Co dziś w serialach?

Przed nami weekend, warto zatem sprawdzić, co wydarzy się w serialach przed dwudniową przerwą.
Co dziś w serialach?
10.12.2010

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5255

Nick cieszy się, że Taylor powoli dochodzi do siebie. Nie pozwala jej jednak zabrać ze sobą Jacka. Podczas rozmowy z Donną Storm prosi, aby nie czuła się winna. Stephanie czeka na porucznika Bakera.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1982

Grażynka powiadamia profesora, że udało jej się namówić Ryśka na wizytę u psychiatry. Marek uważa, że Agnieszka mogłaby wrócić do pracy w redakcji "Brukowej", ale kobieta wolałaby zatrudnić się w jakimś poważnym dzienniku. Monika wraca z podróży. Podczas rozmowy z Feliksem proponuje mu, aby przeprowadził się do mieszkania, które chce wynająć Grażyna. Bożenka jest smutna z powodu plotek, jakie krążą na temat jej ojca. Leszek rozmawia z Krystyną o problemie alkoholowym Bogny. Ryszard spotyka się z profesorem w sprawie remontu.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 424

Z Orlicką zamieszkała 15-letnia siostrzenica, Maja. Gdy nauczycielka ze szkoły dziewczyny traci przytomność, Orlicka zajmuje się jej przypadkiem. Maja uważa, że kobieta wyglądała, jakby była pod wpływem narkotyków. Tretter zwalnia Kaśkę, a Żakowej obiecuje, że obejrzy dokumentację medyczną byłego męża. Mężczyzna nie może się uwolnić od Ireny, która zachowuje się, jak gdyby była jego żoną. Żakowa chce świętować z Tretterem przyznanie dotacji unijnych, lecz Irena ją wyprasza. Zosia próbuje wytłumaczyć Piotrowi, by nie zmieniał jej zaleceń.

TVN, 17:55 Majka, odc. 181

Majka zaprzestaje działań na własną rękę. Ma nadzieję, że komisarz odnajdzie i uwolni Michała. Komisarz przechodzi do działania i tego samego dnia Michał pojawia się w domu Olkowiczów. Ukochany Majki przeprasza ją, że stracił wiarę w jej lojalność. Majka i Michał decydują się wspólnie działać przeciwko Aleksandrze. W tym celu Majka postanawia przyspieszyć sprawę o przywrócenie ojcostwa. Okazuje się, że nie jest to proste, ponieważ prokurator uważa, że Majka i Michał są niepoważni, zmieniając decyzję w tak krótkim czasie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1203

Właściciel klubu fitness nie zgadza się z decyzją Kingi na temat zwolnienia Anny z pracy. Podpisuje z nią umowę, dzięki której Anna będzie miała zagwarantowane stabilne zatrudnienie. Artur i Berenika uczestniczą w sparingu wadlewskiej drużyny piłkarskiej, którą prowadzą Bartek i brat Tomasz. Podczas treningu Artur nie szczędzi piłkarzom złośliwych uwag na temat ich nieprofesjonalnej gry. Sabina zarzuca Oli i Mikserowi, że są spięci i mało spontaniczni. Para postanawia zorganizować Wekslerowej przyjęcie niespodziankę z okazji jej urodzin.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Czarne futro – ten trend pokochały gwiazdy!

Czy założyłabyś futro podobne do tych noszonych przez Kate Moss i bliźniaczki Olsen?

Młodzi ludzie tuż przed snem: Facebook zamiast seksu

Młode pary tuż przed zaśnięciem wcale nie uprawiają gorącego seksu. Każde siedzi po swojej stronie łóżka z laptopem i śledzi Facebooka.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 18:37
dlRWtA apdkiwerjzwt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 17:07
XIvEv3 vgsykhplhgty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 09:47
Hats off to whevoer wrote this up and posted it.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2010 14:38
za sałatą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2010 00:33
A gdzie 'Na Wspólnej' ja się pytam!!!?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo