zakrzewia. W szkole Anny nie ma kto poprowadzić półkolonii. Malwina wpada na pomysł, kto mógłby się tym zająć. Zdzisio pokazuje Zenkowi wizytówki ich nowej firmy. Grzelak boi się powiedzieć o tym Basi.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 792

Anna Gruszyńska odwiedza szkołę w Lipnicy i Nowackiego. Próbuje zdobyć adres Hanki, jednak dyrektor zachowuje dyskrecję. Barbara prosi Tomka o pomoc. Chce, by zięć sprawdził informacje na temat przeszłości Hanki. Marek ma problemy ze zdrowiem często zdarzają mu się omdlenia. Barbara zmusza syna, by poddał się badaniom. Agnieszka odwiedza Chodakowskiego, poznaje Zosię. Pani prokurator ma dla Tomka wiadomość  podejrzewa, że Budzyński, jako adwokat Traczyka, działa niezgodnie z prawem. Natasza spotyka się z Kubą.

seriale w internecie

TVN, 17:55, Majka, odc. 182

Grażyna odnawia romans z Sielickim, który przyjaźni się z prokuratorem prowadzącym sprawę Majki. Kotowski podpowiada Majce, jak przekonać prokuratora, by inaczej spojrzał na ich sprawę. Zdaniem mecenasa, przydałoby się zaświadczenie, które potwierdzi, że Majka zaszła w ciążę w niezwykłych okolicznościach. Wiktor poznaje nowego obrońcę. Jest zdziwiony, słysząc, że adwokat został opłacony przez Lucynę, a nie przez Aleksandrę. Wiktor postanawia współpracować z policją.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1359

Monika nadal udaje przed Damianem, że jest w ciąży. Janusz Gajewski ma zabiera Martę do aeroklubu. Tam poznaje Konarską z mistrzynią lotów na szybowcach. Marta jest zachwycona. U Zimińskich zjawia się Piotr, nowy przyjaciel Gosi. Byli umówieni na spotkanie ze starszą córką Zimińskich. Gosia spóźnia się. Kiedy się pojawia, poirytowany Piotr robi jej wymówki w obecności rodziców dziewczyny. Danka obserwuje to z niepokojem, natomiast Marek jest zachwycony, że córka znalazła sobie porządnego i punktualnego mężczyznę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1204

Ola wypytuje Sabinę o informacje na temat Aleksa, które zdobyła podczas śledztwa. Wekslerowa opowiada koleżance o jego przygodzie w szkole podrywania, gdzie walczył z nieśmiałością wobec kobiet. Grzegorz nabiera podejrzeń w stosunku do relacji między Markiem i Turczykiem. Jest przekonany, że są oni dla siebie nie tylko przyjaciółmi z pracy. Wroński wycofuje się ze współpracy w Wekslerem. Stara się zastraszyć Karola policją i zarzutem o szpiegostwo gospodarcze. Ich rozmowę obserwuje Franek. Zdjęcia ze spotkania przedstawia Arturowi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Uwięzieni w medialnej pułapce

Media stały się kolejnym zmysłem percepcji rzeczywistości. Twórcy najpopularniejszych mass mediów doskonale wiedzą, jak wpłynąć na podświadomość i kontrolować nasze umysły…

Zaskakujące nazwy perfum – TOP 5!

Producenci perfum wiedzą, że piękny zapach już nie wystarczy. Teraz warunkiem sukcesu jest także pomysłowa nazwa...

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 23:41
Moja klasa bierze udzial w konkursie i mozemy wygrac wycieczke do Paryza scoolakcja.pl/ranking/projekt/61 zaglosujesz na ten projekt?:) bardzo nam zalezy;) [po oddaniu glosu trzeba wejsc na poczte i potwierdzic glos ] Potrzeba jak najwiecej głosów! :) Pozdrawiam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 17:13
szerlok.pl/nakarm_psa/ Wesprzyj psy ze schroniska, okaż serce, to nic Cię nie kosztuje!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 11:05
Majka - jeszcze 8 odcinków i koniec - yes, yes, yes! ;D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 09:13
polskie seriale są beznajdziejne, nie ma to jak Gotowe na wszystko-tam akcja zawsze jest :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 09:04
W majce jak w Modzie na sukces, nie ogladam 2 tygodnie a wiem co sie dzieje. Akcji brak niestety:(
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo